Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• marincspeedshop
      Ce nimas kaj ekstra zajebanega ti lahko posraufam tudi jaz. Sem iz Retec (15km iz Lj).
    • XTR
      105 ne obstaja. 100-5 pa tudi ni kompozitna. X-lite serija je narejena iz kompozitov, ostale so iz polikarbonata (Lexan-a). "Plastiko" (ABS) pa najdeš samo še pri najcenejših kitajskih čeladah, te pa res niso primerne za na motor. 
    • truckdriver
      Evo nekaj fotk z današnje vožnje. Danes naredil z SX-om 130 km. Odprl sem ga do 7,5k rpm/min. Današnja slika obnašanja SX-a v vožnji pa je zame že bolj kristalizirana. Vozil sem namreč po zelo zaviti cesti in preizkušal obnašanje motorja na ostrih in počasnejših zavojih kakor tudi na hitrih zavojih. Občutki so presegli moja pričakovanja, glede na pisanje raznih testnih novinarjev o tem motorju. Lahko namreč povem, daje motor izjemno vodljiv v vseh segmentih vožnje, tako na zaprtih, kakor tudi na odprtih zavojih. Jaz namreč nisem opazil nikakršnih težav o katerih piše testna novinarska srenja. Motor gre namreč točno tja, kamor ga usmeriš in sledi vsakršni voznikovi komandi. Več kot prepričan sem, da je karakter obnašanja tega motorja mojemu stilu vožnje pisan na kožo. Zame zelo igriv in za vožnjo nezahteven motor. Kar se vonje tiče z eno besdo, amazing. Kar se performans motornega kolesa tiče awesome.  Zdaj vem, da me čaka ogromno čudovitih km in užitkov s tem motorjem.  To so namreč izključno in samo moji osebni vtisi vožnje in obvladovanja tega motorja.   
    • Andrej P
      1. Defnitivno flip-up. Je že zgoraj napisanih dovolj prednosti. 2. Mora biti kompozitna. Plastiki ne zaupaj. Nolan mislim, da ima samo 105ko kompozitno 3. Teža 4. Mora biti tiha 5. Pasat mora na glavo. Ne glej na firmo, ampak kako ti paše. Ko jo daš gor, ne sme sedeti na samo nekaj točkah, ampak po celi glavi. 6. V trgovini jo daj na galvo in hodi z njo eno uro. Če te kje malenkost tiši, bo se na motorju samo potenciralo in bo ful slabše. Številke ne odražajo vrstnega reda po pomebnosti.
    • Nja
      ok mal me heca s telefonom., sem hotla popravit prispevek..... v glavnem dezinformacija, tista spletna stran ima mal čudno napisano. N90-2 ostaja v proizvodnji... se pa barve menjajo najbrž... vzela sem n100-5, se občuti, da je tezja, ampak po 1h je še OK. kako bo med vožnjo bom pa ta vikend sprobala 😛  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!