Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Dve opciji imamo. 

1. Za use skup si dal jurja ali vec, in hoces nek zasluzit.  Pac si cudn. 

2. Dal si manj kot jurja, in si za obe strabi oderuh. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Dve opciji imamo. 

1. Za use skup si dal jurja ali vec, in hoces nek zasluzit.  Pac si cudn. 

2. Dal si manj kot jurja, in si za obe strabi oderuh. 

3.opcija...men proda za 500 za v zbirko in ne bo oderuh...

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal sm 1300€, šel iskat 160km v eno smer, plačal prepis, jedli (3) v mcd, nardil servis, zglancal itd, sm mislu, da bo šla za 2000€, pol sm ugotovil, da so na netu cenejše in spoznal, da bo izguba. Kaj češ, sam da nekoga osrečim, pa sem nardil svoje. 

Drugač pa je mopi res ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, MitcH' pravi:

mogoče pa je dal eno nulo zadaj preveč :lol1:

Ne mogoce ampak ziher in ker takega motorja ne bi imel v zbirki ga ne bom klicu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač seštel račune, dodal še jurja in evo ti cifre...

Če bi bil 500 2t enakega letnika, bi bil vreden 5000€! Tako pa 1500 evropskih in nič več.

Smola...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Joker pravi:

Je pač seštel račune, dodal še jurja in evo ti cifre...

Če bi bil 500 2t enakega letnika, bi bil vreden 5000€! Tako pa 1500 evropskih in nič več.

Smola...

Mogoče je nastavil ceno za hendlarje..oni radi zbijajo ceno..bosta pa iz 3900 zbijala na 1500e pa sta oba srecna..on je 2400e zbil on je pa tak dobil svoje kok je hotu za motor...hehe.mal heca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ponudba stoji kot tvoja....

Bi reku,da imava rada stoječe?️‍♂️

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je prava rubrika. Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z naslednjimi prodajalci :

- Pani Moto
- Avto Moto Celje
- Tomi Moto

Vsako mnenje je dobrodošlo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kričač pravi:

Upam, da je prava rubrika. Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z naslednjimi prodajalci :

- Pani Moto
- Avto Moto Celje
- Tomi Moto

Vsako mnenje je dobrodošlo.

 

Imam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Miha1985 pravi:

Imam

In @Miha1985 s katerim si imel opravka in kako si bil na koncu zadovoljen?
Napiši prosim malo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam z nobenim, nism bisex.. Dej a lahk ti men razložiš kakšne odg pričakuješ ? Ta vprašanja se mi zdijo res čist mim. Če sm kupu tam motor, pa mi je čez mesec crknu aku., nato regler itd,a to pol pomeni, da tja pač ne boš šel kupit ? 

Če je bil trgovec ful prijazn in mi motor dela bp, boš pa šel al kako ? 

Kr nekaj, pejd pogledat, probat itd in če ti je ok kup. A je tak teško ? 

Vsak trgovec lahk prodaja nekaj dobrih in nekaj slabih, od tebe pa je odvisno katerega odpelješ. 

Vsi, ki si jih naštel so super, face, pa skor zastojn delajo. Boš šel kr vsakemu po enga ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, isarajli1 pravi:

Jaz nimam z nobenim, nism bisex.. Dej a lahk ti men razložiš kakšne odg pričakuješ ? Ta vprašanja se mi zdijo res čist mim. Če sm kupu tam motor, pa mi je čez mesec crknu aku., nato regler itd,a to pol pomeni, da tja pač ne boš šel kupit ? 

Če je bil trgovec ful prijazn in mi motor dela bp, boš pa šel al kako ? 

Kr nekaj, pejd pogledat, probat itd in če ti je ok kup. A je tak teško ? 

Vsak trgovec lahk prodaja nekaj dobrih in nekaj slabih, od tebe pa je odvisno katerega odpelješ. 

Vsi, ki si jih naštel so super, face, pa skor zastojn delajo. Boš šel kr vsakemu po enga ?

A si lahko še bolj tečen? 

Jaz recimo nikoli več ne grem gledat motor v Moto Hit Krško, ker sem se iz Ajdovščine peljal tja kupit "super" motor, ki na koncu ni šel naravnost in zadnja bremza ni delala.

Verjetno je @Kričač spraševal če je kateri od naštetih forumu poznan kot nategun / poštenjak...

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kričač pravi:

Upam, da je prava rubrika. Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z naslednjimi prodajalci :

- Pani Moto
- Avto Moto Celje
- Tomi Moto

Vsako mnenje je dobrodošlo.

 

lahko uporabiš tudi iskalnik, vpišeš posamezno ime trgovca in boš našel, če se je že kaj pisalo o njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sebar pravi:


Verjetno je @Kričač spraševal če je kateri od naštetih forumu poznan kot nategun / poštenjak...

Hvala @Sebar točno to.
Nnisem vedel, da moram za nekatere prav nadzorno zastavit vprašanje.
Sarajli, slab dan?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Kričač pravi:

In @Miha1985 s katerim si imel opravka in kako si bil na koncu zadovoljen?
Napiši prosim malo več.

