Skoči na vsebino

AIDS


Sanda7

Priporočene objave

Manuela in Dada. Če sem jst prav razumela, je med vama pršlo do manjšega nesporazuma?

Manuela vendar ni napisala rasističnega temveč u iber ciničen post. A ne znate več med vrsticami brat al kaj? OK bi čist drugače gledala na ta isti post, če bi ga einherjer napisal.

Aja, hmal bi ti pozabla povedat, da te mam rada. Itaq. :D

Hvala ti, ker v teh težkih trenutkih stojiš za mano in z mano in me braniš in poskušaš namesto mene razsvetlit nerazsvetljene... :twisted:

p.s.

pa se res sprašujem, od kje se je naenkrat v meni pojavil TAK OGABEN CINIZEM? :cry:

p.p.s.

Eeeeh, morda sem samo nesrečno zaljubljena.... po babje pač :!: :shock: :oops: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se res sprašujem, od kje se je naenkrat v meni pojavil TAK OGABEN CINIZEM?

p.p.s.

Eeeeh, morda sem samo nesreno zaljubljena.... po babje pač :!:

Ce bi bil zloben, bi rekel, da se prevec z Allo druzis... :twisted:

Ce bi bil se bolj zloben, bi rekel, da se premalo z mano druzis... :twisted:

Ce bi bil pa realen, bi pa rekel, da si samo zaljubljena... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pa se res sprašujem, od kje se je naenkrat v meni pojavil TAK OGABEN CINIZEM?  

p.p.s.

Eeeeh, morda sem samo nesreno zaljubljena.... po babje pač :!:  

Ce bi bil zloben, bi rekel, da se prevec z Allo druzis... :twisted:

Ce bi bil se bolj zloben, bi rekel, da se premalo z mano druzis... :twisted:

Ce bi bil pa realen, bi pa rekel, da si samo zaljubljena... :D

Sam ti nisi zloben, mucek... In vse, kar si napisal, sploh nisi napisal, ker nisi zloben :roll: :wink: in niti nisi še bolj zloben... :shock: :? Al kako že :?: :shock: :wink:

Realen pa si... to pa definitivno. 8) In tega se veselim :D :arrow: Glej me, kako se smejim :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa bom se svoje mnenje povedala ...

Mal zgodovine...

Za prvo okuzbo z AIDSom se ne ve tocno kako je prislo do nje ene trditve so da je znanstvenikom usel virus druga pa da so jo prenasale neke vrste opic... Prislo je do AIDSa do neozdravljive bolezni, zal.

Zdravljenje...

Pred kakim desetletjem so poznali zdravila ki so podaljsala zivljenje samo za ene 2 leti od kdaj je okuzenec z AIDSom zvedel da je okuzen... Sedaj je znanost toliko napredovala da je priblizno se 15 let po odkritju z okuzbo virusom AIDS ta clovek ziv...

razlika med HIV in AIDS

HIV je faza oz obolenje se preden pride do AIDSa clovek lahko normalno zivi svoje zivljenje in sploh niti ne ve da je okuzen in na enrkat se zacnejo kazat znaki za obolenjem za AIDSom...

V Sloveniji je za AIDSom obolelih okoli 120 prebivalcev kar je v priemrjavi z Afriko malo ampak je pa vseen veliko!

Zal smo ljudje taki da izlocimo iz nase druzbe cloveka ki je drugacen od nas... Saj ta clovek ni kriva da je obolel za AIDSom ...

Se komentar glede ristih postov zgoraj o crncih... Crnci so ljudje kot mi! In morate jih sprejemat taksni kot so! Ni vazna barva ali narodnost itd vazno je kaksen clovek je pa se neki... tisti ki imate misljenej da so crnci manj vredni od belceu, so najmanj vredni na tem svetu!

Moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa bom se svoje mnenje povedala ...

Mal zgodovine...

Za prvo okuzbo z AIDSom se ne ve tocno kako je prislo do nje ene trditve so da je znanstvenikom usel virus druga pa da so jo prenasale neke vrste opic... Prislo je do AIDSa do neozdravljive bolezni, zal.  

Zdravljenje...

