Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 1 uro, Joker pravi:

Skratka, prevrteti je treba pod 1000 ali pa nad 100 000km. Potem ni sumljivo. 30000 pa je kritična številka. :smoke:

običajna je okoli 25.000 km ;) 

nič ni treba prevrteti .. naj bodo realni kilometri ... težko pa verjamem, da ima 80 % motorjev, ki prihajajo predvsem iz Italije, med 25.000 in 30.000 km in so stari med 10 in 15 let ... malo predoug sem že na svetu, da bi temu verjel ;) 

sicer pa ... vseeno mi je, če kupujete tele izredno ugodne motorje ... vam privoščim .. če pa kdo vpraša kaj si mislim, bom povedal svoje mnenje in nikogar vprašal za dovoljenje :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99% teh starih jajc (beri 15let in podobno)  jih ma zbite km kot pravi miš .... drgac pa neb zasluzl ...oz nič prodal.... sm gledu 2x motor pr privat prodajalcu katera sta priznala da sta menjala števec ker je kao crknu.... dej dej... kupis za 20 e na ebayu stevc in 5min dela... na starih jajcih ni tezava to narest 

kaki gs-i oz drazji mopetki k so leto dni stari z 20 jurji so edin realni km in zaupanja vredni, pa še tist je bil loh usut in zrihtan.... edin pr novemu si loh zihr in pa pri cloveku prvemu lastniku ki  mu rees zaupas ...

Popravljeno . Popravil bajkr88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jaz sem tudi kupil aprilio, k je mela 18 000km, pa je bla stara 10 let (motor sem sam uvozil iz Italije). Sem si pa naredil print screen original oglasa, če bom kdaj prodajal :) Zdej , obstajajo tri možnosti, lahko je bil drugi,tretji ali četrti motor pri hiši. Lahko je bil motor za na pisto, al ma pa kilometre prevrtene?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam zadnjih - mojih - 83000km čist pošteno evidenco..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

prenos moči - jermen .. :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 3 urami, Buschi pravi:

A ni bla zlata edicija samo črna z zlatimi felgami ?????

Ne, barvna kombinacija je ok.Tudi črne so bile ene z zlatimi kolesi ene pa z črnimi. Sem jo imel pred leti ravno tako letnik 08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, ProdriveR pravi:

Kukr vidiš Šentjur, se itak sam obrneš stran :)

Jest bi kupu kakšen skuter za po občini, pa jih je največ  v teh koncih. 

A so ti prodajalci pol sam preprodajalci nezaupanja vredni?? Sam prašam,

ne bom nič okol govoril.??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Jebela, V-Stromu pa res počasi pada vrednost... 1640€ na 8 let! :headbang:

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ceno držijo potem starejši modeli. Novi, ki pridejo 20kek stari 3 leta kr fajn izgubijo..pol  se pa ustavi vse skupaj po 10ih letih.

Najbolj pa držijo ceno v bistvu vstopni modeli ki že v osnovi niso bili dragi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni in isti motorji se prodajojo po par let. Cene imajo navite, da se bolj splača it po novega. V rabljenega je takoj treba vložit kak denar. Veriga, kak servis, gume. Ko potencialni prodajalec pogleda na avtonet, koliko je njegov motor vreden dobi vtis, da je še full, glede na stalno isto ponudbo, in potem svojemu nabije nerealno ceno. Tujina je bolj racionalna.

Jaz vedno vprašam prodajalca, kaj si želi. Motor prodat, ali prodajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja stare sm mislu....  er5 sm kupu za 1300 in prodal za 1400,  bandita za 2700 in prodal za 2900 )menju gume in servis ) .... er6n kupu za 2300 in prodal za 2500 .... versysa kupu za 3600 in ga prodal za 3700 a sem mu dodal mass izpuh... trenutno trejsrko pa sm dobu ugodno ko nova in jo prodam za več kdr  hočem, sem prepričan 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne predstavljam si, da se najde kdo toliko nor, da raje kot novega, kupi 8 let star motor zaradi prihranka 1600€...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nikoli pri prodaji nisem zaslužil, ker se mi zdi logično, da od nabavne cene odštejem strošek uporabe. Sicer pa tudi kupujem ne tistih z navitimi cenami. Se pa najdejo tudi nenormalni kupci in prodajalci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu sen dosedaj samo kupil..no enga so kupil od mene ko ga sploh prodajal nisem..še danes sem jezen sam nase ker sem ga dal od sebe.. in ker mi niso ob prepisu povedali , da ga prodajajo - sem glih tolk da bi ga kupil nazaj ( prodali so poštimanga za manj kot so meni dali zanj..:headbang: ).. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj me je zmotilo, da ima tale Yamaha na sliki originalen izpušni sistem. Yamaha Tenere 700 Rally je že tovarniško opremljena z Akrapovičem, oziroma Akrapovič spada zraven ko pripelješ motor iz trgovine. Motor pride z originalnim, ki ga dobiš v škatli za domov, Akrapovič je zraven v original škatli in ga pred prevzemom kupca namontirajo na motor. Upam, da je tukaj le "tiskarski škrat" in se Akra ne bo prodajal posebej.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16336054&display=Yamaha TENERE 700 RALLY EDITION

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!