Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

 

pred 10 urami, Thundercat pravi:

avto.net/Ads/details.ahere"? Isn't "sp?id=14679063

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15016158

izbire k toče..

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

en SDGT se prodaja, a tega nuben ne vidi? :P

Leti ku strela, vožen ljubiteljsko! :love1:

https://motosvet.com/marketplace/view/63469-ktm-superduke-gt

ponudba - povpraševanje.. če je povpraševanje v okviru 6000e  ?

pred 7 urami, Gonca pravi:

Ker gledaš VFR 800, ti jaz prodam crossrunnerja letnik 12 z vso opremo (kufri, cevna zaščita, stojala, stopalke, zaščita rok, vtičnice 12+5V, itd, itd ), zelo primeren za potovanje v dvoje. Tudi cena je pod  5000€, ga ni na netu.

se strinjam ja..sa tolk racionaln pa spet nism pri motorjih..

pred 6 urami, motozajebant pravi:

To je motor, za katerega boš moral verjetno dobiti specifičnega kupca.... ki si bo želel ravno takšnega :) Verjamem, da ga boš uspešno prodal, ker vem, da je to pri tebi vse BP :) 

Glede na to, kaj se se prodaja po netu oz. za koliko se prodaja... ga vsaj jurja premalo ceniš :lol1:

Kot ti je nekdo napisal, se s tem ljubiteljsko vožen verjetno šališ... a res so mi zanimivi patroni, ki to dejansko pišejo v oglas... voženj ljubiteljsko...ha ha ha... jaz bom tudi svojega ljubiteljsko vozil, pa bo prešel pol evrope skoraj sigurno... v oglas pa bom napisal sledeče: VOŽENJ LJUBITELJSKO, PRED VOŽNJO VEDNO OGRET, NIKOLI PADEN, BREZ PRASK.... k da bi novega iz trgovine prodajal :lol1:

ps. cene rabljenih motorjev so res podivjale :kva2:

fak no..moj je ljubtiteljsko gonjen., če sm ga položil je bilo to z ljubeznijo..ok pred vožnjo ga nisem turiral an blokado samo zato ,da bi se odpeljal zogretim..nekaj že vem o agregatih..

pred 6 urami, Dr_Jakob pravi:

VFR ali VTR? Ti si mel VTR...

Z VFR 800 sem jaz prevozil kar nekaj km po ovinkecih, nikoli problemov, je pa res, da je Futura bolj udobna.

nimaš pa ne enega ne drugega ane..

pred 5 urami, Dr_Jakob pravi:

Đast ćeking.

Je res, da z VFR nisem prevozil skrajno dolgih razdalj, ampak 200km? Dej no, tolk normaln člouk zdrži na hardtail chopperju, kaj šele na sport tourerju.

kaj pa sopotnica?   .... tis navadn egoističn šovinist..:bum:

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

ja, zihr bodo uvažali iz Slovenije :P

pa saj mi ni nujno prodat, mal sem se zagledal v ktm ADV750, pa bi hotel preiskusit, kako bi se obneslo in še vedno je za 2 osebi placa

novi se dražijo nasploh vsaj 10% letno (zadnjih par let)

res je da so vsako leto bolj naloudani..ampak...jeba no.

ne bodi tako prepričan--

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej se ga z ljubeznijo naziga do blokade, pa drajsa s tacam, pa kdaj po tleh zabrise, kva je tle narobe? :lol1:✌️

Popravljeno . Popravil DinDiin
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Kugelschreiber pravi:

Dejstvo je, de je Seles zadnjega ponujal za 14 kek. In to mora bit referenca. Koga briga, de si se grebel bit prvi in ta privilegij placal 18? Tebe je to rajcalo, cloveka k kupi rabljeno pac ne. Jebiga. Vsakic ko vidim SM-T990 Za 7kek, mal popizdim, ker je LABA zadnje prodajal po 9000€......deset let nazaj.  Cez par tednov zginejo. A se je prodal pocen, al se je clovk premisli in ostal ozenjen z njim, ne vem.  Glede na izkusnjo z Z900, ti more bit jasno, da ktmja previsoko cenis. 
 