Pred kakim desetletjem so poznali zdravila ki so podaljsala zivljenje samo za ene 2 leti od kdaj je okuzenec z AIDSom zvedel da je okuzen... Sedaj je znanost toliko napredovala da je priblizno se 15 let po odkritju z okuzbo virusom AIDS ta clovek ziv...  

razlika med HIV in AIDS

HIV je faza oz obolenje se preden pride do AIDSa clovek lahko normalno zivi svoje zivljenje in sploh niti ne ve da je okuzen in na enrkat se zacnejo kazat znaki za obolenjem za AIDSom...  

V Sloveniji je za AIDSom obolelih okoli 120 prebivalcev kar je v priemrjavi z Afriko malo ampak je pa vseen veliko!  

Zal smo ljudje taki da izlocimo iz nase druzbe cloveka ki je drugacen od nas... Saj ta clovek ni kriva da je obolel za AIDSom ...  

Se komentar glede ristih postov zgoraj o crncih... Crnci so ljudje kot mi! In morate jih sprejemat taksni kot so! Ni vazna barva ali narodnost itd vazno je kaksen clovek je pa se neki... tisti ki imate misljenej da so crnci manj vredni od belceu, so najmanj vredni na tem svetu!  

Moje mnenje

Kaj ti si to iz kake zlozenke prebrala, ki so ti jo danes v soli dali ali kaj? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sam ti nisi zloben, mucek... In vse, kar si napisal, sploh nisi napisal, ker nisi zloben :roll:  :wink: in  niti nisi še bolj zloben... :shock:  :?  Al kako že :?:  :shock:  :wink:  

Realen pa si... to pa definitivno. 8)  In tega se veselim :D  :arrow:  Glej me, kako se smejim :wink:

Eh, vcasih mi tudi malo zlobe ven useka... ceprav so res redki taki trenutki... so pa leto ze bili taki... :wink:

In ja, privoscim ti... karkoli.... izberi... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, čist resno mislim. Danes sta bla dva tle pri nas, pa sem dobila kurjo polt, ko sem ju srečala na hodniku.

99,9999 genskega materiala popolnoma enakega.

Pa ravno tista stotisočinka je na barvo udarla.

Shit hapens.

:( :? :wink:

J a ne vem če je sam na barvo udarla. Med ženskami se govori, da majo črnci tud daljše "kite".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, čist resno mislim. Danes sta bla dva tle pri nas, pa sem dobila kurjo polt, ko sem ju srečala na hodniku.

Pervy ma prou... clovek bi te kar porocil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa bom se svoje mnenje povedala ...

Če se ti zdi nujno -

HIV je faza oz obolenje se preden pride do AIDSa clovek lahko normalno zivi svoje zivljenje in sploh niti ne ve da je okuzen in na enrkat se zacnejo kazat znaki za obolenjem za AIDSom...

HIV ni faza - HIV se imenuje virus, ki povzroča bolezen AIDS. Nekdo lahko prenaša virus, pa nikoli ne zboli za bolenzijo, drugi pač nimajo te sreče...

V Sloveniji je za AIDSom obolelih okoli 120 prebivalcev kar je v priemrjavi z Afriko malo ampak je pa vseen veliko!

Ja, verjetno se zdi preveč predvsem tistim, ki so v tej mali skupinici...

Se komentar glede ristih postov zgoraj o crncih... Crnci so ljudje kot mi! In morate jih sprejemat taksni kot so! Ni vazna barva ali narodnost itd vazno je kaksen clovek je pa se neki... tisti ki imate misljenej da so crnci manj vredni od belceu, so najmanj vredni na tem svetu!

Hvala, da si nam osvetlila to črno tematiko tudi s svojim poznavanjem. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že aidsa ne znamo čisto razložiti, dajmo vsaj kozerijo:

kozerija = duhovit prispevek, članek v kramljajočem slogu

(tako v Velikem slovarju tujk, ki ga je ravno danes prinesel pismonoša)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že aidsa ne znamo čisto razložiti, dajmo vsaj kozerijo:

kozerija = duhovit prispevek, članek v kramljajočem slogu

(tako v Velikem slovarju tujk, ki ga je ravno danes prinesel pismonoša)

Hvala za razsvetlitev! :D Škoda, da ta izraz nekateri uporabljajo v čisto napačne namene. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že aidsa ne znamo čisto razložiti, dajmo vsaj kozerijo:

kozerija = duhovit prispevek, članek v kramljajočem slogu

(tako v Velikem slovarju tujk, ki ga je ravno danes prinesel pismonoša)

Hvala za razsvetlitev! :D Škoda, da ta izraz nekateri uporabljajo v čisto

napačne namene. :cry:

Jej, jej, jej... Suzuki, kako gre že tisto o ... ah

, brezveze :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, čist resno mislim. Danes sta bla dva tle pri nas, pa sem dobila kurjo polt, ko sem ju srečala na hodniku.

