Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 8 minutami, Snečer pravi:

nov je 6990, on rabljenega prodaja za 7200 :) 

Pardon, rabat sem pozabu upoštevat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Thundercat said:

Pr temu decu sm lani gledal triumpha sprint gt. Men se clovk ni zdel nategun, IMO je kolega zajebal, de ga ni uzel. Motor je bil lep in fer cena. Ce te kilometri ne motjo...Pejt pogledat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kugelschreiber pravi:

Pr temu decu sm lani gledal triumpha sprint gt. Men se clovk ni zdel nategun, IMO je kolega zajebal, de ga ni uzel. Motor je bil lep in fer cena. Ce te kilometri ne motjo...Pejt pogledat. 

Vidim, da ga prodaja že eno leto ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, thumper pravi:

v tekstu spodaj piše "Replika motorja, ki je zmagal 24 ur Le Mans" ... jaz ne vidim nobenega bavarca od l.1978..

Je zmagal v svoji klasi, ne pa skupno...

https://www.topspeed.com/motorcycles/motorcycle-news/success-for-bmw-motorrad-at-le-mans-ar33458.html

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Joker pravi:

a bejž no..v svoji klasi so zmagovali tudi skuterji..  16 mesto overall je bil..to ni zmaga ..  je samo prvo mesto v svoji klasi.. ni pa zmaga kakorkoli obrneš. a se sedaj razumeva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

a bejž no..v svoji klasi so zmagovali tudi skuterji..  16 mesto overall je bil..to ni zmaga ..  je samo prvo mesto v svoji klasi.. ni pa zmaga kakorkoli obrneš. a se sedaj razumeva?

Lej MR. Endurance, ne razburjaj se!

Mi je precej vseeno za vse skupaj. Tisto sem pripel zgolj zato, da razčistimo navedbe iz oglasa na A-net.

Če pa že ravno govorimo o vrednosti rezultata konkretnega motocikla:

Nastopali so v razredu Endurance, ki je nekako enako, kot današnji Superstock. In v tem razredu je največja gneča. Zato je tudi zmaga v tej klasi omembe vreden dosežek sploh z motorjem, ki ima v osnovi  kakšnih 70 konjev manj od konkurence (da o joških ne govorim) . In v tej luči je tudi zgolj 16. mesto v generalni uvrstitvi kar lep dosežek. In globoko v sebi ti to dobro veš.

Sicer me pa tvoja reakcija niti ni presenetila, ker je skozi tvoje zapise na tem forumu mogoče razbrati, da imaš (tako kot tvoj kolega Jerman starejši) vsaj rahel "problem" z znamko BMW. In mi je tudi povsem jasno, da bi bilo tole 16. mesto in zmaga v razredu vredno vsega občudovanja, če bi na motociklu pisalo Triumph ali Moto Guzzi. 

Zase lahko rečem le, da to vidim kot lep dosežek ne glede na znamko motocikla.

Ne vem pa, na kateri EWC dirki si ti videl skuterje?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Joker pravi:

Mi je precej vseeno za vse skupaj. Tisto sem pripel zgolj zato, da razčistimo navedbe iz oglasa na A-net.

Če pa že ravno govorimo o vrednosti rezultata konkretnega motocikla:

Nastopali so v razredu Endurance, ki je nekako enako, kot današnji Superstock. In v tem razredu je največja gneča. Zato je tudi zmaga v tej klasi omembe vreden dosežek sploh z motorjem, ki ima v osnovi  kakšnih 70 konjev manj od konkurence (da o joških ne govorim) . In v tej luči je tudi zgolj 16. mesto v generalni uvrstitvi kar lep dosežek. In globoko v sebi ti to dobro veš.

Sicer me pa tvoja reakcija niti ni presenetila, ker je skozi tvoje zapise na tem forumu mogoče razbrati, da imaš (tako kot tvoj kolega Jerman starejši) vsaj rahel "problem" z znamko BMW. In mi je tudi povsem jasno, da bi bilo tole 16. mesto in zmaga v razredu vredno vsega občudovanja, če bi na motociklu pisalo Triumph ali Moto Guzzi. 

Zase lahko rečem le, da to vidim kot lep dosežek ne glede na znamko motocikla.

Ne vem pa, na kateri EWC dirki si ti videl skuterje?

če bi ti bilo precej vseeno potem nebi pisal tako kot si..

če je prodajalec ekspert in prodaja enega od 400 zbirateljskih primerkov potem bi pričakoval pravilen zapis v oglasu . 

"especially as very few top teams crashed out or retired," he remarked." če bi to pisalo v neki drugi temi bi bili zanimivi odzivi..

kakšni joški? jih ni videti..

ne boš verjel - točno zaradi takih komentarje vem globoko v sebi - in pri vrhu - da sodobnega motorja te omenjene znamke nočem imeti...

pa da se razumeva - proti sami znamki nimam nič proti.. ampak to bi lahko že razbral iz mojih komentarjev.

http://racingmemo.free.fr/M ENDURANCE/Endurance 1960.htm

zame je to skuter .. in ja skuterji so imeli prestave...

https://en.wikipedia.org/wiki/Moto_Rumi

ne vem kje si ti našel EWC ?? tudi omenil nisem.. 

