Skoči na vsebino

AIDS


Sanda7

Priporočene objave

Kot vemo je 1.12 dan boja proti aidsu,pa me zanima kako resno jemljete to bolezem oz kugo 21stoletja,se primerno zaščitite pri enodnevnih,ali poletnih avanturah,kako pogosto menjujete partnerje,in kako bi najbolje preprečili to smrtno bolezen,ki je baje za enkrat še neozdravljiva.Kot vemo umre vsak dan veliko št. ljudi sploh v državah afrike,zda in se širi v evropo,samo v Franciji se vsak dan okuži cca 4 ljudi z virusom HIV.

No da vidimo kakšna so vaša mnenja in iskušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se v Franciji okužijo na dan le štirje je to pa res super.

Prelistaj malo zadne Večere.....ne vem več v kateri državi, je okuženih 2,6% odraslih.

Malo črnega humorja: Človeštvo bi se preveč namnožilo, če nas nebi razne bolezni sproti malo kosile.

Enodnevne avanture??? mr_yuk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AIDS?????? :?: a to je tisto od telekoma, ki ima hitrejši prenos kot ISDN? :shock: mam to v službi pa je fajn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AIDS?????? :?:  a to je tisto od telekoma, ki ima hitrejši prenos kot ISDN? :shock:  mam to v službi pa je fajn :P

hitrj se prenaša k ISDN. Use več folka ga ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AIDS?????? :?: a to je tisto od telekoma, ki ima hitrejši prenos kot ISDN? :shock: mam to v službi pa je fajn :P

hitrj se prenaša k ISDN. Use več folka ga ma

....pa se zastonj je :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Afriki je pa že ogromno okuženih :!:

Če si tam dol moraš met že srečo da ga ne dobiš :?

Sploh ker imajo take življenjske pogoje,...sej še nisem bil na tistem koncu,pa me tud ne vleče tja :!:

Sem enkrat bral, da so imeli v eni afriški državi akcijo informiranja o nevarnosti aidsa, ter zaščite pred njim pa so člani lokalnega drušva za boj proti aidsu na letake pripenjali kondome kar s "sponkačem" in seveda zadevico preluknjali :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Afriki je pa že ogromno okuženih :!:

Če si tam dol moraš met že srečo da ga ne dobiš :?Sploh ker imajo take življenjske pogoje,...sej še nisem bil na tistem koncu,pa me tud ne vleče tja :!:

:?: :?: :?: :?: :?: Kaj imajo pa življenski pogoji s prenašajem AIDS-a?? In pa ... Da imaš srečo da ga ne dobiš če greš v Afriko???

(hmm, očitno niso vsem jasni načini prenašanja bolezni :roll: :roll: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Afriki je pa že ogromno okuženih :!:

Če si tam dol moraš met že srečo da ga ne dobiš :?Sploh ker imajo take življenjske pogoje,...sej še nisem bil na tistem koncu,pa me tud ne vleče tja :!:

:?: :?: :?: :?: :?: Kaj imajo pa življenski pogoji s prenašajem AIDS-a?? In pa ... Da imaš srečo da ga ne dobiš če greš v Afriko???

(hmm, očitno niso vsem jasni načini prenašanja bolezni :roll: :roll: )

No, Noisie, ti bom jaz poskušala razložit povezavo med življenjskimi pogoji in prenašanjem AIDSA :roll: :lol:

Glej... Afrika je daleč, pa tam so črnci :shock: , ki so črni, črni so zato, ker nimajo vode, da bi se umivali :cry: in ker so grdi in umazani ne morejo v šolo, ker

1.smrdijo :oops:

2.sploh nimajo šol (ker ni vode za šolska stranišča in vode, da bi kuhali šolski čaj za malico) :shock:

in ker ne morejo v šolo

1. so nevedni (sploh ne vejo, kaj je karkoli, kaj šele AIDS) :?

