Skoči na vsebino

Srbija


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo

Za prvomajske praznike planiram potovanje v Makedonijo in grem po avtocesti za Skopje nazaj pa čez Albanijo, Črno Goro in Bosno domov. Ker grem na pot v četrtek ob 13.00 uri in planiram priti nekje v okolico Beograda me zamina za spanje(soba, motel...) kje ob avtocesti, lahko pa tudi skrenem z avtoceste na tistem območju.

lp jankec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki ste namenjeni v Srbijo toplo priporočam Zlatibor in pa planino Tara! POD NUJNOOOOOOO!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki ste namenjeni v Srbijo toplo priporočam Zlatibor in pa planino Tara! POD NUJNOOOOOOO!!!!!

Petega Maja za ca 5 dni! vse to vidimo - sprobamo + splavarjenje po Tari nas 10 iz MK Nm ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje v grobem: start 27.4. do Sarajeva, prespimo v rezerviranem hostlu, drugi dan do Kragujevca. To bo naša baza par dni. Povratek pa preko Mostarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz bom pa verjetno startal kar naslednji dan po mirnopeškem žegnu, 26.4. via Beograd!:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse gre v to smer, da bom v juniju spet haral po Srbiji, tako kot prejšnja leta. Je še velik za videt in je treba tud prjatle motoriste obiskat.

Marj,a mogoče se pa dol srečava.....

skratka, skoraj vsak drug vikend med sezono v Srbiji, kaj naj rečem, kot vedno super, predvsem folk, prijaznost, dobra hrana, nepozabni žuri ....., že čez mesec dni upam ,da za cel teden na območje Srbije...... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz bom pa verjetno startal kar naslednji dan po mirnopeškem žegnu, 26.4. via Beograd!:notworthy:

pol se pa mogoče dol srečamo..... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi mi se bomo v manjši skupini verjetno podali konec aprila v Srbijo.V planu imamo za prvi dan da bi preko Lendave in Madžarske prišli nekam v Vojvodino (Sombor).Prosil bi nekoga ki pozna to relacijo za nasvet glede poti.Google predlaga TOLE ali pa mogoče TOLE.Kakšne so ceste na tej relaciji in kako izgleda prevoz z trajektom,ali je morda bolje narediti obvoz preko Baje ali pa drugače zastaviti celo pot?

LP Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

V nedelo proti Bih in nekako odlutat do Srbije pol pa... Bomo že... Tati hvala za nebroj informacij. In ne bom vseh pujskov pojedu :):alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedelo proti Bih in nekako odlutat do Srbije pol pa... Bomo že... Tati hvala za nebroj informacij. In ne bom vseh pujskov pojedu :):alko:

že jutri v Beogradu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi mi se bomo v manjši skupini verjetno podali konec aprila v Srbijo.....

.....Kakšne so ceste na tej relaciji in kako izgleda prevoz z trajektom,ali je morda bolje narediti obvoz preko Baje ali pa drugače zastaviti celo pot?

Obe varianti sta boljši kot AC v Beograd. Razen nekaj malega se žal ravnica zelo vleče. Običajno tudi malo bočnega vetra za posladek.

1. V Peči je navadno gužva, zato hitro skozi. Trajekt pri Mohacsu obvezno ! Kot bi šel čez cesto.

2. Ob Blatnem jezeru je zanimivo, vendar za vožnjo dolgočasno. Če se boste tam kakšen dan ustavili, je dobra izbira. Na večini odsekov nekoliko manj tranzita kot pri 1.

Uživaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi mi se bomo v manjši skupini verjetno podali konec aprila v Srbijo.V planu imamo za prvi dan da bi preko Lendave in Madžarske prišli nekam v Vojvodino (Sombor).Prosil bi nekoga ki pozna to relacijo za nasvet glede poti.Google predlaga TOLE ali pa mogoče TOLE.Kakšne so ceste na tej relaciji in kako izgleda prevoz z trajektom,ali je morda bolje narediti obvoz preko Baje ali pa drugače zastaviti celo pot?

LP Toni

Vzami prvo varianto, je bolj zanimiva. Cca 10 km pred Somborjem boš na levi strani videl super dober motel z varovanim parkiriščem in pošteno ceno za prenočišče.

Fajn vozite. Aja, brez trajekta. Idite tistih nekaj km okoli.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema!

Me pa še zanima za koliko se da v Srbiji dobiti prenočišča in če v lokalih ali trgovinah vzamejo evre ali je treba menjati?

LP Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema!

Me pa še zanima za koliko se da v Srbiji dobiti prenočišča in če v lokalih ali trgovinah vzamejo evre ali je treba menjati?

LP Toni

Toni v Srbiji dobiš prenočišče od 15 do 20evra vse odvisno od tipa, v trgovino greš samo z dinarima , v menjačnicama ih dobiš za evre po kursu za taj den.

Popravljeno . Popravil mlekar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi maj se bliža in kar nekaj se VAS odpravlja v Srbijo, glede na aktivnost teme, bo kar gužva doli.

Hja, tudi sam sem imel namen se odpravit tja, ampak sta mi dve stvari na katere ne morem vplivat prekrižali načrte.

Sem kar malce razočaran ...

Hehehe ... glede na mojo hrbtenico bi lahko imel nick "Terminator", saj je je skoraj polovica sestavljene iz Titana. Zadnje mesece imam kar konkretne bolečine,

tako da sem se iz zdravstvenih razlogov moral odpovedat potovanju. Tudi izletu, ki je bil planiran za TOP v sezoni sem se moral odpovedat in sva z prijateljem ga prestavila na naslednje leto.

Je pa tukaj tudi nova služba, tako da je nerodno prosit za dopust ... Zato pa tistim, ki odhajate v deželo dobre hrane, prijaznih ljudi želim, da se boste imeli maksimalno dobro, predvsem pa ne pozabite na varnost. Srečno!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi bomo izlet odložili... od srede dalje je namreč napoved doli precej deževna in nestanovitna... enako velja za Dalmacijo in Bosno... škoda...:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot ne smo vsi pozabili na "krčmarja", delali račune brez tistega, ki skrbi za vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot ne smo vsi pozabili na "krčmarja", delali račune brez tistega, ki skrbi za vreme.

Vsi smo na istem. ŠKODA.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse dni pa tudi ne more scat... Motoristek je včeraj bil blizu Bele Crkve, lepo vreme.... Sem gledal slike, ko so bili na obisku pri FB znanki. Gledam jaz one slike ''posjeta iz Slovenije''... -dva GS in en RT, vsi 1200. :eek: Možak sploh ni napisal, da gre dol.. He he.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!