Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

1 hour ago, Snečer said:

ne vem, kje bi se zapletalo, povem, kje so bile težave

Torej se lahko navelicas in prodas cist dobro zadevo? Supr.  Si ne bi mislil.  
 

Epic.  

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Torej se lahko navelicas in prodas cist dobro zadevo? Supr.  Si ne bi mislil.  
 

Epic.  

Težave s prebranim? bile so določene težave, pomanjkljivosti, ki jih versys nima. Kaj me je motilo in razlike, sem že večkrat opisal v ustrezni temi.

Seveda se pa človek lahko tudi naveliča in vse skupaj proda, zakaj pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, Snečer said:

Seveda se pa človek lahko tudi naveliča in vse skupaj proda, zakaj pa ne.

Vem.  Ti si bol skepticen.  Prodajalec ima (po tvoje) zih nek za bregom.  Razn tebe.  Ti mas razlog. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Vem.  Ti si bol skepticen.  Prodajalec ima (po tvoje) zih nek za bregom.  Razn tebe.  Ti mas razlog. 

zaenkrat sem kupoval novo, pri pooblaščenih, tako da ni bilo brega zadaj

večina teh oglasov, ki se tu prilimajo, pa so nategi, prevrteno, zamolčano itd. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Snečer said:

večina teh oglasov, ki se tu prilimajo, pa so nategi, prevrteno, zamolčano itd. 

Kolk s jih pa u zivo vidu? V svoji skepsi pogosto menjas kvaliteto za blef.  

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Kolk s jih pa u zivo vidu? V svoji skepsi pogosto menjas kvaliteto za blef.  

januarja sem nazadnje v živo pogledal en kos na prošnjo, pred tem preveril, kar se je dalo in prijatelj ga je lahko kupil na daljavo, res dober primerek brez brega (še na prvih gumah z robom...) 

večinoma ko vidim oglas, se že iz teksta razbere, da je zadaj nategun al pa so ok kosi z zlatarsko ceno

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

fotografija mogoče? 

ko se bo če se bo prodajal samo povej kaj naj slikam.. samo pri meni je veriga zmeraj zasvinjana.. mažem jo pucam pa ne ...v resnici mi je vseeno ker jo zamenjam ko je pripravljena ..

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

original verižniki imajo original napis firme (ktm vem da ima ktm), vsaj praviloma, oziroma oznake, ki jih lahko po manualu prepoznaš.

Tip verige se običajno tudi ve kateri je prvovgradnja, se pravi če na kawi DID ali katera druga marka razn Enuma, hopcefizelj pa te mam :P

Original plastika spodaj, tudi veliko pove,  koliko je bil kamenčkov, ki so udarili ob njo. 

boš rekel , da vgrajujejo na isti model verige dveh različnih proizvajalcev? kako boš vedel , d je did ali enuma , ki je na motorju originalna ali zamenjana? 

kera plastika? posplošuješ s tole plastiko ane .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

ko se bo če se bo prodajal samo povej kaj naj slikam.. samo pri meni je veriga zmeraj zasvinjana.. mažem jo pucam pa ne ...v resnici mi je vseeno ker jo zamenjam ko je pripravljena ..

boš rekel , da vgrajujejo na isti model verige dveh različnih proizvajalcev? kako boš vedel , d je did ali enuma , ki je na motorju originalna ali zamenjana? 

kera plastika? posplošuješ s tole plastiko ane .. :P

nisem še videl takšne verige, ki bi bila tako zanetana kot oem endloss, zato vprašam po sliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Snečer said:

večinoma ko vidim oglas, se že iz teksta razbere, da je zadaj nategun al pa so ok kosi z zlatarsko ceno

 

ja, drzi.  Ampak a take resno vzames? Jaz jih odmislim tako ucinkovito, da se u bistvu ne spomnim skor nobenga vec.  :) 
 

men se kupt rableno ne zdi baubau.  Najebal sm se enkat. Najebal me je “frend”. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

nisem še videl takšne verige, ki bi bila tako zanetana kot oem endloss, zato vprašam po sliki

kaj rabiš sliko? moj ima na števcu nekih 84000km , tretjo ketno in druga zobnika.. če kdo ne verjame je to njegova stvar..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, thumper said:

kaj rabiš sliko? moj ima na števcu nekih 84000km , tretjo ketno in druga zobnika.. če kdo ne verjame je to njegova stvar..

