Jump to content
  • Sign Up
  1. amateur

amateur

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Fadil
      Došao ciga kod doktora… -Gosn doktor, moram da te pitam nešto al’ me sramota. -Pitaj -Znaš, gos’n doktor, imam problem sa moju ženu… mnogo joj tesna ona stvar, jel’ može da pomogneš? -Nema problema, uvedi ženu u ordinaciju a ti sačekaj napolju. Uđe mlada ciganka u ordinaciju, doktor je skine, uradi posao pa pozove cigu: Evo gotovo je. -Hvala gos’n doktor, nego jel’ mogu da probam da proverim? -Naravno uđi i proveri, ja ću sačekati u hodniku. Završi ciga posao pa kaže doktoru: Gos’n doktor nije loše, a jel’ može još malo da se proširi? Naravno cigo… i doktor ponovi radnju, gotovo je cigo pa ako hoćeš ti proveri. I naravno ciga proveri i posle završenog posla zahvali se doktoru i ode. Posle par dana sretnu se u istoj kafani. Doktor sa svojim društvom a ciga sa svojim pajtašima. Kaže doktor svom društvu: -Vidite onog cigana tamo. Doveo mi je ženu da joj proširim onu stvar i tako sam je slatko dva puta opalio!! Kaže ciga svojim pajtosima: -Ej društvo, vidite onu budalu doktora tamo. Pre neki dan sretnem onu kurvu Milevu, a nema gde da je opalim. Odvedem je kod njega u ordinaciju, dva puta on, dva puta ja… ma divota prava
    • maus
      LEj.. pomoje tja mal prek 14,32 uRE
    • hector
      tu sem naročil: https://woonderstore.com/trgovina/obutev/vezalke/elasticne-vezalke/elasticne-vezalke-vec-barv/
    • VS800
      DU kdaj bosta vidva tLE
    • J.a.m.e.s
      Ma kake vezalke, na ježka boš šel počas.  Ko si mulc, je v vrtcu pravilo, šuhi na ježka, da se vzgojitlce ne matrajo pr obuvanju. Podobno velja, ko si v domu za ostarele. Tak da ne pretiravaj z nakupom, da ne boš pol vezalk stran metal.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!