@motozajebant, a ti bos solo pohajal? 

Kugel, dobro vprašanje... moja se še ni vozila, ma pa strašno željo... bomo videli po parih furah, kaj in kako... ampak, mam obcutek da bo v dvoje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kugelschreiber pravi:

Dejstvo je, de je Seles zadnjega ponujal za 14 kek. In to mora bit referenca. Koga briga, de si se grebel bit prvi in ta privilegij placal 18? Tebe je to rajcalo, cloveka k kupi rabljeno pac ne. Jebiga. Vsakic ko vidim SM-T990 Za 7kek, mal popizdim, ker je LABA zadnje prodajal po 9000€......deset let nazaj.  Cez par tednov zginejo. A se je prodal pocen, al se je clovk premisli in ostal ozenjen z njim, ne vem.  Glede na izkusnjo z Z900, ti more bit jasno, da ktmja previsoko cenis. 
 

@motozajebant, a ti bos solo pohajal? 

Si pogledal link, ki sem ga dal z Italije? Bo referenca al bo referenca 1 komad v akciji? Za 14 kek ga ne kupiš novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč enga kompliciranja.

Če hočeš prodat spustiš ceno, pa se proda. Čist vsaka stvar na tem svetu ima svojega kupca. Za pravo ceno seveda. Kako vem? Ker to delam že 15 let.

Če pa hočeš kupit, pa je predrago, pa pogledaš še kaj drugega. Ponudbe je ogromno. Pa tudi uvoz ni več tok kompliciran. Sm nekje zasledil, da tud za base kdo prpelje. :P

Jest sm leta 2015 prodal Kawasakija Versysa 650 z 18k km. Leo vince, pa še kar nekaj opreme za 3800 eur. Precej pod ceno...ker sem na "koncu tunela" videl Tracer 900 in sem jo hotel imet na hitro. Tisti par stotakov mi danes nikjer ne manjka. 

Ne komplicirat-preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, DAMI34 said:

Si pogledal link, ki sem ga dal z Italije? Bo referenca al bo referenca 1 komad v akciji? Za 14 kek ga ne kupiš novega

1 za 14 je blizi 25% vseh pr nas prodanih :D 

nc osebnega. Zvimo v pohoblenih cajtih, ko so vsa pravila strasno prilagodljiva. Se pa se vedno dobijo novi. 


https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=244449712&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=13900&makeModelVariant1.modelDescription=Superduke+gt&pageNumber=1&scopeId=MB&sfmr=false&searchId=ee83f6f9-2b60-fe9a-469c-0baa396257f8

 

11400+davscine. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kugelschreiber pravi:

ne doktorirat.

Ceno rabljenih določa trg rabljenih.

Najdi v Sloveniji SDGT letnik 2016 za 7 jurjev :P

Najdi v Italiji rabljen sdgt 2016 letnik za 7 jurčkov? ni ni..so več kot 10 kek..simpl.

Drugo je pa povpraševanje: SDGT je specifičen in definitivno nima veliko kupcev, kar pomeni manjše povpraševanje.

Sicer pa moj kar je izgubil je izgubil, za 7 jurjev ga lahko naslednje 4 leta prodajam, pa se ne bo velik cena spremenila.

ps. nimam pa sile prodat, sem že povedal

pss. ni prvi moped, ki ga prodajam, tako da vem kako se dela, če je sila butneš "damping" cifro in bo šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DAMI34 said:

ne doktorirat.

Ceno rabljenih določa trg rabljenih.

Najdi v Sloveniji SDGT letnik 2016 za 7 jurjev :P

Najdi v Italiji rabljen sdgt 2016 letnik za 7 jurčkov? ni ni..so več kot 10 kek..simpl.

Drugo je pa povpraševanje: SDGT je specifičen in definitivno nima veliko kupcev, kar pomeni manjše povpraševanje.

