Jump to content
  • Sign Up

• Zadnje objave na forumu

• skalar36
      Maske=Ograja na Kolpi. 
    • VS800
      FEjk barkaFE
    • maus
    • amateur
      Robi, sožalje ob izgubi mobija. Nisi pa edini. Par let nazaj smo se z MTB kolesi spustili s Svetih treh kraljev na Pohorju po gmajnskih poteh preko Vintgarja do Slovenske Bistrice. Na 1/3 spusta je žena še imela mobi (slikala), v dolini pa je opazila, da ga v stranskem žepu od torbice na bilanci ni več. Seveda sem ji zgoraj priporočil naj ga da v torbico, ampak ne. Bom že sama, ne me rihtat! Vozna površina je bila slaba, kolo je močno treslo, ... Mračilo se je, ko sva se odpeljala nazaj s kolesom, kontakt s telefonom je bil (baterija ni izpadla), zvonil je, nisva ga pa slišala. Po eni uri iskanja sva obupala. Mobi ni bil star 1 mesec, 350€ v sklopu naročniškega razmerja. Naslednji dan je šla še na Telekom, a ni bilo pomoči. Preverili so, klical z njim ni nihče. Tako. Od takrat spravlja mobi v torbico, pa sumim da bolj zaradi tega, da ne bi izgubila vseh tišoc mobi kontaktov kot zaradi telefona samega (star je že tri leta, bi imela novega). Vsaka šola nekaj stane.
    • RobiRoberto
      Ko sem bil z MMV na mejnem prehodu Robič, ne na naši ne na njihovi strani ni bilo čisto nikogar ...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!