2. nimajo kaj počet (ker če ne grejo v šolo potem tudi službe ne dobijo) :cry:

Torej : vse kar počnejo je to, da .... :roll: :oops: :oops: :oops: (ker tudi hrane ni, da bi vsaj kej pojedli vmes.... :shock: )

In če gremo mi v Afriko, se nalezemo :

1. črne barve :shock: (ja madona, a nisi vedel, da je nalezljivo)

2. ter potem posredno še vsega, kar prinaša s sabo črna barva - beri zgoraj....

Tako. Še dobro, da je Afrika daleč in da smo mi beli in lepi in dobri in da pri nas ni AIDSA,ker smo tako zelo čisti in pošteni, da ga sploh ne moremo dobiti :twisted:

Ja, ženska sem, zato sem zlobna, priznam. :roll: :lol:

p.s.

Safex so zakon 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(hmm, očitno niso vsem jasni načini prenašanja bolezni :roll: :roll: )

No, Noisie, ti bom jaz poskušala razložit povezavo med življenjskimi pogoji in prenašanjem AIDSA :roll: :lol:

Glej... Afrika je daleč, pa tam so črnci :shock: , ki so črni, črni so zato, ker nimajo vode, da bi se umivali :cry: in ker so grdi in umazani ne morejo v šolo, ker

1.smrdijo :oops:

2.sploh nimajo šol (ker ni vode za šolska stranišča in vode, da bi kuhali šolski čaj za malico) :shock:

in ker ne morejo v šolo

1. so nevedni (sploh ne vejo, kaj je karkoli, kaj šele AIDS) :?

2. nimajo kaj počet (ker če ne grejo v šolo potem tudi službe ne dobijo) :cry:

Torej : vse kar počnejo je to, da .... :roll: :oops: :oops: :oops: (ker tudi hrane ni, da bi vsaj kej pojedli vmes.... :shock: )

In če gremo mi v Afriko, se nalezemo :

1. črne barve :shock: (ja madona, a nisi vedel, da je nalezljivo)

2. ter potem posredno še vsega, kar prinaša s sabo črna barva - beri zgoraj....

Tako. Še dobro, da je Afrika daleč in da smo mi beli in lepi in dobri in da pri nas ni AIDSA,ker smo tako zelo čisti in pošteni, da ga sploh ne moremo dobiti :twisted:

Ja, ženska sem, zato sem zlobna, priznam. :roll: :lol:

:shock: Kje je rep, kje je glava?

P.S. Blagor tebi, ker si čista in poštena. Vsi pač niso te sreče, da bi se rodili "čistim in poštenim" staršem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AIDS?????? :?: a to je tisto od telekoma, ki ima hitrejši prenos kot ISDN? :shock: mam to v službi pa je fajn :P

imam kabelsko. :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je čist naravni odziv na preokupacijo našega planeta, naravni odziv na dejstvo, da so se človeške podgane preveč namnožile. Če bojo pa za to zdravilo našli, se bo pa še kaj hujšega pojavilo. Zaščita - no, afrikanarjev se itak izogibam na tri kilometre :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je čist naravni odziv na preokupacijo našega planeta, naravni odziv na dejstvo, da so se človeške podgane preveč namnožile. Če bojo pa za to zdravilo našli, se bo pa še kaj hujšega pojavilo. Zaščita - no, afrikanarjev se itak izogibam na tri kilometre :lol: :lol: :lol:

lucy še kaka taka izjava pa te einherjer zaprosil :twisted: no sicer pa se v takem smislu (spolnem) tudi jaz afrikanarjev izogibam :twisted: :shock: :? :roll: :wink: . kaka afrikanka ali mulatka je pa druga stvar :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je čist naravni odziv na preokupacijo našega planeta, naravni odziv na dejstvo, da so se človeške podgane preveč namnožile. Če bojo pa za to zdravilo našli, se bo pa še kaj hujšega pojavilo. Zaščita - no, afrikanarjev se itak izogibam na tri kilometre :lol: :lol: :lol:

lucy še kaka taka izjava pa te einherjer zaprosil :twisted: no sicer pa se v takem smislu (spolnem) tudi jaz afrikanarjev izogibam :twisted: :shock: :? :roll: :wink: . kaka afrikanka ali mulatka je pa druga stvar :lol: :lol: :lol:

Pod pogojem , da je čista in nedolžna :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dada, zakaj imam občutek, da nisi razumela, da sem napisala KOZERIJO ne pa BIOGRAFIJO neke bolezni :?: :shock: :shock: :cry:

Svašta. Pa ne morem verjet :!:

p.s.

Za natančne podrobnosti med zvrstmi pisanja se obrni na pervyja.

On obvlada 8) 8) Jaz sicer tudi, amapak ne bom imela časa razlagat, ker me bo bolela glava :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravi moj znanec s severa Italije, skoraj 80 letni gospod Dante R. Pellini: Ni problem v tem, da bi bil JAZ rasist, problem je v tem, da so ONI črni :wink: :lol: In, LuCy, če ti gredo tako na jetrca, so 3 km absolutno premajhna distanca - ti temno zeleni vragi tečejo kot strela :!:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, čist resno mislim. Danes sta bla dva tle pri nas, pa sem dobila kurjo polt, ko sem ju srečala na hodniku.

99,9999 genskega materiala popolnoma enakega.

Pa ravno tista stotisočinka je na barvo udarla.

Shit hapens.

:( :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je čist naravni odziv na preokupacijo našega planeta, naravni odziv na dejstvo, da so se človeške podgane preveč namnožile. Če bojo pa za to zdravilo našli, se bo pa še kaj hujšega pojavilo. Zaščita - no, afrikanarjev se itak izogibam na tri kilometre :lol: :lol: :lol:

lucy še kaka taka izjava pa te einherjer zaprosil :twisted: no sicer pa se v takem smislu (spolnem) tudi jaz afrikanarjev izogibam :twisted: :shock: :? :roll: :wink: . kaka afrikanka ali mulatka je pa druga stvar :lol: :lol: :lol:

Pod pogojem , da je čista in nedolžna :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Kako naj bo čista, če je črna :lol: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je čist naravni odziv na preokupacijo našega planeta, naravni odziv na dejstvo, da so se človeške podgane preveč namnožile. Če bojo pa za to zdravilo našli, se bo pa še kaj hujšega pojavilo. Zaščita - no, afrikanarjev se itak izogibam na tri kilometre :lol: :lol: :lol:

lucy še kaka taka izjava pa te einherjer zaprosil :twisted: no sicer pa se v takem smislu (spolnem) tudi jaz afrikanarjev izogibam :twisted: :shock: :? :roll: :wink: . kaka afrikanka ali mulatka je pa druga stvar :lol: :lol: :lol:

Pod pogojem , da je čista in nedolžna :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Kako naj bo čista, če je črna :lol: :lol: :lol: :wink:

Sej je un pedofil Majkl Đekson tut črn....pa so ga zgleda dobr umil......torej????????? :wink: :D :D :D :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela in Dada. Če sem jst prav razumela, je med vama pršlo do manjšega nesporazuma?

Manuela vendar ni napisala rasističnega temveč u iber ciničen post. A ne znate več med vrsticami brat al kaj? OK bi čist drugače gledala na ta isti post, če bi ga einherjer napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela!

Kozerija? Kaj je to - razsvetli me, prosim!

Recimo imaš trop ovac, pa se delaš da jih ne paseš in niso tvoje.

Eni padejo na finto drugi pa ne.

:evil: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela!

Kozerija? Kaj je to - razsvetli me, prosim!

Recimo imaš trop ovac, pa se delaš da jih ne paseš in niso tvoje.

Eni padejo na finto drugi pa ne.

:evil: :twisted:

Hvala, ljubi prijatelj. Od tega prekletega glavobola že težko razmišljam. :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!