Sicer pa moj kar je izgubil je izgubil, za 7 jurjev ga lahko naslednje 4 leta prodajam, pa se ne bo velik cena spremenila.

ps. nimam pa sile prodat, sem že povedal

pss. ni prvi moped, ki ga prodajam, tako da vem kako se dela, če je sila butneš "damping" cifro in bo šlo

Jaz ti prvoscim de ga prodas za 15! Ma pa tvoj natancno isti problem k rajda novih v nemskem salonu. Malo kdo si ga res zeli. Ne stekam, ampak tako je, pika. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

Jaz ti prvoscim de ga prodas za 15! Ma pa tvoj natancno isti problem k rajda novih v nemskem salonu. Malo kdo si ga res zeli. Ne stekam, ampak tako je, pika. 

točno tako, ampak to sem že prej vedel KTM 1290 ADV prodaš veliko prej (oziroma se jih veliko več proda), da ne govorim o drugih uber znamkah, kjer je veliko povpraševanje in ohranjajo zato tudi ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trg rabljenih motorjev v osnovnih elementih funkcionira zelo podobno kot marsikateri drug trg. Eksotične, nišne, dražje... zadeve so najbolj na robu orbitale, tam je trg najbolj razredčen. Ob nakupu novega nudijo največ (udobja, prestiža, ekskluzive...) Ob prodaji pa isto tako nudijo največ (padca cene vrednosti). Kar se tiče motorjev se bodo npr. SS cestaki ali kakšni eksotični modeli... bistveno težje prodali (oz. jim bo cena najbolj padla) kot pa kakšni nakedi ali  potovalniki srednjega ranga...

Mene bolj kot vse drugo zanima razmerje "value for money". Pri vseh dosedanjih motorjih sem imel veliko veselja za relativno malo denarja. Ampak tudi če nekomu v 5 letih pade vrednost motorja za 10kek, to ni neka tragedija. Vsak lastnik sam zase najbolje ve, kakšne užitke je doživel... 

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri dukecu je problem predvsem nastavljena cena. Glede na tujo konkurenco je cena napihnjena za ~10% ali ima pa 40 odpeljanih Jadrank preveč. 11.200€ (brez kovčkov) je preveč.  Ni to GS. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, XTR pravi:

Pri dukecu je problem predvsem nastavljena cena. Glede na tujo konkurenco je cena napihnjena za ~10% ali ima pa 40 odpeljanih Jadrank preveč. 11.200€ (brez kovčkov) je preveč.  Ni to GS. 

ajd to ja, itak če je resen kupec se začne pogajat, kaj pa kovčki pa kok spustiš, pol pa padeš na kakih 10.500 s kufri vred.

Mislim, pa da ni problem cena, to zlahka uredim s par kliki na anetu, bolj je interes in povpraševanje po rabljenih.

Sem tudi pred časom zapisal, 500€ al pa celo jurja lahko igra vlogo a prodaš ali ne in dejansko je ta vrednost zanemarljiva če se veliko voziš s stroški, gorivom, servsiranjem, mogoče kakim problemom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no, KTM je itaq precenjen in mislim da ga večinoma vozite tisti ki želite imeti nekaj drugačnega, bolj eksotičnega in to se plača pri prodaji rabljenega (in tudi pri nakupu novega). No sej verjetno bi isto lahko napisal za večino evropskih moto znamk ampak KTM pa po mojem mnenju res ni vreden svojega denarja (sploh če gledamo še brutalne cene vzdrževanja napram drugim). OK izjeme so hard enduri. Poznam pa ljudi, ki so zaljubljeni vanj in hočejo samo KTM in nič drugega, in verjetno boš ti za svojega rabil točno takega kupca. Maš pač srečo da se ti ne mudi pri prodaji in ga boš pač prodajal dokler se ne najde nekdo ki ga bo želel in bo pripravljen plačati, kar se slej ali prej bo zgodilo.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Gonca pravi:

KTM ima resne probleme z razvrednotenjem, pa ne samo tega modela, to je kar njihova splošna praksa. Zato imajo rabljeni, precej nižjo ceno kot sicer.