Pri avto moto celje sem kupil eno aprilio rsv mille pa sem bil zadovoljen..bla je za pameten denar pa ok ohranjena..nasploh masina ok.v 3 letih sem naredil skoraj 30000km brez vsakrsnega problema..pani moto poznam nisem sicer kupil nic ampak ni nek nategun da se nebi z njim dalo met poslov... moto tomi (iz ljubecne)pa ne poznam..poznam pa moto tomo(gladomes) ce mislis tega.je pa res da z avto moto celje sem jaz imel ok izkusnje,mogoce kdo drug malo manj ampak jaz lahk zase govorim da je blo ok..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, isarajli1 pravi:

Jaz nimam z nobenim, nism bisex.. Dej a lahk ti men razložiš kakšne odg pričakuješ ? Ta vprašanja se mi zdijo res čist mim. Če sm kupu tam motor, pa mi je čez mesec crknu aku., nato regler itd,a to pol pomeni, da tja pač ne boš šel kupit ? 

Če je bil trgovec ful prijazn in mi motor dela bp, boš pa šel al kako ? 

Kr nekaj, pejd pogledat, probat itd in če ti je ok kup. A je tak teško ? 

Vsak trgovec lahk prodaja nekaj dobrih in nekaj slabih, od tebe pa je odvisno katerega odpelješ. 

Vsi, ki si jih naštel so super, face, pa skor zastojn delajo. Boš šel kr vsakemu po enga ?

Ziher se je že vsak od nas nategno pri nakupi motorja.če se še ni se še pa bo...jaz sn tudi kupil hondo cbr 1000rr kot novo za dobre pare pa po domače povedano ni bla vredna da bi jo pes poscal..če bi prej vedel vsaj malo o tistem prodajalcu bi si vrjetno prišparal dosti denarja pa časa ki sm ga zajebal z popravili,terjanjem kupnine in ostalimi zajebancijami kaj vse zraven spada..Po moje če soforumaš vpraša za nasvet ni nič narobe saj temu je namenjeno..Če pa ni pa naj me kdo popravi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Miha1985 pravi:

Ziher se je že vsak od nas nategno pri nakupi motorja.če se še ni se še pa bo..

Ampak to ni vedno odvisno od prodajalca? Po moje je isarajli1 realno povedal. Vsi, kateri preprodajajo motorje imajo lahko dobre in slabe v prodaji, od kupca je odvisno, katerega izbere. Sem videl enega našega preprodajalca, ko je v Italiji na enem sejmu v kombi in prikolico nabasal kolikor je šlo, večinoma poceni motorjev. Pred prodajo jih popravi, očisti...verjetno niti sam ne ve, koliko časa bo kaj šlo, njemu in podobnim se gre za dobiček :(

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kaj se bo rešilo z to debato. Ne nimam slab dan. Za moje pojme je to butasto vprašanje. Sam sem prodal kr nekaj motorjev in še več avtov, torej vem kako to gre. Nateguni ? Vsak prodajalec je vsaj mal nategun, tud privat, tud znanec itd, pri € se vse konča. Nategneš se pa vedno sam, nihče te ne prisili.

Eh, ne da se mi, kr nekaj, čao.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isa se zelo strinjam s tabo...sem pa pri Jani avto pregledal dvorišče avtov,ki so se prodajali...pač,da prijateljica vrne/zamenja drek od dreka od 206 pa so bli vsi jajce in to konkretne in ni niti osnovnega pogoja,da bi se kdaj kupil tam oz se peljal pogledat...seveda je moral vrniti kupnino!

Mogoce bi bilo boljse vprasanje,ce je kateri od teh treh znan kot nategun....

V osnovi...ogledas slike,pogovoris in ustvaris obcutek in odlocis kako mora moped zgledat,da ga kupis in pol sam se euri ali za mopi ali za izlet po tej mali Sloveniji...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, isarajli1 said:

Nateguni ? Vsak prodajalec je vsaj mal nategun, tud privat, tud znanec itd, pri € se vse konča

Well, ne, stari, ni vse eno in isto. Prodajalc je eno. Preprodajalc je drugo. Preprodajalc s tablo je tretje. In tretji ima tud...ODGOVORNOST.  Prodajalec, ki je pravna oseba, mora za rabljena vozila nuditi minimalno 1 mesec obvezne garancije.  Preprodajalc s pod kozolca kr tako, pac ne. Zdej, lahko bi se v debati  zvedlo, a se kupci dost posluzujejo prodajalceve odgovornosti, in kako se prodajalc ob zapletih odziva. 

 

Mene predvsem cud, kaksna pricakovanja imajo kupci?! A bo preprodajalc delal poizvedbe, in nabiral motorje kot 4 peresne deteljice? Enga po enga? Pa ce bo kdo not prpelu, staro za staro, nej ga nazene, ce mu ne bo vsec? In kje pise, de moj, od znanca kuplen, ne more crknit? Rableno je mal tvegano.  Po moje, ce si pametn, se Izogibas preprodajalcev, ker ne vedo nic o avtu/motorju ki ga prodajajo. Al pa kupis v kaki resni firmi. Po navadi mata ti dve opciji slabso ceno, dost km al,kej podobnega....to, de se nadukas sam, je pa zmer dejstvo. Noben te nic ne sili. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!