Skoči na vsebino

Srbija


Priporočene objave

Ni slaba ideja izlet v Srbijo. Se bil pred 2 leti z mojo VW T3 Westfalio dol in sem se po Srbiji potepal cel teden. Me pa ima da bi letos šla z mojo boljšo 1/2 z motorjem - tak fajn na izi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ni slaba ideja izlet v Srbijo. Se bil pred 2 leti z mojo VW T3 Westfalio dol in sem se po Srbiji potepal cel teden. Me pa ima da bi letos šla z mojo boljšo 1/2 z motorjem - tak fajn na izi.

Zdravo.Tudi midva z ženo planirama izlet v Srbijo,se lahka kaj uskladimo.?lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.Tudi midva z ženo planirava izlet v Srbijo,se lahka kaj uskladimo.?lp

Popravljeno . Popravil Renzy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbija, mogoče drugo leto :) ptedvsem vzhodni in južni del me vlečeta, tam pri Vlasinskem jezeru je en preprost, lep kamp, bi bilo fajn pogledati Vlasina-camp al pa tole "hudičevo dolino" bi si tud ogledal Đavolja Varoš

pa še kej... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbija, mogoče drugo leto :) ptedvsem vzhodni in južni del me vlečeta, tam pri Vlasinskem jezeru je en preprost, lep kamp, bi bilo fajn pogledati Vlasina-camp al pa tole "hudičevo dolino" bi si tud ogledal Đavolja Varoš

pa še kej... :D

Tole je taka "Vukojebina", da je kaj. (za Đavoljo varoš ne vem). Vlasinsko jezero je bilo še ne tako daleč nazaj nekakšen vodni rezervat, ki ga je stražila vojska (eden večjih kiksov NATA je bil, ko so namesto stražarnice razbili sosednjo pošto). Kaj bi počel tam (več kot en dan) pa mi ni jasno, razen, če si kakšen navdušen ribič. Jaz sem se po tistem koncu potikal 2009 (bil sem tam tudi leta 1985). Sicer lepa narava ampak zelo moreče (občutek kar ni bil pravi, tam-tisti del Srbije, pospešeno "jemlje vrag") mi je bil npr. Kopaonik bistveno bolj všeč.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je taka "Vukojebina", da je kaj. (za Đavoljo varoš ne vem). Vlasinsko jezero je bilo še ne tako daleč nazaj nekakšen vodni rezervat, ki ga je stražila vojska (eden večjih kiksov NATA je bil, ko so namesto stražarnice razbili sosednjo pošto). Kaj bi počel tam (več kot en dan) pa mi ni jasno, razen, če si kakšen navdušen ribič. Jaz sem se po tistem koncu potikal 2009 (bil sem tam tudi leta 1985). Sicer lepa narava ampak zelo moreče (občutek kar ni bil pravi, tam-tisti del Srbije, pospešeno "jemlje vrag") mi je bil npr. Kopaonik bistveno bolj všeč.

lp

Franc

hehe no hvala za namig, mogoče bom res samo mimo šel, če praviš, da je tako stanje dol...ne vem jaz sem sklepal samo po slikah, da je lepo dol :) informacij pa nisem imel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link na solo "krožno" vožnjo:

...Fajna pot... en del sem jo že obdelal... mi je pa neznanka tale hrvaško madžarsko vojvodinsko srbski del... maš še hranjen kak "goog zemljevid" kje si se to fural do ČG... ali pa če mal našteješ kraje, ker bi blo tole za "obkrožit tudi v "moji režiji"..

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ataIBA:

Dobre ture imaš, nimaš kaj! Slike so fenomenalne, bi pa bil super podatek, če bi videli točno kje si se peljal.

Sigurno bi kdo tvoj del rute kje vkalkuliral, saj so ceste in narava okoli zelo zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ataIBA:

Dobre ture imaš, nimaš kaj! Slike so fenomenalne, bi pa bil super podatek, če bi videli točno kje si se peljal.

Sigurno bi kdo tvoj del rute kje vkalkuliral, saj so ceste in narava okoli zelo zanimiva.

Bum se pozanimal kako narediti, da bi pod albumi na koncu bila zarisana še fura po Googlu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bum se pozanimal kako narediti, da bi pod albumi na koncu bila zarisana še fura po Googlu.

