Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Ni mi jasno zakaj bi tako temo zbrisali. Jaz sem za da ostane in da se dopusti lepiti linke.

Zakaj:

Ker veliko motorjev ki se prodajajo na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) ni glih nedolžnih. Marsikdo ki je motor poškodoval je poškodbe tudi prekril da se reši motorja in ga proda.

In ta oseba ti ziher ne bo priznala da je sesula motor itd. Tu je pa mogoče kdo ki kaj več ve. Ni pa nujno.

In verjamem da vsak odgovor nekaj šteje. Sam tudi kupujem motor in čakam na pravi oglas oz. na najbolj prepričljive dokaze da je motor kul. Vem da ni dobro vedno gledati negativno vendar ko kupuješ seveda hočeš da je motor tak kot bi moral biti saj daješ svoj denar zanj.

Jaz definitivno podpiram to temo.

LP

To špila na vseh ostalih forumih,zakaj nebi še tu :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadek motorja je preveč dol zvit. Tak da je možno da je bil skotan, plus tega mu gori lučka, 99% zaradi izpušne lopute.

Kakšna lučka'???A bo treba očala zamenjat hehe....,pa zadek...,kaj da je???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja povezava1, Moja povezava2, Moja povezava3, Moja povezava4, Moja povezava5, Moja povezava6.

Uff, evo neki motorčkov, kateri so meni vzeli pozornost. 1-mogoče kdo ve kakšno skrito napako, imel mogoče kdo? 2-malo poškodovan-razvidno iz slik, mogoče še kaj kar bi rabil vedeti? 3-bi ga takoj vzel če bi imel denar, sam nevem zakaj so bili diski menjani? 4-lep ni kaj, mogoče kaj skriva? 5-tak bi znal mene met, ali pač :)? 6-sumljivo poceni.

Če se komu, da kateri motorček pokomentirat, lahko tuki, lahko pa na ZS če se boji, da ga bo lastnik prepoznal :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadek motorja je preveč dol zvit. Tak da je možno da je bil skotan, plus tega mu gori lučka, 99% zaradi izpušne lopute.

Lučka za olje, samo to itq gori, dokler motorja ne prižgeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadek motorja je preveč dol zvit. Tak da je možno da je bil skotan, plus tega mu gori lučka, 99% zaradi izpušne lopute.

he he LOL :grim pa zelena tud sveti (k verjetn Nevtralno Nkamor ne gre ali kwa?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja povezava1, Moja povezava2, Moja povezava3, Moja povezava4, Moja povezava5, Moja povezava6.

Uff, evo neki motorčkov, kateri so meni vzeli pozornost. 1-mogoče kdo ve kakšno skrito napako, imel mogoče kdo? 2-malo poškodovan-razvidno iz slik, mogoče še kaj kar bi rabil vedeti? 3-bi ga takoj vzel če bi imel denar, sam nevem zakaj so bili diski menjani? 4-lep ni kaj, mogoče kaj skriva? 5-tak bi znal mene met, ali pač :)? 6-sumljivo poceni.

Če se komu, da kateri motorček pokomentirat, lahko tuki, lahko pa na ZS če se boji, da ga bo lastnik prepoznal :P.

1-zgleda mi OK

2-motor je biu zvrnjen (osebno ga nebi niti gledal...sem pač tak da me to moti)

3-glde diskov...mogoče jih je menjal samo zaradi boljšega izgleda...povprašaj ga za malo več info

4-zgleda mi OK...glede na to, da imam s prodajalci iz gorenjske dobre izkušnje bi znalo biti to to

5-če je res samo na mestu paden...in seveda glede na to, da imaš ostale Honde, si verjetno bolj za Hondo

6-že na sliki zgleda tako zanemarjen da me odbije

to so nekako moja videnja teh oglasov...za tiste ki sem napisal da so mi OK, pa le pojdi pogledat. Srečno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he LOL :grim pa zelena tud sveti (k verjetn Nevtralno Nkamor ne gre ali kwa?)

Sem na brzino pogledal drugače pa če grete gledat na net gsx k6-k7 600-750 vsakem drugem sveti rdeča lučka ko je prižgan in mu polek piše check. Drugače pa višina zadka na tem motorju mora biti v višin vizirja ne pa tanka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem se zapiču v tega monsterja..... http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=3938049 (zbriši 0 in vtipkaj o)

registracija kp 22-8A, gor ma nalepko od mcpanter moto kluba. Bi me zelo veselilo če kdo kaj ve o motorju, ker prodajalec nima nikakršnih papirjev o zgodovini oz. servisih.

Hvala za vse!

Jernej

Popravljeno . Popravil koya6a
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zame :whistle:

No dej se probej še mal pozanimat :worship:

lp

No..v bistvu ni kaj dodat..sem se včeraj malo pozanimav..in je motor res tako kot more bit. Se nisem sicer direkt z lastikom pogovarjal, vendar z njegovim kolegom...

