Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Markko
      Imam primer, ko hoče zavarovalnica za en del škode (praska) poravnavo namesto menjave dela. Seveda bom vložil pritožbo, ker vozilo ni v prvotnem stanju in vrednost vozila pade precej več kolikor mi oni hočejo dat. Imam sploh kaj možnosti, da pritožbi ugodijo ? Se je kdo že zajebaval s tem ?
    • thumper
      si delal kakšen update softwear-a ali imaš powercomander ali kakšno podobno dodatno elektroniko?  napisal si , da si menjal "izpuh" ..celega ali samo lonec? lambda sonda je aktivna iali disable - jena ?
    • krucymucy
      en kratek krog ob petih popoldne, ja @DAMI34, po sluzbi ... Pogledat kaj so italjani ustvarjali med obema vojnama. Takole so si zrihtali pitno vodo. ogromen zbiralnik zgoraj, sicer takrat je bil prekrit z nekaj deset centimetri proda oz. kamenja za grobo ciscenje. KLX cisto majhen tam na koncu Potem pa je sla ta voda se skozi fine filtre in sem precej preprican da tudi cez ogljene. Splakovanje skreta se vedno dela po sto letih.   se tankat in domov.
    • thumper
      za 2 osebi vzameš štroma 1000 .. razlika v ceni od 650 sitnica.. glej takega , ki ima že posodobljeno sklopko - ostalo o sklopki si preberi v temi "štrom" .. drugače pa kar zanesljiv motor..
    • Peon
      Jaz imam Ohlins s hidravlično nastavitvijo preloada zadnje vzmeti in mislim, da sem enkrat preload spreminjal za ženo. Če bi želel ohraniti geometrijo, bi moral nastaviti še preload spredaj in se mi ne ljubi. Iz tega stališča bi brez problema preživel brez hidravlične nastavitve. A sag spredaj si lahko nastavil za svojo težo? Da ne boš imel potem motor nagnjen naprej, ko bo zadaj nova vzmet.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!