Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 13 minutami, thumper pravi:

fb? resno?  linki so z avtoneta.. nikjer ne piše..

sej se vidi da sta različna motorja (izpuhi). Po papirjih bi se pa tud moglo videt za tiste ko so zainteresirani (en je znižan en ni, en je prvi lastnik en je drugi).

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, thumper said:

fb? resno?  linki so z avtoneta.. nikjer ne piše..

Ja, resno. V čem je problem? Dva oglasa, dve različni telefonski številki, različna datuma 1. registracije, ... kilometri, oprema, nalepki na rezervoarjih.  Skupna je samo "garaža". 

Popravljeno . Popravil XTR
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, XTR pravi:

Ja, resno. V čem je problem? Dva oglasa, dve različni telefonski številki, različna datuma 1. registracije, ... kilometri, oprema, nalepki na rezervoarjih.  Skupna je samo "garaža". 

garaža je ista..ne vem zakaj uporabljaš narekovaje.. da o cenah ne govorimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, thumper said:

garaža je ista..ne vem zakaj uporabljaš narekovaje.. da o cenah ne govorimo ...

Thump, kaj ti je? Dve Busi. Dva oglasa.  Cena je pač cena. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, thumper said:

ne vem zakaj uporabljaš narekovaje..

Ker mi zgleda bolj kot hodnik ali predprostor.  Cen nisem nikjer komentiral in me ne motijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so km res pravi je to prava cena..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, mladench pravi:

Je. Zadnja leta se ni nič vozil ker froca dobil.

Fak ej, ne razumem kako folk nardi v 12 letih 16kkm.... Ok, se kakšno leto ne voziš kaj ekstra dosti, ni denarja, ni časa.... Razumem... Ampak da narediš manj kot 2k km povprečno na leto? :huh:

 

To mi nikol ni blo jasno. Tolko jaz nardim v enem letu, ali pa dveh če imam bolj počasne sezone hehe, pa mislim da nisem med "bolj aktivnimi".  No, nebom preveč nabijal, samo čudno mi je. :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Bg pravi:

Fak ej, ne razumem kako folk nardi v 12 letih 16kkm.... Ok, se kakšno leto ne voziš kaj ekstra dosti, ni denarja, ni časa.... Razumem... Ampak da narediš manj kot 2k km povprečno na leto? :huh:

 

To mi nikol ni blo jasno. Tolko jaz nardim v enem letu, ali pa dveh če imam bolj počasne sezone hehe, pa mislim da nisem med "bolj aktivnimi".  No, nebom preveč nabijal, samo čudno mi je. :P 

hja... vsak človek ima pač svoje prioritete. Saj jaz tudi nisem mogel vrjet. Jaz trenutno lahko delam v letu cca. 10.000 do 15.000km imam pa tako službo, da lahko dobim dopust, da grem lahko tudi med tednom in nimam otrok...

 Je bil motorist v mlajših letih, ki je naredil nekaj več. Potem pa pač obrat v življenju. Kar je lahko vozil je bila sobota ali nedelja okoli ljubljane, če. Njegova najdaljša fura v zadnjih letih je bila lani ena cca. 150km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz 10 let nisem nardil niti kmja, ma kaj to, še motorja nisem mel...pol je blo pa konc, k je pršu k bajti :P

moj sosed verjetno ne nardi 3000km na leto, pa ima sxa2019 glanc novga 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Bg pravi:

Fak ej, ne razumem kako folk nardi v 12 letih 16kkm.... Ok, se kakšno leto ne voziš kaj ekstra dosti, ni denarja, ni časa.... Razumem... Ampak da narediš manj kot 2k km povprečno na leto? :huh:

eh..od moje nevada ima manj kot 17tkm... v 7 sezonah.. kupljen nov.. lani 73km .. je pač tako prišlo .. moj boni jih je v 10 sezonah naredil 81tkm.. vmes par sezon manj kot 5000km .. 

je pa res , da je kar nekaj km presedela kot sopotnica na mojem .. pa še 3000km z drugim ..

zdaj sem malo v dilemi.. njen guzzzi je njen in ostane.. moj boni je boni in ostane .. potrebujem motor za dva .. gledam norge 1200 pa nikakor ne morem uskladit termina , da bi se vsedla nanj zadaj.. pa ko se bo če mi reče da ji ne sede bomo gledali naprej in nabijali km na obstoječih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Bg, ja tko pač je če je motor eden izmed hobijev, jaz naredim morda 100km letno, lani mislim da sem šel na tehnični še z istim bencinom v rezervarju kot predlani...

