Skoči na vsebino

Suzuki Burgman je prišel k hiši


Blond

Priporočene objave

kot so nekateri ki me poznajo napovedovali se je točno to tudi zgodilo.

Aprilio Atlantic 500 letnik 2002 je danes zamenjal Suzuki Burgman 650 letnik 2004

post-27376-0-06244600-1296757633_thumb.jpg

post-27376-0-05316100-1296757645_thumb.jpg

Moji Apriliji ni manjkalo čisto nič in tudi X raider jo je lepo vzdrževal, vendar na vseh skupnih vožnjah so mi "sosedovi" Burgmani mežikali.

Tako sem celo jesen in zimo razmišljal in se na koncu odločil.

Seveda sem na ogled vzel X raiderja, ki mi je svetoval točno tega.

Brez da bi karkoli razmišljal sem potem rezerviral tega in danes dostavil domov.

Sedaj pa do pomladi potrebno uredit papirje, nabaviti in zmontirati radio ter naslonjala za roke, da se bo moja gospa rada vozila zraven.

in komaj že čakam, da spomladanski dež spere sol iz cest in da cestarji pometejo pesek, potem pa vruuuummmmmm......

LP

Blond

aja .... ali ga kdo prepozna ??? :naughty: :naughty:

post-27376-0-77396100-1296757658_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno vožnjo !

V kratkem tudi jaz pripeljem podobnega (enakega kot sem imel lani) iz I(Milano).

Moram povedat da sem letos v Januarju ,kdaj je bilo suho in lepo poskusil ducat motorjev in ne morem več na motor nazaj ,pa čeprav sem bil pred leti vrsto let motorist . Maxsija nazaj v garažo in Burgman mi je posebej pisan na kožo, ni mi bilo zastonj težko ko je lani v jeseni novi lastnik veselo odpeljal lepotca iz mojega dvorišča. Čas celi rane in LEGENDA se je vrnila. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Blond

Čestitke za skuter :naughty: :naughty: : :naughty: :pa veliko kilometrov želim :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Se vidimo: Mavti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je tega tudi že @x raider servisiral :naughty:

Kaj pa tablica? PM = Primož .....

Sedaj boste pa Burgman sekcijo ustanovili :grrr

Čimveč prijetnih kilometrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je tega tudi že @x raider servisiral :naughty:

Kaj pa tablica? PM = Primož .....

Sedaj boste pa Burgman sekcijo ustanovili :grrr

Čimveč prijetnih kilometrov

Skuterist zadel si v polno, pa mislim da ga tudi ti poznaš enega od bivših lastnikov in mislim da ta motor ni kupil slabo, če že ne kaj druga je vsaj znana njegova preteklost. Lp.

Kar se pa tiče Burgman sekcije pa preberi na SUZUKI -SLO in boš videl da sva samo midva z Doretom bila zagreta za ustanovitev .

Dore sedaj pa si poglej ta Blondov motor če ti je kaj znan? Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je tega tudi že @x raider servisiral :naughty:

Kaj pa tablica? PM = Primož .....

Sedaj boste pa Burgman sekcijo ustanovili :grrr

Čimveč prijetnih kilometrov

Čekaju samo mene da kupim burgmana pa je klub osnovan.....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nije važno dali je Burgman, Atlantic, Nexus, Satelis ili još neki drugi, važno je da čovjek koji misli MAXI....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nije važno dali je Burgman, Atlantic, Nexus, Satelis ili još neki drugi, važno je da čovjek koji misli MAXI....

:notworthy::notworthy::notworthy::yea2::yea2::yea2::OK::OK::OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blond vrijeme je da promijeniš što voziš kad si već slićicu promijenio....

evo ga, sredio....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :worship: nemaš pojma koliko ti zavidim

Ampak danes ga pa ni hotel v živo pokazati :grrr .

A ti @osnexus spremaš iznenađenje u tom pravcu kad stignemo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak danes ga pa ni hotel v živo pokazati :grrr .

A ti @osnexus spremaš iznenađenje u tom pravcu kad stignemo?