Če pa štancajo nove modela skoraj na vsako leto, eno leto star motor je že star model, max. dve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok, sami znalci

1. KTM izgubi veliko ker se šopajo verzije 2.0 ali 3.0 (na 2-3leta) ampak to je normalno

2. herojev med vami, ki bi si lastili 150 in več konjičev pri 1301ccm ravno ni veliko (in 140 ali več nm)

3. kvarljivost in cene vzdrževanj se lahko primerjajo z uberdupernajboljšbmw znamko

4. garancije se uveljavljajo (vsaj pri meni ni bil problem)

5. povpraševanje po določenih modelih, ki ti strgajo gate zna biti manjše

6. res je da se s kakim starim modelom malce razvrednoti znamka ali cena, bi pa rad videl tiste frajerje, ki potem to tudi tako superduper poceni nabavite (sd ali sdgt 2016 za 7 kek :P )

7. če hočem prodat bom, če nočem je "fakoff" in ne jebem žive sile, dokler uživam na mopedu ne bom kupil šrota za 5-10 jurjev in mislil da držim boga za jajca, ter po celem forumu spraševal kje kaj in kako lahko izboljšam.

8. sem fan Kawasakija, ampak KTM ma ene zadeve....no sej če bi ga kdo imel, bi že vedel, tako pa nekateri raje pametujejo 

9.ps. vse BMW si lahko vtaknete nekam, ga ni mopetka zame :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ok ok, sami znalci

1. KTM izgubi veliko ker se šopajo verzije 2.0 ali 3.0 (na 2-3leta) ampak to je normalno

2. herojev med vami, ki bi si lastili 150 in več konjičev pri 1301ccm ravno ni veliko (in 140 ali več nm)

3. kvarljivost in cene vzdrževanj se lahko primerjajo z uberdupernajboljšbmw znamko

4. garancije se uveljavljajo (vsaj pri meni ni bil problem)

5. povpraševanje po določenih modelih, ki ti strgajo gate zna biti manjše

6. res je da se s kakim starim modelo malce razvrednoti znamka ali cena, bi pa rad videl tiste frajerje, ki potem to tudi tako superduper poceni nabavite

7. če hočem prodat bom, če nočem je "fakoff" in ne jebem žive sile, dokler uživam na mopedu ne bom kupil šrota za 5-10 jurjev in mislil da držim boga za jajca ter po celem forumu spraševal kje kaj in kako lahko izboljšam.

8. sem fan Kawasakija, ampak KTM ma ene zadeve....no sej če bi ga kdo imel, bi že vedel, tako pa nekateri raje pametujejo 

9.ps. vse BMW si lahko vtaknete nekam, ga ni mopetka zame :P

 

no sej se nerabiš razburjat. če si ti navdušen nad KTM Pa bodi, tvoj denar ki ga ti sam prislužiš. Če ti misliš da si heroj enostavno zato ker voziš močan motor, well ok, če ti pomaga bolše spati si pa misli, dejstvo je da teh motorjev z vso elektroniko ki jo majo ni tako težko vozit (v mejah normale seveda). kvarljivost primerljiva z BMW pa se tudi ni za pohvalit glede na to da se BMWji kvarijo in to precej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Shillien pravi:

no sej se nerabiš razburjat. če si ti navdušen nad KTM Pa bodi, tvoj denar ki ga ti sam prislužiš. Če ti misliš da si heroj enostavno zato ker voziš močan motor, well ok, če ti pomaga bolše spati si pa misli, dejstvo je da teh motorjev z vso elektroniko ki jo majo ni tako težko vozit (v mejah normale seveda). kvarljivost primerljiva z BMW pa se tudi ni za pohvalit glede na to da se BMWji kvarijo in to precej.

