Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 12 urami, Thundercat pravi:

pri avtih je čist druga. Če prodajaš avto leto in pol star ga lahko prodaš za kaj -20% od cene novga? Pri avtih takoj zgubiš, v trenutku ko ga kupiš

Pri motorjih:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15080237&display=Yamaha MT-07 TRACER

leto in pol star tracer 650 Eur manj kot nov:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15049465&display=Yamaha TRACER 700 2019

sej pri motorjih isto. Samo izgleda da ne pade cena ko je model, ki je 7 jurjev nov pade za 500€ cifra v prvem letu. Pa še kaka dodatna oprema, nosilec kufra, 12v vtičnica, tega itak noben ne prizna, kot dodatno.

Kar pa se avtov tiče:

benti za 15-20 jurjev dobiš skoraj nov avto, z več opreme kot nov moped. Avti postajajo cenejši kot motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

sej pri motorjih isto. Samo izgleda da ne pade cena ko je model, ki je 7 jurjev nov pade za 500€ cifra v prvem letu. Pa še kaka dodatna oprema, nosilec kufra, 12v vtičnica, tega itak noben ne prizna, kot dodatno.

Kar pa se avtov tiče:

benti za 15-20 jurjev dobiš skoraj nov avto, z več opreme kot nov moped. Avti postajajo cenejši kot motorji.

verjetno so glede na to kaj dobiš avti že cenejši. prejšni mesec kuplen passat, 2016, še ni star 4 leta, highline + dodatna oprema, cena novega 41 500€, kupljen za 16 700€. r1 letnik 2015 je pa cca 15k v nemčiji + dmv in stroški pa si na 16k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej moda ... a sm jst a motoforumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sem bil prepričan , da smo med motocikli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

nasplošno glede hond . navitje /stator in regler. pa za tak denar je skoraj prelep..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, thumper pravi:

nasplošno glede hond . navitje /stator in regler

Na kateri Hondi pa ti je crknilo, navitje /stator in regler ? Kar nekaj Hond je bilo v moji lasti, vendar se takih okvar ne spomnim. Sedaj imam poleg ostalega, Crossrunnerja s 130kkm, ali naj še malo počakam da krepne generator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Gonca pravi:

Na kateri Hondi pa ti je crknilo, navitje /stator in regler ? Kar nekaj Hond je bilo v moji lasti, vendar se takih okvar ne spomnim. Sedaj imam poleg ostalega, Crossrunnerja s 130kkm, ali naj še malo počakam da krepne generator.

kolega , dresden 08.05.2018 - regler.. 1100 xx .. ko sem gledal cbf 1000  za v rusijo v trzinu mi je vodja servisa odgovoril na vprašanje , kaj vzeti s sabo : regler in navitje.

kolikor mi je znano iz pogovora z mehaniki na hondi v trzinu (pa še s kakim dugim) so najbolj problematične inline /vrstne 4 mašine serij  cbf in cbr ..začne se pri kontaktih v konektorju z reglerja in se stopnjuje na navitje in akumulator.. 

navitje je cca 300e.. če voziš na pooblaščenca mogoče pri končnem znesku računa sploh nisi opazil , da so ti kaj od tega zamenjali .. :D

ti pa privoščim , da takih okvar nebi imel tudi v prihodnje ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, thumper pravi:

nasplošno glede hond . navitje /stator in regler. pa za tak denar je skoraj prelep..:P

se da to na kak način preverit? neko osnovno znanje mam kaj več pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Shillien pravi:

se da to na kak način preverit? neko osnovno znanje mam kaj več pa ne

ena od rešitev je ta , da potegneš debelejše kable od reglerja do akumulatorja in konektor s statorja do reglerja odstraniš in žice zlolotaš skupaj in daš skrčne požirke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

ena od rešitev je ta , da potegneš debelejše kable od reglerja do akumulatorja in konektor s statorja do reglerja odstraniš in žice zlolotaš skupaj in daš skrčne požirke..

to je pol ko je že problem, mislil sem če se da na kak način pri nakupu preverit če so že kakšni problemi oz. ce je stvar ze slabša (bo šla počasi k hudiču) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Shillien pravi:

to je pol ko je že problem, mislil sem če se da na kak način pri nakupu preverit če so že kakšni problemi oz. ce je stvar ze slabša (bo šla počasi k hudiču) :D

seveda se da ..polnjenje akumulatorja in ostali električni parametri morajo biti v okviru tovarniško podanih vrednosti..je pa vse odvisno od prodajalca koliko ti bo dovolil šariti po motorju , da boš prišel z multimetrom do mest električne napeljave kjer boš dobil potrebne podatke z meritvami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Težka bo ... motor je skoraj gotovo iz uvoza tako da je zgodovino težko preveriti; verjeti gre le na besedo preprodajalca ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, ena _žlica_župe pravi:

...Sem nov na forumu, pa sem si rekel da poskusim srečo in vprašam če kdo pozna to moto hišo oz. mogoče pozna tudi ta motor:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15480418&display=Yamaha Fazer 800 FZ 8

Mislim da se prodaja že kar neka časa.

V oglasu piše, da je 1. lastnik. To boš preveril iz papirjev, ki ti jih bo trgovec pokazal ob ogledu....

To, da se motor "prodaja že kar nekaj časa" pa bo v prihodnje vse bolj pogosta praksa. Novih motorjev je v izobilju, ogromno lastnikov bi motor najraje menjali za novega na vsake 2-3 leta, posledično je trg rabljenih vse bolj nabasan. Število preprodajalcev je vse večje, pa še zelo radi uvažajo rabljene motorje iz tujine, ker imajo s tem največ profita...

Rabljen motor je najbolje kupiti od aktualnega lastnika (ne preprodajalca). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!