Ne na žalost financijske konstrukcije su vrlo labave.....a i nema ih u Hrvatskoj. Pošto još nismo EUROPA nema šanse uvesti tako da se i dalje družimo nexi i ja.....Da su kos nas cijene kao kod Vas u Sloveniji ne bih razmišljao ni sekunda no nisu pa ostaje žal za burgmanom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nije važno dali je Burgman, Atlantic, Nexus, Satelis ili još neki drugi, važno je da čovjek koji misli MAXI....

Tudi od mene lepe želje, srečno vožnjo in veliko užitkov. Nisem še skuterist imam pa namen postati samo mojga mopeda Suzuki GS 500 moram prej prodati mi nekako ne paše več toliko vetra. EMŠO deluje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi od mene lepe želje, srečno vožnjo in veliko užitkov. Nisem še skuterist imam pa namen postati samo mojga mopeda Suzuki GS 500 moram prej prodati mi nekako ne paše več toliko vetra. EMŠO deluje.

LP

Pozdravljen

Za pokušino se nam kar pridruži . Vsak, ki prinese dobro voljo s seboj je dobrodošel med nami NE glede kaj vozi - maxiskuter, motor, bičikleto, avto ali raketo. Ti pridi z nami vse ostalo sledi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot so nekateri ki me poznajo napovedovali se je točno to tudi zgodilo.

Aprilio Atlantic 500 letnik 2002 je danes zamenjal Suzuki Burgman 650 letnik 2004

post-27376-0-06244600-1296757633_thumb.jpg

post-27376-0-05316100-1296757645_thumb.jpg

Moji Apriliji ni manjkalo čisto nič in tudi X raider jo je lepo vzdrževal, vendar na vseh skupnih vožnjah so mi "sosedovi" Burgmani mežikali.

Tako sem celo jesen in zimo razmišljal in se na koncu odločil.

Seveda sem na ogled vzel X raiderja, ki mi je svetoval točno tega.

Brez da bi karkoli razmišljal sem potem rezerviral tega in danes dostavil domov.

Sedaj pa do pomladi potrebno uredit papirje, nabaviti in zmontirati radio ter naslonjala za roke, da se bo moja gospa rada vozila zraven.

in komaj že čakam, da spomladanski dež spere sol iz cest in da cestarji pometejo pesek, potem pa vruuuummmmmm......

LP

Blond

aja .... ali ga kdo prepozna ??? :naughty: :naughty:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla vsem skupaj, še posebej pa novemu srečnemu lastniku burgmana :yea2: !

Ja, sem ga takoj zašpecal in opazil majhen detajl, ki sem ga sam naredil, ko sem ga še vozil in to je, da sem odstranil Italijanske nalepke pri srednjem predalu in pusti samo eno, ki se lepo vidi. Čestitam za dober nakup, upam, da ga lastnik, ki ga je imel med mano in tabo ni kaj preveč "zgonil" :yes: . Sicer pa je tako, da če je bil Xraider zraven pri nakupu, je zadeva čisto jasna, ker mi ga je nekaj tednov pred prodajo prav on servisiral in potrdil kilometre in dobro- kaj dobro - ODLIČNO stanje same mašince. Blond želim ti veliiiko varnih in prijetnih kilometrov, skupaj z boljšo polovico in kmalu se vidimo.

lep :yea1: iz Prekmurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dore seveda bo ena izmed prvih tur v burgmanovo domače okolje ... ti ga pripeljem pokazat, vendar ti ga za noben denar ne dam nazaj ;)

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dore seveda bo ena izmed prvih tur v burgmanovo domače okolje ... ti ga pripeljem pokazat, vendar ti ga za noben denar ne dam nazaj ;)

Blond

Ne se bat, ker vem, da je v dobrih rokah, me prav veseli yes.gif, da si z njim zadovoljen, kaj bo pa še preko celega leta, ko boš skupaj s sopotnico ninja.gif nabiral kilometre trance_41_w00t2.gif !

Leptrance_43_wavetowel2.gifiz Prekmurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!