Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 13 urami, isarajli1 pravi:

Jaz nimam z nobenim, nism bisex.. Dej a lahk ti men razložiš kakšne odg pričakuješ ? Ta vprašanja se mi zdijo res čist mim. Če sm kupu tam motor, pa mi je čez mesec crknu aku., nato regler itd,a to pol pomeni, da tja pač ne boš šel kupit ? 

 

Ivan, kakšne odnose imaš s katerim me ni zanimalo, zaradi mene se lahko greste tudi "roza žurke".
Mi je popolnoma jasn, da je večina stvari pri motorju/avtu potrošni material, zato pa se te stvari preverijo na licu mesta.
 

pred 5 urami, isarajli1 pravi:

Me prav zanima kaj se bo rešilo z to debato.

Saj ne, da rešili svet s tem vprašanjem, ampak me je zanimalo prav to, kar so nekateri ugotovili sami, če je kateri od njih "nategun". Se pa strinjam s teboj, da "nategnjen" si toliko, kolikor se pač pustiš nategnit. Vsekakor pa hvala tud za tvoje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi vemo zakaj se gre k preprodajalcu. Pa vsak ima možnost kupit novo. Zdej so tile lizingi že tok preprosti, pa na tok obrokov, da vsakmu s službo spelje.

Zdej sm kupu Suzukija 1250, prpelu ga je Motohit, nisem ga kupil od njega.  Pred 3 leti je na števcu imel 3 k km. Bil je paden na levo stran. Ker sem veliko časa delal v lakirnici, bi tistga ki je deklc poštrihu dal na ponovno usposabljanje. Plastika je slabo zašvasana. Ostali deli zgledajo kot novi, diski, veriga, plastike. Zakaj sm ga kupu- ker sem se odločil, da ne dam več kot 8 k za motor. Za tega sm dal 5.5k in sprejel tveganje, da je pod lepo zapakiranim paketom en drek. Če je kaj narobe z motorjem ne bom jokcal po MS, da me je nategnu preprodajalec, al pa "drugi lastnik". Sam bom kriv, ker sem se tako odločil!

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

Vsi vemo zakaj se gre k preprodajalcu. Pa vsak ima možnost kupit novo. Zdej so tile lizingi že tok preprosti, pa na tok obrokov, da vsakmu s službo spelje.

Zdej sm kupu Suzukija 1250, prpelu ga je Motohit, nisem ga kupil od njega.  Pred 3 leti je na števcu imel 3 k km. Bil je paden na levo stran. Ker sem veliko časa delal v lakirnici, bi tistga ki je deklc poštrihu dal na ponovno usposabljanje. Plastika je slabo zašvasana. Ostali deli zgledajo kot novi, diski, veriga, plastike. Zakaj sm ga kupu- ker sem se odločil, da ne dam več kot 8 k za motor. Za tega sm dal 5.5k in sprejel tveganje, da je pod lepo zapakiranim paketom en drek. Če je kaj narobe z motorjem ne bom jokcal po MS, da me je nategnu preprodajalec, al pa "drugi lastnik". Sam bom kriv, ker sem se tako odločil!

to si nabavil? :) 

Rezultat iskanja slik za suzuki 1250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek kulturno postavi čisto smiselno in konkretno vprašanje in stvar se izrodi v filozofske debate, ki se seveda zaključijo z obračunavanjem, kdo vse nima pojma. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, dlicen pravi:

Človek kulturno postavi čisto smiselno in konkretno vprašanje in stvar se izrodi v filozofske debate, ki se seveda zaključijo z obračunavanjem, kdo vse nima pojma. :slap:

Vsi odgovori so tudi primerni. Je pa treba malo možgane napet, da razumeš odgovore. Ampak ne veliko-malo.

Kako nekoga označit za nateguna? Tip sprašuje o preprodajalcih. Sej je kristalno jasno, kar sem že večkrat napisal pa tudi drugi, zakaj preprodajajo motorje. Ter, da dostikrat niti sami ne vedo, kakšen je motor. Kogar zanima naj gre osebno gledat...boš največ izvedel. Objektivenga odgovora na tako vprašanje ne boš dobil nikjer. Vsak ima drugačno izkušnjo pri istem prodajalcu, kako vedet katra je prava?

