Skoči na vsebino

Suzuki Burgman je prišel k hiši


Blond

Priporočene objave

Od 1.7.2011 je nov zakon !

Prodajalec mora vozilo odjavit in ti vrnejo vse (cestnino in zavarovanje razen če nimaš sklenjeno nevračilo)

Kupec pa mora vse na novo uredit in še pri prepisu morata biti prisotna oba in to lahko urediš kar na tehničnih pregledih. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Od raznih maxsijev pravkar pripeljal petega Burgmana k hiši in to tretjega zapored 650 in mislim da bom na tej znamki in modelo za večno ostal. :OK: Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od raznih maxsijev pravkar pripeljal petega Burgmana k hiši in to tretjega zapored 650 in mislim da bom na tej znamki in modelo za večno ostal. :OK: Lp.

Čestitam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če grem na krstno vožnjo jo pol imam skozi ,saj zadnje čase preveč menjam motorje, da bi sledil vsakemu krstu ,morda bo še do pomladi kakšen v garaži ?

Ugodno pa prodam zelo lepega Burgmana 400 (novi model) metalic bele barve !!!

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seved vsaka prva vožnja je krstna.Nisem mislu,da moraš krstit motor.To se dela v kakšnem lokalu ampak brez motorja,da ne bo pomote.Pri nas krstimo samo n ove motorje ne pa rabljene iz druge roke. :010 :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od raznih maxsijev pravkar pripeljal petega Burgmana k hiši in to tretjega zapored 650 in mislim da bom na tej znamki in modelo za večno ostal. :OK: Lp.

Čestitke tudi iz moje strani. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, hvala vsem za lepe želje, če 400 ne prodam do pomladi se bom vozil kar z obema naslednjo sezono in morda še kupim eno 650 za prodajo, tako da naslednjo sezono samo gasa saj imam v načrtu štiri tujine, kakšno maxi srečanje,kavica z kolegi namorju,... tako da zna biti zelo pestro ,samo da ga vreme ne bo sralo kot letos pomladi in prvo polovico poletja, ko pa sem prodal motor pa sonce, zato sem se sedaj preskrbel da bo vedo eden ali dva pri hiši poleg scooterja 50, da jaz presenetim vreme in ne vreme mene. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Dober štart za začetek leta!!!

 

Danes je moj prijatel prodal 3 odlične Burgmane 650, tako da smo dobili 2 nova maxi člana, eden pa je že znani g. Lojze iz okolice KK prejšni lastnik SW 600 , imam pa še 4nove kandidate za nakup, sam na motorje še počakamo.     Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena dekleta in fantje!

 

Tudi k nam se je danes preselil Burgman 650. Letnik 2004, 22 kkm. Prvi vtisi so pozitivni. Prej sem vozil "težke" motorje, ampak jih v kratki vožnji z Burgijem nisem prav nič pogrešal. Komaj čakam, da se vreme pošlihta in da udarim eno orenk turo...Prilagam še eno skromno slikco.

 

Lpgnp-040220.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo! Pa smo spet dobili novega ponosnega lastnika Burgmana 65O eksecutive. To je moj sodelavec Vlado. Botrček pa je bil zopet doktor za maxi skuterje Ivan X-raider. Ivan najlepša hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ulovljeno na cesti med testom:)

Suzuki Burgman 650, modelno leto 2014

 

osnovne linije iz Suzuki V Strom 650 :)

 

8555964397_92c2a74f84_z.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

jaaa. tudi pri naši hiši se je parkiral Burgman 650! prvi občutki fantastični!

 

Lep pozdrav iz Celja

Robi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke in dobrodošel.

Upam, da se nam pridružiš pri kakšni vožnji, morda tudi v klubu.

 

LP
Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

jaaa. tudi pri naši hiši se je parkiral Burgman 650! prvi občutki fantastični!

 

Lep pozdrav iz Celja

Robi

 

Vsaka čast !!!

Srečno vožnjo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!