  

Ob 13. 2. 2020 ob 7:06, thumper pravi:

v tekstu spodaj piše "Replika motorja, ki je zmagal 24 ur Le Mans" ... jaz ne vidim nobenega bavarca od l.1978..

vidim pa , da je leta 1998 zmagal Igor Jerman s kawo.. in l.2009 z yamaho .. 

https://en.wikipedia.org/wiki/24_Hours_of_Le_Mans_(motorcycle_race)

je pa bmw 2x zmagal bol d or - leta 1948 in 1960.

https://en.wikipedia.org/wiki/Bol_d'Or

26000 e za neoriginalen motor? zaupati nekomu , ki ne loči med "le mans" in "bol d or" ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 2. 2020 ob 11:29, motozajebant pravi:

Ravno včeraj na Fb zasledil en oglas motorja.... 2010 letnik, prevoženih 14k km? Hm..... potem pa v opisu piše, da je od avgusta 2019 naredil 4k km.... se pravi, je motor v 9ih letih naredil 10k km.... a kamorkoli se obrneš, bereš, da se letno dela po 10k km+? 

Kako bi človek lahko preveril te kilometre? Se sploh da? Ker skoraj ga ni motorja na netu, ki bi imel več kot 20k km :) (malo karikirano seveda)

Jaz osebno ob družini in firmi imam izredno malo časa.. lansko leto sem uspel naredit 2500km ,leto pred tem še manj.. tako da ja.. obstajamo tudi lastniki ki smo sposobni naredit 14k v 9 letih ?

Seveda pa obstajajo tudi lastniki ki jih naredijo po 10 pa po parih letih obrnejo števc.. kot že rečeno, servisna knjiga, podkrepljena z delovnimi nalogi in računi servisov načeloma povejo realno sliko..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj sorodnik, prvi lastnik je imel na 11 let staremu motorju 21k prevoženih. tisto da dela večina po 10+ je lari fari. kar veliko ljudi iz moje družbe in družine ima motorje pa mogoče 2 delata malo čez 10k ostali pa krepko pod oziroma povprečje okrog 5k. verjamem pa da jih primorci že zaradi vremenskih pogojev naredijo več kot mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma seveda, sej o tem pišemo vsako zimo najmanj parkrat. Naj vsak ozavesti, da povprečen uporabnik motosveta pač ni povprečen motorist. To, da se nekdo vztrajno pase po motoforumu pomeni, da je že nekoliko bolj zagnan motorist in verjetno zato naredi tudi nekoliko več km na leto, pa pol to vzame kot izhodišče oz. povprečje. Nek povprečen motorist je verjetno star 40, ne sledi motosvetu in v sezoni recimo enkrat ali dvakrat na mesec sede na motor. Jaz poznam človeka, ki ima Hondo CBF že najmanj ene 10 let, pa po mojem še ni naredil 2000 km (ker nonstop dela, ko ne dela, pa je s familijo), pa v sezoni naredi morda eno furco. No, on je drugi ekstrem tistemu, ki na sezono naredi 15 jurjev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en optimist .        https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15069123&display=Suzuki SUZUKI-GSXR 1300R-HAYABUSA

                                    https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15068994&display=Suzuki GSX-R1300-R-HAYABUSA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, dore pravi:

Še en optimist .        https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15069123&display=Suzuki SUZUKI-GSXR 1300R-HAYABUSA

                                    https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15068994&display=Suzuki GSX-R1300-R-HAYABUSA

Se opravičujem za off topic (pa me zbrišite), vendar moram. 

Jože, ustvarjalec tega oglasa je BEDAK, da ne uporabim kakšne sočnejše besede. 

V opisu preberem "primeren tudi za pogumnejše ženske" 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, LunaticFringe pravi:

Se opravičujem za off topic (pa me zbrišite), vendar moram. 

Jože, ustvarjalec tega oglasa je BEDAK, da ne uporabim kakšne sočnejše besede. 

isti motor , dva oglasa oddana na isti dan , novo mesto , dve različni številki , 1500e razlike.. 

en motor 37000km , Oglas oddan: 17.2.2020 20:48:00 -    tu sw na števcu ne vidi km-jev ..

drugi dražji 6600 (na števcu pa 6166km) Oglas oddan: 17.2.2020 21:25:00     - tu se vidi km-je..

zdej ne vem ..a je sam sebi preprodaj motor v pol ure in vmes zbil kilometražo ?

to je res profesionalno pripravljen nateg.. imaš motor ki ima 37tkm.. daš zbit na 6600km in potem objaviš dva oglasa.. 

isti prostor in s tem skoraj enake fotografije istega motorja ..iste ploščice po tleh , ista preproga , isti radiator.. bljak ..

se strinjam s tabo - oz se ne ..bedake bi žalil če bi se strinjal..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, thumper said:

to je res profesionalno pripravljen nateg.. imaš motor ki ima 37tkm.. daš zbit na 6600km in potem objaviš dva oglasa.. 

Preden popljuvate prodajalca naj nekdo pokliče. Gre namreč za dva različna motorja. Komentar lastnika pri starejšem oglasu...

Quote

Imava z ocetom vsak svojo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dlicen pravi:

Morda res ni nategun, ampak tisto s pogumnejšimi ženskami je še vedno nepotrebno.

 

To je bil point mojega posta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, XTR pravi:

Preden popljuvate prodajalca naj nekdo pokliče. Gre namreč za dva različna motorja. Komentar lastnika pri starejšem oglasu...

na avtonetu ne vidim tega teksta "Imava z ocetom vsak svojo. " .. od kje ti to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

.. od kje ti to?

Facebok profil od prodajalca (oktober 2019).  Takrat se je prodajal tisti z 37 tisoč kilometri. Naprej pa sam raziskuj. 

Quote

V Novem mestu dve Hayabuse iste barve oče in sin!

Ko so se preštevale Hayabuse.. Pokliči in vprašaj, če te zanima. 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, XTR pravi:

Facebok profil od prodajalca (oktober 2019).  Takrat se je prodajal tisti z 37 tisoč kilometri. Naprej pa sam raziskuj. 

Ko so se preštevale Hayabuse.. Pokliči in vprašaj, če te zanima. 

fb? resno?  linki so z avtoneta.. nikjer ne piše..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!