Jump to content

Oglasi iz interneta

Senna

Recommended Posts

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• DAMI34

118

• Kmet2

88

• dlicen

71

• thumper

66

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zgleda da ne bova skup prisla tukaj!!!!Prvic..Ne pljuvam po motorju,kot sem napisal,z njim ni nič narobe (preberi si se enkrat).. Drugic..Z objavo hocem samo opozoriti potencialne kupce na prekupceval

Zaradi takih komentarjev kot je tale tvoj,me veckrat prime(pa mogoce se koga)da se odjavim iz MS.. clovek samo hoce povedat resnico pa opozoriti kolege motoriste in evo..Je že nesposoben in bla bla..z

Evo sem šel v Krško na izlet. Če bo koga ta motor zanimal lahko povem par stvari, ki so mene zmotile. Po telefonu je prodajalec trdil, da je motor super, ima poštemplano servisno knjigo, edi

Posted Images

pred 5 urami, ena _žlica_župe pravi:

...Sem nov na forumu, pa sem si rekel da poskusim srečo in vprašam če kdo pozna to moto hišo oz. mogoče pozna tudi ta motor:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15480418&display=Yamaha Fazer 800 FZ 8

Mislim da se prodaja že kar neka časa.

V oglasu piše, da je 1. lastnik. To boš preveril iz papirjev, ki ti jih bo trgovec pokazal ob ogledu....

To, da se motor "prodaja že kar nekaj časa" pa bo v prihodnje vse bolj pogosta praksa. Novih motorjev je v izobilju, ogromno lastnikov bi motor najraje menjali za novega na vsake 2-3 leta, posledično je trg rabljenih vse bolj nabasan. Število preprodajalcev je vse večje, pa še zelo radi uvažajo rabljene motorje iz tujine, ker imajo s tem največ profita...

Rabljen motor je najbolje kupiti od aktualnega lastnika (ne preprodajalca). 

pred 3 minutami, izibajker pravi:

Rabljen motor je najbolje kupiti od aktualnega lastnika (ne preprodajalca). 

Se dogaja, da preprodajalci kupijo motor od aktualnega lastnika, malo priredijo in ga prodajo za mal dražje ... če nisi dovolj hiter

• Like 3
pred 58 minutami, maus pravi:

Se dogaja, da preprodajalci kupijo motor od aktualnega lastnika, malo priredijo in ga prodajo za mal dražje ... če nisi dovolj hiter

Ja, so tudi taki primeri, verjetno pa bolj redki. Pa tudi z nekaterimi trgovci ni "nič narobe". Naprimer MotoHit iz Krškega, ki ima vedno na zalogi vsaj 100 rabljenih motorjev naprodaj, verjamem da si pri njih ne morejo privoščiti konstantnega nategunstva, saj bi že zdavnaj propadli...

Mi pa ni jasno, kako za hudiča se pri mnogih "uvoženih" motorjih zgodovina kar nekako izgubi. Seveda, če ni to v funkciji prevrtenih števcev...

1 hour ago, izibajker said:

V oglasu piše, da je 1. lastnik. To boš preveril iz papirjev, ki ti jih bo trgovec pokazal ob ogledu....

Uvožen iz Italije. Pregledaš račune, še bolj pa motor in odpelješ... Za vse ostalo je pa garancija, ki jo večji preprodajalci kar priznavajo. 

89747870_2553271238268930_23206344857390

Edited by XTR
  • Like 2
  • 2 months later...

Tale KTM 690 enduro se je pojavil na a.net.
Ga je mogoče že šel kdo gledat?
Na papirju je tole prava zadeva zame, samo me malo skrbi, ker berem kaj vse gre rado narobe pri teh mašinah.
Trenutno si lastim XT660 Tenere l.2009 in sem se kr malo razvadil, ker je tako zanesljiva.

Ja saj to tudi mene še bremza da ga ne grem bolje pogledat. A bi se dalo takle motor kam peljat, da ga kak KTM strokovnjak pregleda, pa oceni stanje? Nebi mi bil oroblem olačat par mehaničnih ur za zanesljivo oceno. Raje "popušim" 100e, kot pa 5500.

pred 5 minutami, Sahbazz pravi:

Ja saj to tudi mene še bremza da ga ne grem bolje pogledat. A bi se dalo takle motor kam peljat, da ga kak KTM strokovnjak pregleda, pa oceni stanje? Nebi mi bil oroblem olačat par mehaničnih ur za zanesljivo oceno. Raje "popušim" 100e, kot pa 5500.

tule je 690ka od soforumaša

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15692273&display=KTM Duke 690 R&fbclid=IwAR2CXG6dYi4VQIkfSbeqZJWLEJLxTuReDoFI5Pz4ccGjZgEpiKTiP61c_z4

Na pregled ga lahko pelješ k Selesu, Mihatu, pa še kak bi se našel.

Hvala za info, ampak iščem bolj grand enduro motor.

On 9/20/2020 at 12:41 AM, Sahbazz said:

Tale KTM 690 enduro se je pojavil na a.net.
Ga je mogoče že šel kdo gledat?
Na papirju je tole prava zadeva zame, samo me malo skrbi, ker berem kaj vse gre rado narobe pri teh mašinah.
Trenutno si lastim XT660 Tenere l.2009 in sem se kr malo razvadil, ker je tako zanesljiva.

pred 1 minuto, Sahbazz pravi:

Hvala za info, ampak iščem bolj grand enduro motor.

se opravičujem, prehitro sem bral :P