Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

61.jpg

232.jpg

Če bo kdo kupoval zgornji moped, naj si pogleda kako se je prodajalec malo igral s števcem kilometrov :photo:.

V začetku januarja jih je imel 22000 kilometrov(prva slika), sedaj jih ima 18500 kilometrov(druga slika). (mogoče gre za netočnost vnešenih podatkov :nono: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kar da misliti, da ni prvič zbijal...

Cudno, da se še s ceno ni nic poigral... Takega motorja, pa je res lahk vse OK z njim, ne kupm nikol...zarad principa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se en gsxr 1000ka 06+ prodaja na netu nevem točno keri ampak en teden nazaj jih je imel 64k km zdaj pa magičnih 20-25k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm šou pogledat enga k jih ma na netu 22k km. Ko smo motor zalaufal jih je mel 27k, uradna razlaga : to je zato ker ma zadej drug zobnik, sepravi spremenjeno zobniško razmerje, ko em ga pa prašal, če števec približno točno kaže, pa je povedal da isto kot prej :P haha

Pogledal ta trenutek, jih ima že samo 19k :P

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

61.jpg

232.jpg

Če bo kdo kupoval zgornji moped, naj si pogleda kako se je prodajalec malo igral s števcem kilometrov :photo:.

V začetku januarja jih je imel 22000 kilometrov(prva slika), sedaj jih ima 18500 kilometrov(druga slika). (mogoče gre za netočnost vnešenih podatkov :nono: )

Za štos sem poklical človeka in je reku da se je zmotu k je upisvou oglas...pol je pa reku da jim ma 19500 in sm reku, če piše 18500...je reku, o, pol sm se pa spet zmotu :lol1: :lol1: :lol1:

Svašta :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz mojega prodajal, nisem nikoli vedel kolk km ima prevoženih, enkrat sem rekel tak enkrat tak, pa še skos sem se fural da se je št. km. spreminjalo , sam ne ravno v rikverc!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se en gsxr 1000ka 06+ prodaja na netu nevem točno keri ampak en teden nazaj jih je imel 64k km zdaj pa magičnih 20-25k km.

temu se reče "pomlajevanje motorja" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm hotu opozorit na motor ki je bil paden, kawasaki Z 750, ker sm nedolg vidu oglas in ni nič pisalo, da je motor bil paden/podrajsan/vržen. Če se ne motim je prodajalec nekje iz žabje vasi (al neki tazga) in zgleda popravlja motorje in jih prodaja naprej s tem, da seveda ne pove nič o preteklosti motorja ... Motor je prodajal tudi z istimi nalepkami, tako da če ga je kdo kupu pa mislil, da ni bil razbit, žal ... In seveda dokaz, da ne nabijam!

post-24498-0-11707900-1298562403_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa,kaj je to takega,če je poštiman kot se spodobi??! Ker motor,star 5 let in več,pa še malin ni vido?! :lol:

edit;

dvojni post...mal sem zajebu! :D

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa,kaj je to takega,če je poštiman kot se spodobi??! Ker motor,star 5 let in več,pa še malin ni vido?! :lol:

edit;

dvojni post...mal sem zajebu! :D

Nič ni takega, če ti prodajalec pove da je biu motor na tleh in je biu poštiman, ne pa da ljudje lažejo in prikrivajo resnico...ne vem kako bi se počutil, ko bi v dobri veri, da motor ni bil nikoli karamboliran, kupiu rabljen motor in bi čez čas izvedel da je bil sesut...počutiu bi se nategnjenega kot stara elastika od gat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker motor,star 5 let in več,pa še malin ni vido?!

Za enga 13let vem-sam bo za vedno pri bajti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa,kaj je to takega,če je poštiman kot e spodobi??! Ker motor,star 5 let in več,pa še ni malin vido?! :lol:

Eh, zdi se mi vsaj fer od prodajalca da pove ali je bil motor paden itd. Jst sm to povedu kot samo info, kupec se pa na koncu sam odloči ... Drgač pa točno tko kot je andro napisu.

Popravljeno . Popravil MiniMedo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Zanima me, ali kdo ve kaj o tem motorju oz. prodajalcu? Namreč stric google se kar zanimivo razpiše o njemu :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Zanima me tale motor: KLIK. Zdi se mi dokaj poceni? Kdo pozna?

Hvala za odgovore.

Lp, Cofko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče motoraja, mam dobre izkušnje z njimi, ker ko sm jst biu tm mi je reku motor je biu paden itd. ... Tko da se mi zdi da če boš poklical in vprašal, al pa še bolj osebno prišel, da ti bodo povedali tko kot je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motoristi :P

Sem namreč nov na forumu in tudi v svetu motociklizma. Izpit sem opravil prejšne leto in to leto bi si kupil svoj prvi motor. V oko mi je padel kot muha v uč ko nimaš spuščenega vizirja :P

Gre se za Ducati Monster 696 2008 letnik. Ki se prodaja za 6000€

http://www.avt0 . net/_MOTO/ad.asp?ID=4160301 (odstranite presledke in 0 zamenjajte z o)

Pa da ne bo pomote. Nisem si izbaral ducatija zato ker je ducati ampak ker mi je design monsterja zelo všečen in mi pač odgovoarja.

Pa bi se raje malo pozanimal naokrog če kdo kaj ve o tem motorju bi informacije bile dobrodošle :D

Zelo bi bil hvaležen.

Pa me še zanima, kot veliko ljudi pravi da so stroški visoki za ducatije in da se radi kvarijo, je to le navaden trač ali je nekaj resnice v tem....mislim saj vse se kvari, lahko naletiš tudi na japonca ki se bo kvaril ko stara ura.

Hvala lepa za odgovore in lep dan vam želim še naprej.

Popravljeno . Popravil Spade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da se jaz zagrenim malo zivljenje "nategovalcev":

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4652585 Motor je bil moj(kupil sem novega) in je bil res kot nov takrat, ko je sel od moje hise(Maj 2010), vendar je ze takrat imel na stevcu prevozenih cca. 18900 km.

LP!

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!