Skoči na vsebino

Predelava motorjev!


bobek

Priporočene objave

Dobro spoliran :)

Samo po moje se v sončnem vremenu ne more vozit,ker se vse blešči :eek:

Popravljeno . Popravil Tiger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 let pozneje...

Hoj. 
Razmišljam, da bi se spet malo vrnil v svet na dveh z lastno predelavo (cafe), samo me malo skrbi do kolikšne mere se sploh lahko poseže v motocikel, da ne nastane problem s homologacijo oz. pri tehničnem pregledu.

Konkretno me zanima kako je s spremembami okvirja - odrezal bi del pod sovoznikovim sedežem (zadek) in ga nato polkrožno zavaril (hoop). Nad to bi prišel sedež za voznika. Nekje sem zasledil, da mora biti tablica zadnja stvar motorja, to drži? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, exaGee pravi:

Hoj. 
Razmišljam, da bi se spet malo vrnil v svet na dveh z lastno predelavo (cafe), samo me malo skrbi do kolikšne mere se sploh lahko poseže v motocikel, da ne nastane problem s homologacijo oz. pri tehničnem pregledu.

Konkretno me zanima kako je s spremembami okvirja - odrezal bi del pod sovoznikovim sedežem (zadek) in ga nato polkrožno zavaril (hoop). Nad to bi prišel sedež za voznika. Nekje sem zasledil, da mora biti tablica zadnja stvar motorja, to drži? 

če gre za neke bolj obsežne in konkretne predelave, lahko tudi tukaj vprašaš

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zivjo gospodje in gospe!

Sanjarim o predelavi stare hornetke 2002 letbik. Sicer bi predelal samo zadek da bi bil bolj scrambler tipa, spuscen izpuh nizje, okrogla lučka, drug sedez. Kako je s papirologijo? Videl sem na netu zelo lepe primerke tega... Star hornet dela bp in je v cisto original stanju, vendar zaradi izgleda in praktičnosti bi to predelal. Kako je s homologacijo predelave ce se je lotiš sam?

Lp

Pierre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

ve kdo kje bi dobil številko barve? na parkirišču mi je nekdo zbil zadno plastiko, sem jo dal varit zdej pa ličar pravi če imam možnost dobit številko barve, v nasprotnem primeru pa je treba naredit preslikavo. Če kličem as domžale z vin številko motorja bojo povedli barvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Shillien pravi:

ve kdo kje bi dobil številko barve? na parkirišču mi je nekdo zbil zadno plastiko, sem jo dal varit zdej pa ličar pravi če imam možnost dobit številko barve, v nasprotnem primeru pa je treba naredit preslikavo. Če kličem as domžale z vin številko motorja bojo povedli barvo?

tule je tema okrog takih zadev

https://motosvet.com/tabla/topic/32444-barve-laki/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!