 

Manj k 30 na verigo.  Nc pretreslivga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Manj k 30 na verigo.  Nc pretreslivga. 

a neeee... prva veriga nekih 38500km..potem zamenjana samo veriga do 57000km..in zamenjan cel set.. ko bo za zamenjat pa bo..nobene panike .. če nekatere did-ove zdržijo manj kot 20000km se nimam kaj sekirat.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, thumper pravi:

kaj rabiš sliko? moj ima na števcu nekih 84000km , tretjo ketno in druga zobnika.. če kdo ne verjame je to njegova stvar..

 

če je možno, bi raje fotko videl... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Barvane feltne, kot je prej nekdo omenil, to pa je znak, da je nekaj bilo...zakaj vraga bi barval feltne? 

 

 

Ne boš verjel, ampak jih barvajo....za lepši videz...pol pa še za 100 EUR nalepke gor...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snečer pravi:

če je možno, bi raje fotko videl... 

pridi do mene ..spucaj ketno v nulo in fotkaj.. pivo je mrzlo..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

a neeee... prva veriga nekih 38500km..potem zamenjana samo veriga do 57000km..in zamenjan cel set.. ko bo za zamenjat pa bo..nobene panike .. če nekatere did-ove zdržijo manj kot 20000km se nimam kaj sekirat.. 

84/3=28. trenutno torej manj kot 30. Ampak to so nulte informacije. Bezveznoče. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

84/3=28. trenutno torej manj kot 30. Ampak to so nulte informacije. Bezveznoče. 

in? dež ne pripomore k podaljšanju življenske dobe verige..in ga je bilo kar precej.. sicer pa - ker klinc bi pa bil če neb nč dogajal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

 

Barvane feltne, kot je prej nekdo omenil, to pa je znak, da je nekaj bilo...zakaj vraga bi barval feltne? 

Evo, spet en mimobrc. Jaz sem na enem prejšnjih motorjev feltne prebarval iz brezvezno mlačne sive v črno in motor je kojci izgledal 5 let mlajši in hujši. :OK: 

Pa nisem edini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, thumper said:

in? dež ne pripomore k podaljšanju življenske dobe verige..in ga je bilo kar precej.. sicer pa - ker klinc bi pa bil če neb nč dogajal...

Ja, ne vem kaj ma vreme pr vsem tem. Trdim sam eno. Bazirat cel kup zakljuckov na podlagi verige, je mal bosa ideja. Men nc kej ne dogaja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kugelschreiber pravi:

 Trdim sam eno. Bazirat cel kup zakljuckov na podlagi verige, je mal bosa ideja. Men nc kej ne dogaja. 

Prideš na ogled dveh istih rabljenih motorjev, ista cena vsi isti parametri, razen veriga. Prvi ima levo, drugi ima desno. Katerega kupiš? Iskreno, brez nakladanja.

freaky_wash_wax_and_chain_clean_14953154

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Thundercat pravi:

Prideš na ogled dveh istih rabljenih motorjev, ista cena vsi isti parametri, razen veriga. Prvi ima levo, drugi ima desno. Katerega kupiš? Iskreno, brez nakladanja.

freaky_wash_wax_and_chain_clean_14953154

100% after

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Thundercat said:

Prideš na ogled dveh istih rabljenih motorjev, ista cena vsi isti parametri, razen veriga. Prvi ima levo, drugi ima desno. Katerega kupiš? Iskreno, brez nakladanja.

freaky_wash_wax_and_chain_clean_14953154

paradoks 1. Na sliki je isti motor. Ali posteno pranje popolnoma spremeni njegovo vrednost?  

Paradoks 2. Okrog verige je se ful motorja, ki pove svojo zgodbo, in ne more bit identicna.
 

bol na mestu bi blo vprasanje, gledas levega pri cloveku doma, lastnik 5let, zadnja resna fura prejsn tedn po dezju. Vdis desnega pri preprodajalcu, pod sotorom, pravkar ociscenega, spoliranega, za isti denar.  wich one? 
 

ko gledam oglase, me vedno preseneti, kako En prodajalec lepo ocisti kolektorje. na vseh bajkih. Takoj je vredn 300€vec. ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!