Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

Odločam se za nakup Triumpha 800 pa me zanima, če je kdo že šel gledat te, ki se trenutno prodajajo na Avto.net:

Hvala in lep pozdrav!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi link je XC - spredaj 21 col , drugi link je umaknjen , tretji je XR spredaj 19 col.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, vsaj dva meseca je bil oglas  (od RMoto), ko vprašam pa zgine po eni uri ?

No hvala vseeno za odziv, to da ni enak model sem že pogruntal. Načeloma mi ni toliko pomembno, bolj gledam kateri je boljše ohranjen. 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A mi lahko kdo razloži kako je lahko skoraj 5 let star motor Mt 09 Tracer vreden 8000€? Me zanima ta model vendar mislim da se bom raje odločil za novega, ker cene rabljenih so res pretirane.

Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, nedicom pravi:

A mi lahko kdo razloži kako je lahko skoraj 5 let star motor Mt 09 Tracer vreden 8000€?

Vreden? za toliko ga prodaja.... Tu ni kaj razlagat.

Greš pač raje po novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, a79 said:

Je sel mogoce tole kdo gledat, trgovec je posten al ...

Se komaj zadržujem in prepričujem, da ne rabim tega motorja..... :slap: Boš zamenjal?  Kaj slabega nisem zasledil o tem prodajalcu, pohval pa veliko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem trgovcu sem že pisal, zelo slaba osebna izkušnja. Je pa bilo že kakih 6 let nazaj. Mogoče se je pa spremenil :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, mato295 said:

O tem trgovcu sem že pisal, zelo slaba osebna izkušnja.

Štorija z ležajem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
pred eno uro, Thundercat pravi:

6000e ? 13000 km v 4 sezonah??  ok..6400e nova + 3000e ( ja sevede) opreme je 9400e.. -50% izguba vrednosti za 5 let star motor (45% motor , 55% dodatna oprema) pa smo na realni vrednosti4900..minus "gotovinski popust" 100 e je realna vrednost posla 4800e.. 

1100e več? kukr čš zarad mene .. do 4500e dobiš hudo boljših motorjev in prvo sezono z registracijo in ostalimi izdatki za 10000km.. brez spanja in hrane ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, thumper pravi:

-50% izguba vrednosti za 5 let star motor (45% motor , 55% dodatna oprema) pa smo na realni vrednosti4900..

Jah, ko bi vsaj ta računica veljala, potem nebi folk prodajal 10+ let stare motorje po takih cenah kot so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Thundercat pravi:

Jah, ko bi vsaj ta računica veljala, potem nebi folk prodajal 10+ let stare motorje po takih cenah kot so

ok..za 405 e več od te dobiš novo z garancijo namesto 4 leta staro - z meni malce sumljivo nizkimi kilometri.. 

ajde pa pejmo - če je vrednost dodatne opreme 3000e - naj jo pobere dol (saj so vsi originalni deli še zraven kajne) in ti jo proda za 2990e..

kaj folk prodaj in za koliko me niti ne zanima..zanima me , če bom dobil za svoj denar primerno protivrednost ..kaj in za koliko pa folk kupuje in prodajalci nategujejo je pa druga plat..

4 leta star motor mora biti vsaj 35% cenejši od novega..vsaj.. torej je realna vrednost tega 4400e.. in dejanska primopredajna cena potemtake (z gotovinskim popustom) ne more biti višja kot 4200 e .. ok pa če vzameš wilbersa in akrapoviča zraven za 1000e - ker je verjetno rabljeno vsaj 10000km je še zmeraj 5000e....ne vem no - pa ne morš se pustit nategnt za jurja..konec..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!