ne jemlji osebno, zapisal sem točno tako kot si nekateri mislijo in negiral mnenja, med drugim povedal tudi da sem kawa fan :P

elektroniko pa majo sedaj ze vsaka jajca

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

ok ok, sami znalci

1. KTM izgubi veliko ker se šopajo verzije 2.0 ali 3.0 (na 2-3leta) ampak to je normalno

2. herojev med vami, ki bi si lastili 150 in več konjičev pri 1301ccm ravno ni veliko (in 140 ali več nm)

3. kvarljivost in cene vzdrževanj se lahko primerjajo z uberdupernajboljšbmw znamko

4. garancije se uveljavljajo (vsaj pri meni ni bil problem)

5. povpraševanje po določenih modelih, ki ti strgajo gate zna biti manjše

6. res je da se s kakim starim modelom malce razvrednoti znamka ali cena, bi pa rad videl tiste frajerje, ki potem to tudi tako superduper poceni nabavite

7. če hočem prodat bom, če nočem je "fakoff" in ne jebem žive sile, dokler uživam na mopedu ne bom kupil šrota za 5-10 jurjev in mislil da držim boga za jajca ter po celem forumu spraševal kje kaj in kako lahko izboljšam.

8. sem fan Kawasakija, ampak KTM ma ene zadeve....no sej če bi ga kdo imel, bi že vedel, tako pa nekateri raje pametujejo 

9.ps. vse BMW si lahko vtaknete nekam, ga ni mopetka zame :P

 

 

breathe-in-breathe-5b68e5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

 

7. če hočem prodat bom, če nočem je "fakoff" in ne jebem žive sile, dokler uživam na mopedu ne bom kupil šrota za 5-10 jurjev in mislil da držim boga za jajca, ter po celem forumu spraševal kje kaj in kako lahko izboljšam.

 

 

tole je zbodlo... torej, če kupi nekdo 5-10k eur vreden motor, misli, da drži boga za jajca? torej, motorji do 10k so šroti? a joj, kaj dela ulica..... 

sej vem, da ni bilo meni namenjeno, a vseeno :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ok ok, sami znalci

1. KTM izgubi veliko ker se šopajo verzije 2.0 ali 3.0 (na 2-3leta) ampak to je normalno

2. herojev med vami, ki bi si lastili 150 in več konjičev pri 1301ccm ravno ni veliko (in 140 ali več nm)

3. kvarljivost in cene vzdrževanj se lahko primerjajo z uberdupernajboljšbmw znamko

4. garancije se uveljavljajo (vsaj pri meni ni bil problem)

5. povpraševanje po določenih modelih, ki ti strgajo gate zna biti manjše

6. res je da se s kakim starim modelom malce razvrednoti znamka ali cena, bi pa rad videl tiste frajerje, ki potem to tudi tako superduper poceni nabavite (sd ali sdgt 2016 za 7 kek :P )

7. če hočem prodat bom, če nočem je "fakoff" in ne jebem žive sile, dokler uživam na mopedu ne bom kupil šrota za 5-10 jurjev in mislil da držim boga za jajca, ter po celem forumu spraševal kje kaj in kako lahko izboljšam.

8. sem fan Kawasakija, ampak KTM ma ene zadeve....no sej če bi ga kdo imel, bi že vedel, tako pa nekateri raje pametujejo 

9.ps. vse BMW si lahko vtaknete nekam, ga ni mopetka zame :P

 

7. ima tudi izjemo. dejansko dobiš za 7+ jurjev boga i batine :)

al bi rad spet prijatelja izdal :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, Thundercat said:

Hehe isti dec, vse se prodaja....Ma pa zanimivo garazo. B kinga bi mel. Skoda, de je zravn njega razneslo fabriko nalepk...

34 minutes ago, Thundercat said:

Nehte se kregat pa mi raje en motpr za do 5000 eur najte.....? vem da bo šrot od motorja, sam jebi ga...

Pa sej si ga gledu, baje vse stima, pa nit tri ti ni treba dat....

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!