Do takrat pa izpis iz dnevnika:

6. - 8.junij 09 – KTM ata 2099 km – solo ( 11.182 km) Popoldan spakiral z namenom en dolgi đir. Začelo deževati in spakiran motor je počakal pod teraso. V soboto zjutraj pred 7 uro za Ptuj – Čakovec – Lenti in čez Madžarsko po klasični turi še malo okoli za Bajo – Bački breg – Novi Sad – Fruška gora, preko avtoceste za Loznico. Za mano skozi oblaki in slabo vreme. V kafani pred Loznico sem ustavil na kavi in srečal dva domačina. Ob gledanju karte sta mi takoj ponudila pomoč, ki pa je nisem rabil. Beseda je dala besedo in že sta me počastila z rakijico (2x) in prepričala, da sem ostal. Odpeljal sem se z enim do doma, kjer je imel ženo, slovenko iz Prepolj. Že 25 let poročena v Srbijo. Šli smo na večerjo v Sunčano reko. Večerja, Karađorđev zrezek, pivce, luštna družba. Ena hčerka je maturirala. Častili so večerjo in še spanje v hišici. Zjutraj po kavici dalje za Črno Goro. Podgora – Cetije – Njeguši – Kotor. Spanje pri profesorici glasbe in možu arhitektu za 30 eur. Zjutraj okoli kotorskega zaliva in po novi cesti desno v hribe za Žabljak. Držal sem se za Grahovo po gradbišču, vmes kupil sir in na mejo, kjer nisem mogel prek. Ni bil mednarodni prehod! Nazaj za Grahovo in za Trebinje – Stolac – Mostar – Prozor – Jajce – Bihač – nabava sira – Karlovac – stara cesta za Krapino. Malo naprej cesta zaprta, označbe za obvoz nikakve, vrnil se v Krapino in po stari cesti za Đurmanec – Ptuj – dom.

http://www.motosvet....um.php?cid=1821

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bum se pozanimal kako narediti, da bi pod albumi na koncu bila zarisana še fura po Googlu.

Pozdravljen. Si mislil mogoče takole?

post-7865-0-97371300-1298212227_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zadevo v GoogleEarth približaš pa lako prikažeš mesto kjer si spal celo takole. Lekin salaš pri Sremski Mitrovici ns poti v Armenijo.

post-7865-0-41887900-1298213832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen. Si mislil mogoče takole?

Francozi bi rekli Yes, če bi znali nemško :whistle: . Mene malo muči tehnika, te pa rišem s flomastri po ekranu :blush: ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebna izkaznica,zelena karta,ba kartica pa tle nabaviš par dinarjev če se boš bolš počuto in gasaaaa

srečno pot

:worship:

Letos bo treba v Ukrajino... v Srbiji bo kot ob nedeljah na ridah:-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Srbiji bo kot ob nedeljah na ridah:-(

Pol pa res moram v Srbijo... bom vsaj enkrat videl, kaj je na teh "ridah" tako posebnega...:whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi planiramo za prvomajske Bosno in Srbijo. Kako je pa z menjavo denarja..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi planiramo za prvomajske Bosno in Srbijo. Kako je pa z menjavo denarja..?

Običajno ni bilo težav. Za prvo silo nekaj mark sabo. Za tankanje pa kartica,

ps Mi tudi planiramo, mogoče se srečamo, to pot prevozil že 3x.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr.. se bom res u Srbiji počutu k na Črnem kalu :lol: ... tudi sam bom šel parkrat skozi, pa malo levo in malo desno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr.. se bom res u Srbiji počutu k na Črnem kalu :lol: ... tudi sam bom šel parkrat skozi, pa malo levo in malo desno ;)

Pa še na Viki burger bova šla. :rolleyes:

Mislim da sem našel pot do Srbije po najinmu načrtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bankomat

Al' sem bizgec.. sploh nisem pomislil na to. No, zdaj vsaj vem. :whistle: Sem imel v mislih lokalne prekupčevalce, kot včasih pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bankomat

Malo preverite na banki stroške dviga, da ne bo menjava na bankomatu prišla dražja kot pri lokalnih dilerjih.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam,da zamenjaš € v manjalnici pri prestopu meje in shraniš potrdilo s katerim lahko na povratku zamenjaš dinarje v €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!