Ima vse servise na pooblaščenem servisu, brez praske, tip je še kar pedanten in je za motor res skrbel. Pa cena se še da malo popravit..tako, da mislim da je ok! :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1-zgleda mi OK

2-motor je biu zvrnjen (osebno ga nebi niti gledal...sem pač tak da me to moti)

3-glde diskov...mogoče jih je menjal samo zaradi boljšega izgleda...povprašaj ga za malo več info

4-zgleda mi OK...glede na to, da imam s prodajalci iz gorenjske dobre izkušnje bi znalo biti to to

5-če je res samo na mestu paden...in seveda glede na to, da imaš ostale Honde, si verjetno bolj za Hondo

6-že na sliki zgleda tako zanemarjen da me odbije

to so nekako moja videnja teh oglasov...za tiste ki sem napisal da so mi OK, pa le pojdi pogledat. Srečno!!!

Hvala :OK: . Mene ne moti če je motor bil paden, dokler so samo plastike poškodovane in nič drugega. Drgač glede Kawasakija, ta oblika mi je ful všečna, sam so cene običajno večje.

Aja un z diski, motor je uvožen iz Italije (zgodovina bol slabo poznana :)), samo si ga bom vrjetno naslednji vikend šel ogledat če bom imel čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem se zapiču v tega monsterja..... http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=3938049 (zbriši 0 in vtipkaj o)

registracija kp 22-8A, gor ma nalepko od mcpanter moto kluba. Bi me zelo veselilo če kdo kaj ve o motorju, ker prodajalec nima nikakršnih papirjev o zgodovini oz. servisih.

Hvala za vse!

Jernej

Ni zanesljiv prodajalec.

Nikoli nima servisne zgodovine od motorja ki ga prodaja in vedno nekaj mal prevoženih kilometrov za ta letnik.

Povečini padeni motorji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zanesljiv prodajalec.

Nikoli nima servisne zgodovine od motorja ki ga prodaja in vedno nekaj mal prevoženih kilometrov za ta letnik.

Povečini padeni motorji :naughty:

Ja, sej ta monster je bil tudi položen, se vidi na izpuhu...

Očitno je bolš da grem kr stran??

Popravljeno . Popravil koya6a
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej ta monster je bil tudi položen, se vidi na izpuhu...

Očitno je bolš da grem kr stran??

To je od nagiba,ker pri teh monstrih ni težava z rorom drajsat! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga šel v Maribor pogledat in ima tudi prvo desno vilco pobrušeno....

LP

Jernej

mogoče ga je samo novi Rossi vozil ?! :D samo ugibam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto pika net/_MOTO/ad.asp?ID=4531670

Evo zanima me če kdo ve kaj o tem motorju? In nasplošno kake ima kaj hibe ta motor. Prvič kopujem 2 valnika.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc nea poslušaj ovega gori "isarajlija1 "(privat se vozi z apn 4 z prikolico zelene barve z roza črto) isa... :P

Monsterji sploh stari modeli so lepi, ta je malo švoh sam če je kolker toliko tehnika OK , ga vzami.Ducatiste vprašaj za nasvet, jih je kr nekaj tu gor.

mene bi tud zanimale šibke točke tega modela.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tudi meni zgleda nekoliko "predelan". npr. tisti napisi gor niso ta pravi, niti na pravem mestu, tudi za črto na tanku bi takole iz glave rekel, da ni original. in če je bil barvan je zelo verjetno, da je bil razbit.

seveda pa se lahko motim in prodajalcu delam krivico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No..v bistvu ni kaj dodat..sem se včeraj malo pozanimav..in je motor res tako kot more bit. Se nisem sicer direkt z lastikom pogovarjal, vendar z njegovim kolegom...

Ima vse servise na pooblaščenem servisu, brez praske, tip je še kar pedanten in je za motor res skrbel. Pa cena se še da malo popravit..tako, da mislim da je ok! :beer1:

Hvala še enkrat :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tudi meni zgleda nekoliko "predelan". npr. tisti napisi gor niso ta pravi, niti na pravem mestu, tudi za črto na tanku bi takole iz glave rekel, da ni original. in če je bil barvan je zelo verjetno, da je bil razbit.

seveda pa se lahko motim in prodajalcu delam krivico...

Glede na to da gledam motor za nizko ceno oz. starejši letnik vem da niso km pravi prav tako pa da je bilo kaj podrsano razbito. Če bo mi čas dopuščal bom šel pogledat motor in ga sprobal pelat če gre ravno. Potem se pa bom odločil kak pa kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja povezava1, Moja povezava2, Moja povezava3, Moja povezava4, Moja povezava5, Moja povezava6.

Uff, evo neki motorčkov, kateri so meni vzeli pozornost. 1-mogoče kdo ve kakšno skrito napako, imel mogoče kdo? 2-malo poškodovan-razvidno iz slik, mogoče še kaj kar bi rabil vedeti? 3-bi ga takoj vzel če bi imel denar, sam nevem zakaj so bili diski menjani? 4-lep ni kaj, mogoče kaj skriva? 5-tak bi znal mene met, ali pač :)? 6-sumljivo poceni.

Če se komu, da kateri motorček pokomentirat, lahko tuki, lahko pa na ZS če se boji, da ga bo lastnik prepoznal :P.

Če te ninja zanima, poznam nekoga, ki prodaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!