@thumper, katere težke odločitve, ko  sta 2 motorja dovolj pa iščeš razlog za tretjega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelovec prodaja multistrado, prvi lastnik, če se ne motim je letnik 2007, pa ima manj kot 10 000km (sem že pisal, da je tip v tem času dal čez uničen gleženj zaradi padca s strehe, pa infarkt...). Tako, da je motor baje še na original prvih gumah.

 

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Thundercat pravi:

2015 leta ga je @mladenchkupil za 6500, mojega pri Elisi. Imel je 65 jurjev. Torej tisto kar tip sedaj prodaja je vseeno mal pretiravanje. Ampak, če ni ponudbe, al kako je že, v sili še vrag muhe žre. Na koncu se cifre itak ustavijo med 3-4 jurje.

Če gledam realno 9 let star moped, nov je bil 11 kek in cena samo na pol?

Matr potem ktmjem res cena hudo pada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, ProdriveR pravi:

Sodelovec prodaja multistrado, prvi lastnik, če se ne motim je letnik 2007, pa ima manj kot 10 000km (sem že pisal, da je tip v tem času dal čez uničen gleženj zaradi padca s strehe, pa infarkt...). Tako, da je motor baje še na original prvih gumah.

 

Se jo da kje na netu videt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, DAMI34 said:

Torej tisto kar tip sedaj prodaja je vseeno mal pretiravanje. Ampak, če ni ponudbe, al kako je že, v sili še vrag muhe žre. Na koncu se cifre itak ustavijo med 3-4 jurje.

Ponudbe je dovolj, cene pa nič nižje kot pri nas.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=13100&makeModelVariant1.modelDescription=sx&maxFirstRegistrationDate=2011&minFirstRegistrationDate=2011&pageNumber=1&scopeId=MB&sfmr=false

3-4 jurje je bilo včasih, trenutno je bolj 4-5, kot sem že omenil. 

Poglej tega, 2011 31kkm, brez ABS-a 6300€ :) 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15021354

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, smasher pravi:

@thumper, katere težke odločitve, ko  sta 2 motorja dovolj pa iščeš razlog za tretjega ;)

dosedanji niso primerni za relacije 300+km .. 

pred eno uro, DinDiin pravi:

Niti ne, js mam za mojga 13k ceno ?

jst tud za mojga 9k.. samo ne vem če bi ga sploh prodal .. e ne bom ..:P

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dlicen pravi:

Se jo da kje na netu videt?

Na žalost (še) ne. Je pa iz ljubljane tip, če ti to kaj pomaga :) Če rabiš cifro pa povej, pa ti jo pošljem na zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

2015 leta ga je @mladenchkupil za 6500, mojega pri Elisi. Imel je 65 jurjev. Torej tisto kar tip sedaj prodaja je vseeno mal pretiravanje. Ampak, če ni ponudbe, al kako je že, v sili še vrag muhe žre. Na koncu se cifre itak ustavijo med 3-4 jurje.

Če gledam realno 9 let star moped, nov je bil 11 kek in cena samo na pol?

Matr potem ktmjem res cena hudo pada.

pri avtih je čist druga. Če prodajaš avto leto in pol star ga lahko prodaš za kaj -20% od cene novga? Pri avtih takoj zgubiš, v trenutku ko ga kupiš

Pri motorjih:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15080237&display=Yamaha MT-07 TRACER

leto in pol star tracer 650 Eur manj kot nov:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15049465&display=Yamaha TRACER 700 2019

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Thundercat said:

leto in pol star tracer 650 Eur manj kot nov:

500€+ je še dodatne opreme (trije kovčki z nosilci, cevne zaščite). To bo kar 20% manj od novega (ne samo tvojih 650€), ker cena ni fiksna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, XTR pravi:

ponudbe je dovolj v tujini, verjetno moramo še kak strošek prišteti, da pride k nam na cesto. Govorim o ponudbi v Sloveniji.

Je pa lepo videti, da v kolikor imam 10 let motor pr bajti, ga bom lahko dražje prodal, kot pa če ga mam samo 3 leta. :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!