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, skalar36 pravi:

Vsi odgovori so tudi primerni. 

Ne, primeren odgovor bi bil od nekoga, ki je imel dejanske izkušnje s tremi naštetimi prodajalci.

pred 23 minutami, skalar36 pravi:

Vsi odgovori so tudi primerni. Je pa treba malo možgane napet, da razumeš odgovore. Ampak ne veliko-malo.

Kako nekoga označit za nateguna? Tip sprašuje o preprodajalcih. Sej je kristalno jasno, kar sem že večkrat napisal pa tudi drugi, zakaj preprodajajo motorje. Ter, da dostikrat niti sami ne vedo, kakšen je motor. Kogar zanima naj gre osebno gledat...boš največ izvedel. Objektivenga odgovora na tako vprašanje ne boš dobil nikjer. Vsak ima drugačno izkušnjo pri istem prodajalcu, kako vedet katra je prava?

 

Tip sprašuje o treh konkretnih (pre)prodajalcih. Ti pa razglabljaš o razlogih, zakaj se nekdo ukvarja s preprodajo motorjev, še najbolj konkretno pa si napisal, da naj si gre sam pogledat. Wtf? Si funkcionalno pismen?

//Pa zaključujem debato...

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, dlicen pravi:

ip sprašuje o treh konkretnih (pre)prodajalcih. Ti pa razglabljaš o razlogih, zakaj se nekdo ukvarja s preprodajo motorjev, še najbolj konkretno pa si napisal, da naj si gre sam pogledat. Wtf? Si funkcionalno pismen?

//Pa zaključujem debato...

Ej oprosti. Res. Tvoj odgovor na njegovo vprašanje je veliko bolj koristen kot moj. Svaka ti čast...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

ker ima 88 konjev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Ne morem da ne bi...

čeprav so mi brez dovoljenja odpeljali 900....sem čist nesrečen brez balance...

sem se odločil...slabši avto in motor nazaj...pa mal gledam...in če že bo naj bo tisočak

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14341370

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14329096

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14241948

prvi brez abs....ampak v budžetu

drugi...ne morem komentirati, ker je čisto drugi motor, kot pa vse do sedaj

tretji...malo izven budžeta...

kakšno konstruktivno mnenje... :)

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, cricket pravi:

Ne morem da ne bi...

čeprav so mi brez dovoljenja odpeljali 900....sem čist nesrečen brez balance...

sem se odločil...slabši avto in motor nazaj...pa mal gledam...in če že bo naj bo tisočak

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14341370

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14329096

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14241948

prvi brez abs....ampak v budžetu

drugi...ne morem komentirati, ker je čisto drugi motor, kot pa vse do sedaj

tretji...malo izven budžeta...

kakšno konstruktivno mnenje... :)

hvala

3. izven budgeta, revidirane zavore, revidirano vzmetenje, nekoiko popiljen agregat če se ne motim. Pa novejši z garancijo. SXa vzemi, če rabiš kdaj za 2 osebi, ali če ti je pomembna vetrna zaščita. Po mojem največ dobiš za svoj denar pri novejšem, ostala dva sta starejša, pa samo jurja do dva cenej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Naj ugibam... zdravstveni tehnik?

 

Motorja je res škoda, ker je dosti energije vložene vanj in je lepo dodelan.

 

Če je zdravstvenik pa spet ena od miselnih presežnic naših oblastnikov. Človek z 20 leti izkušenj je manj vreden, kot nekdo s tremi leti več šole in brez izkušenj...

Popravljeno . Popravil GucciSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kakšen Krčan pripravljen iti pogledati tegale?

Splošen vtis me zanima, da ne kolovratim BV naokoli...

Popravljeno . Popravil schwantz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, počasi se vrnite na naslov teme, razen če prodajate moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nadaljevanko imate tule, naslednjič bom pa samo pobrisal, če se vam ne da pisat v pravo temo :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!