Jump to content
  • Sign Up
  1. amateur

amateur

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• mladench
      😏 Kurz ji h gleda
    • DAMI34
      ni isto, moped lahko voziš počasnej od 300, zvoka pa ne moreš izpuščat manj kot je. Razn če si za AU nardiš posebej insert dušilec Vsi motorji, ki so homologirani za cesto, so po vseh EU normah, ostalo je izmišljevanje lokalnih oblasti, recimo prepoved dizlom vstop v mesta itd.. 
    • tomash
      Pozdrav Raza in Snečer ali še kdo.... Na Garminu Zumo 350LM je zgleda nekaj narobe z notranjim spominom. Včeraj je med potjo zabrejkalo in mi recimo ni shranil del poti (od Paklenice do Senja ni beležil poti????). Kakorkoli. Imam Garmina, ki ima cca 7GB prostora od tega je sedaj še cca 500MB fraj in spominsko kartico, ki ima kapaciteto 4GB in je še skoraj cela fraj. Običajno dam na kartico gpx-e, ki jih splaniram doma.   Zanima me ali je smiselno, karkoli iz Garmina prestaviti na kartico in kako to storim. Preprosto premaknem ali je kakšen poseben postopek. Če bi npr. mapo Map premaknil na kartico, bi zadeva špilala?
    • ftp
      Skupaj z navigatorjem sem dobil Basecamp, ki je neko skrpucalo od programa. Verjamem da deluje zelo dobro, pa vseeno je skropucalo. Iz tega razloga sem iskaj alternativo in jo našel v programu TyreToTravel, ki je bil zastonj. Kasneje so nadgradili Tyre v MyRoute ki ga sedaj uporabljam in se lahko uporablja brezplačno in zadostuje vsem mojim potrebam. Pri GS-u naprimer moči praktično ne doda pa tudi teža ni manjša, samo zvok menja, kar pa je zelo relativno. Za to odštet tisočaka ????
    • Snečer
      Saj tudi kupiš motor, ki leti 300+ pa ne gre skozi vsepovsod. Se pač naj pri Ducatiju potrudijo in naredijo tišjo zadevo, enako kot so se morali prilagoditi na izpuste zaradi euro norm.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!