Jump to content
  • Sign Up
  1. amateur

amateur

2. milan11

milan11

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Tedybear
      Se spomnim, da je v ponedeljek zjutraj pihalo okoli bajte, da niti pes ni hotel ven. Po službi grem v prostor ob garaži, kjer imam orodje, po rokavice, zaradi zlaganja drv. Okno, ki je vedno odprto na kip,  tokrat odprto nekam čudno, ena ročna žaga, ki visi na tem oknu, pa na tleh. Peeeessddaaa, res je pihalo, sem " ugotovil". Danes grem v isti prostor po gedore.  Ni jih. Preverim pri sinu ( zna vzet, vrnit zelo težko..), pokličem tasta, če jih je  slučajno rabil. Ni. Vidim, da je na mestu, kjer so ponavadi gedore, nekam velika vrzel. Faaaak..vibracijska ročna brusilka....ni jo. In sedaj meni šele kapne. Zakaj čudno odprto okno, žaga na tleh..... kakšen veter koji kurq...nekdo je vlomil. Evo....krst....sem mislil, da se to dogaja samo drugim in ne v naši vasi. Vrednost.ukradenega......ni vredna omembe.  Ampak tisti občutek.....
    • 50yamaha
      Tudi jaz imam problem po zimskem počitku. Skuter Yamaha sicer vžge, ampak ko dam gas ugasne. Lahko za zaženem na tipko, ali nožno, ampak po nekaj sekundah ugasne. Kaj lahko preverim.  Hvala
    • motozajebant
    • ligenjček
      kot sem že prej rekel-ego, ne znanje. Pa ne sekiraj se toliko za pusy štrajf s pravilno tehniko lahko greš na koleno pa še vedno par milimetrov ostane   jap... pa od teh 99% bi enim 80% res toplo priporočal 
    • DAMI34
      tale o pusi gumi...nekaj let nisem mel pusi štrajfov, zlizano do konca, cvetoče in prijetno na pogled. (mam tut kup slik z jadranke) Odkar presedam (no ja bo kr kup let že, pa še vedno grem občasno na znane ovinke tehniko pilit), mam spet pussice, pa grem hitrej kot prej čez ovinek in si morem občasno vzet prav čas, da počistim gumo na kakih ridah, da me gostilna ne zajebavlje ps. men je čist gladko kako gumo mam, še najraj pa novo Po tečajih se pa nočem podit, pa ne ker bi bili slabi, ker gredo "prepočasi, pa ker ni ravno najboljša podlaga, pa ker nočem moped po tleh metat", jaz si pa rad čas vzamem in star osu se pa osnov noče spet učit, bi pa zihr šel na kak tečaj, ki bi bil na pisti No kakorkol, mislim, da ni gostilna tista, ki bi nas (te) silila v tečaj in še vedno sem mnenja, da ti lahko kaj pozitivnega doda, saj v končni fazi, vzet ti nima kaj. kar se tiče čred in divjanja, pa mam svoje mnenje: bolj kot si labilen, bolj kot si podvržen da te čreda komandira, prej boš tut popustil črednemu nagonu. Ampak poznam kup ljudi, ki jih čreda ne bo nikoli zmaknila.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!