99,9999 genskega materiala popolnoma enakega.

Pa ravno tista stotisočinka je na barvo udarla.

Shit hapens.

:( :? :wink:

J a ne vem če je sam na barvo udarla. Med ženskami se govori, da majo črnci tud daljše "kite".

No ja, mogč majo daljše, ampak to samo zato, da lahk zraven pridejo!!! :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za razsvetlitev!  :D  Škoda, da ta izraz nekateri uporabljajo v čisto napačne namene. :cry:

Tisto je kozLArija, ne kozErija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za razsvetlitev!  :D  Škoda, da ta izraz nekateri uporabljajo v čisto napačne namene. :cry:

Tisto je kozLArija, ne kozErija...

Zdaj bom pa od žalosti kar v Afriko šla :lol: , ker je tudi sym podal svoje s strokovnostjo in dologoletnimi izkušnjami honorarnega in oh in sploh dela ( pri časopisu, ki ga raje ne omenim, ker se ITAQ ve, da je d best pri nas ) podkovano mnenje... :shock: :? :?

Hja.... KOZLI že vedo, kdaj berejo KOZLARIJO :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nič proti črncem, kitajcem, japoncem.........zakaj le? In ne razumem razlogov ljudi, ki se jih izogibajo.

Edini, ki jih nekoliko bolj nervozno prenašam so NEKATERI romi. Nekateri pravim zato, ker me je skrajno motilo, ko sta "urejeni" ženski z otrokoma prišli v gostilno na pijačo, pa jih je lastnik vrgel ven.

Mi pa res gre na živce, ko pride ženska z dojenčkom na vrata prosit denar.

Pa da ne pozabim jehovcev.....niso sicer rasa zase, imam pa zaradi njihove vsiljivosti do njih še največjo distanco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne pozabim jehovcev.....niso sicer rasa zase, imam pa zaradi njihove vsiljivosti do njih še največjo distanco.

Men so pa jehovci zakon... tko kot tudi mormoni... full se rad pogovarjam z njimi, ker vem da nimajo prav in me zanima, ali me lahko kako prepricajo ven iz satanizma...

Full se nasmejem, ko gledam agonijo nemoci in zgrazanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal mi je za vse nedolžne, ki so se okužili s to "novodobno" kugo ali kako drugače pojmujemo to sranje ampak za vse ostale pripadnike t.i. rizičnih skupin, ki so "žrtve" te bolezni - z veseljem odprem poseben bye-bye fond, z neomejeno zalogo 9mm projektilov. Nemoralno? Nenormalno? Mogoče...ampak z neprecenljivim nasmeškom...pa tudi za eksekutorja se javim...plačan iz taistega fonda...

Kill 'em all...

vsi drugačni,vsi enakopravni? Ja...eni bolj, drugi manj... Kdo bo to določil?

Kdor more...če verjameš vase si satanist? Ne...samo si. Bog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal mi je za vse nedolžne, ki so se okužili s to "novodobno" kugo ali kako drugače pojmujemo to sranje ampak za vse ostale pripadnike t.i. rizičnih skupin, ki so "žrtve" te bolezni - z veseljem odprem poseben bye-bye fond, z neomejeno zalogo 9mm projektilov. Nemoralno? Nenormalno? Mogoče...ampak z neprecenljivim nasmeškom...pa tudi za eksekutorja se javim...plačan iz taistega fonda...

Kill 'em all...

vsi drugačni,vsi enakopravni? Ja...eni bolj, drugi manj... Kdo bo to določil?

Kdor more...če verjameš vase si satanist? Ne...samo si. Bog.

Iz kjere jame si pa ti prlezu :?: :?: :?: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za razsvetlitev!  :D  Škoda, da ta izraz nekateri uporabljajo v čisto napačne namene. :cry:

Tisto je kozLArija, ne kozErija...

Zdaj bom pa od žalosti kar v Afriko šla :lol: , ker je tudi sym podal svoje s strokovnostjo in dologoletnimi izkušnjami honorarnega in oh in sploh dela ( pri časopisu, ki ga raje ne omenim, ker se ITAQ ve, da je d best pri nas ) podkovano mnenje... :shock: :? :?

Hja.... KOZLI že vedo, kdaj berejo KOZLARIJO :twisted: :twisted: :twisted:

Manuela -

zakaj si užaljena? Tvojo kozerijo vsi štekamo, razen Dade očitno, ki je tudi po tvoji krasni razlagi (in nekaterih drugih), še vedno prijavila, da škoda, da ta izraz (tvojo kozerijo...) mnogi narobe uporabljalo (predvidevam, da je mislila na besedo kozlarija...).

No, in jaz sem to samo ilustriral - eno je kozerija, drugo kozlarija.

Razen, če sem se v svojem sklepanju zmotil?

BTW: kaj imaš ti proti tistemu cajtengu? :oops:

P.s: Za konec pa še - če si prehitro prebrala in mislila, da sem zatrdil, da tvoj spis ni "kozarija" ampak navadna "kozlarija" - si se pošteno zmotila, zato se mi lahko iskreno-iskreno opravičiš :lol: :twisted: 8) in ob priliki plačaš kokakolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že aidsa ne znamo čisto razložiti, dajmo vsaj kozerijo:

kozerija = duhovit prispevek, članek v kramljajočem slogu

(tako v Velikem slovarju tujk, ki ga je ravno danes prinesel pismonoša)

Hvala za razsvetlitev! :D Škoda, da ta izraz nekateri uporabljajo v čisto

napačne namene. :cry:

Jej, jej, jej... Suzuki, kako gre že tisto o ... ah

, brezveze :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Ahhhhh ŽENSKE....najprej začnejo.....pol premišlujejo.....na konc pa nič v stilu.....AH....BREZVEZE :shock: :shock: :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Afriki je pa že ogromno okuženih :!:  

Če si tam dol moraš met že srečo da ga ne dobiš :?Sploh ker imajo take življenjske pogoje,...sej še nisem bil na tistem koncu,pa me tud ne vleče tja :!:

:?: :?: :?: :?: :?: Kaj imajo pa življenski pogoji s prenašajem AIDS-a?? In pa ... Da imaš srečo da ga ne dobiš če greš v Afriko???

(hmm, očitno niso vsem jasni načini prenašanja bolezni :roll: :roll: )

Ja se mi zdi da sm enkrat zasledil da se odpravljaš na tisti konec....

Ja sex je zelo nepriporočljiv, s kakšnimi injekcijami se tud upam ne boš zabadal :?

Kaj pa če se nekemu nedolžnemu človečku zgodi nesreča in dobi transfuzijo z okuženo krvjo :( ,jaz jim nebi ravno zaupal :?:

Al pa če se v enem parku vsedeš na klopco iz katere gleda oster žebelj in se zbodeš do krvi, in recimo da se jo prav tako zgodilo nekomu,ki je tu sedel minuto prej :roll:

No v Sloveniji je možnost, da je bil okužen 120:2.000.000 na črni celini je pa ta možnost mnogo večja :?: :?:

Zakaj pa je pol tolko več okuženih če ne zarad slabih življenskih razmer, pomankanja sredstev....sam kondomi itak ne rešjo vsega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

zadnje čase sem veliko gledal dokumentarce o zarotah itd...

Zanimive so trditve, da je virus HIV pravzaprav nedolžen virus, ki je v ljudeh že stoletja, in da AIDS pravzaprav prepogosto povzročijo sama 'zdravila', ki jih okuženim z HIV predpišejo zdravniki.

eden takih dokumentarcev je "The OTher Side of AIDS",

druga zanimiva zadeva je recimo dr. Peter Duesber (njegova domača stran).

Pravijo, da je ameirško zdravstveno ministrstvo leta 1984 reklo "Ugotovili smo, kaj povzroča AIDS", čeprav niso bili izsledki potrjeni, in to je dalo krila milijardni industriji zdravljenja AIDS-a...

Pravijo, da je lahko AIDS posledica tudi stresnega življenja, predvsem pa zlorabe drog itd., in da naj še sedaj ne bi bilo potrjeno, da virus HIV povzroča bolezen AIDS, čeprav je preteklo že več kot 20 let...

Dr. Gallo, ki je to takrat kao "ugotovil", naj bi pa pred tem imel same znanstvene 'flope'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!