Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Ob 19. 7. 2022 ob 9:24, sanda2 pravi:

@frank -  najstnik bo pa poslušal naj počaka 😛...po drugi strani pa - vsi (skoraj) smo začeli počasi - avtomatik, apn, 125... izkušnje so tudi bistvenega pomeni, in dat nekomu kar 600 v roke?? No, jaz ne. Če pa je kdo tak frajer da posodi naj, pridem z najstnico pa naj sproba njegovo ljubico :P ... 

Isto trdim za avto in tudi tu...varnost!!!! na prvem mestu, nato takoj izkušnje in pamet v glavi.  

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17525945&display=Yamaha YBR 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz vedno navijam za "moto začetek" 250cc, torej 4t 250 so tam nekje od 17 do 20konjev. Torej motor da ima lahko potovalno hitrost 80 do 90km/h. Pri 4T 125 je okoli 100km/h že konec, torej je 90km/h že precej proti koncu. 

Tako da za nekoga ki je vozil odblokiran 2T 50cc je 125 4T "brezveze", ker ni neke pridibitve v hitrosti ali pospeških. 

Tako da vam jaz pokažem kaj bi sedaj bil moj prvi motor... Ali pa bo morda četrti... 

archive_motorcicles_scrambler_250.png?it

Tri jurje in pou nov iz štacune, oziroma dobra dva, dve do tri leta star. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

jaz iščem za hčero motor A2 (35kW max), do sedaj je vozila skuter Yamaha 50ccm ... cene so res HUDE; željo ima nekaj v stilu Cruiser, Chopper .. ne bi imela ravno naked ... moj pogoj je ABS .. kaj priporočate?

Zgoraj objavljeni je Archive motorcycle iz FR, cene so res zanimive za te 250ccm; ali ima kdo ozkušnje s tem proizvajalcem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej povej koliko denarja misliš zapravit.

Čisto na prvo žogo bi priporočal :

- Honda Rebel 500(klasika)

- Husqvarna Svartpilen 401(Retro naked s KTM mašino. Od vseh A2 motorjev bi tega najraje imel zase.)

- Royal Enfield Interceptor 650 (Indijski Boneville. Tega bolj verjetno da boš našel preko meje v Nemčiji Avstriji ali Italiji ampak je hudo lušten moped.)

Popravljeno . Popravil ChuckNorris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer čim manj, računal sem na okrog 3k , vendar glede na objavljene cene mislim da bo treba še kaj zraven dodati, tako da okrog 4k bi bil budget

Je na oglasu pri motohit en rebel 500, hudi motor na prvi pogled ... So pa menda zelo vodljivi in poceni motorji te Honde?

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Matjaz76 said:

Sicer čim manj, računal sem na okrog 3k , vendar glede na objavljene cene mislim da bo treba še kaj zraven dodati, tako da okrog 4k bi bil budget

Je na oglasu pri motohit en rebel 500, hudi motor na prvi pogled ... So pa menda zelo vodljivi in poceni motorji te Honde?

 

Če ti Rebel500 pride v budget, ste problem fino rešli. Res prijazna igrača. Če ti je dolgčas in bi se ukvarjal s kakimi uvozi in homologacijami, internet se nad tem naravnost navdušuje

 

https://www.moto.it/moto-nuove/royal-enfield/hntr-350/hntr-350-2022-23/9084768

 

 

ampak….honda je kar dobra izbira. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Če ti Rebel500 pride v budget, ste problem fino rešli. Res prijazna igrača. Če ti je dolgčas in bi se ukvarjal s kakimi uvozi in homologacijami, internet se nad tem naravnost navdušuje

 

https://www.moto.it/moto-nuove/royal-enfield/hntr-350/hntr-350-2022-23/9084768

 

 

ampak….honda je kar dobra izbira. 

Zanimivo je da je na HR ta hntr 350 dobrih 5k ... Lep motor ful

https://royalenfield.com.hr/motocikl/hntr-350/metro-rebel-blue

Popravljeno . Popravil Matjaz76
Napaka
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Bom malce obudil tole temo, ker me že nekaj časa muči vprašanje, zakaj nekateri ljudje prodajajo skoraj nove motorje, z minimi kilometri? 

Sam imam očitno neko deformacijo, da vsak dan prelistam avto.net in že dlje časa se čudim oglasom, ko se prodajajo praktično novi motorji z minimalnimi kilometri 🤔 ok, za firme razumem, da so lahk testni. Da bi privat lastnik kupil motor in ga po slabem letu in izgubljenih xx €,  prodaja naprej, tega pa res ne razumem. Sem pa tud opazu, da je dost teh oglasov za aprilije , če to kaj pomeni 😄 🤔

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, ProdriveR pravi:

Bom malce obudil tole temo, ker me že nekaj časa muči vprašanje, zakaj nekateri ljudje prodajajo skoraj nove motorje, z minimi kilometri? 

Sam imam očitno neko deformacijo, da vsak dan prelistam avto.net in že dlje časa se čudim oglasom, ko se prodajajo praktično novi motorji z minimalnimi kilometri 🤔 ok, za firme razumem, da so lahk testni. Da bi privat lastnik kupil motor in ga po slabem letu in izgubljenih xx €,  prodaja naprej, tega pa res ne razumem. Sem pa tud opazu, da je dost teh oglasov za aprilije , če to kaj pomeni 😄 🤔

1. je zgrešil segment in se napačno zaljubil

2. ni motorizem zanj (neglede če ima aprillio)

3. baba sitnari

4. je ugotovil, da vračanje na dve kolesi zahteva mal več kot zmore

5. novonastali problemi v družini al pa pri lastniku (bolezen itd...)

 

bizarno, še k sreči da so taki, se da vsaj dobiti spodoben rabljen moped

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ProdriveR said:

Bom malce obudil tole temo, ker me že nekaj časa muči vprašanje, zakaj nekateri ljudje prodajajo skoraj nove motorje, z minimi kilometri? 

Sam imam očitno neko deformacijo, da vsak dan prelistam avto.net in že dlje časa se čudim oglasom, ko se prodajajo praktično novi motorji z minimalnimi kilometri 🤔 ok, za firme razumem, da so lahk testni. Da bi privat lastnik kupil motor in ga po slabem letu in izgubljenih xx €,  prodaja naprej, tega pa res ne razumem. Sem pa tud opazu, da je dost teh oglasov za aprilije , če to kaj pomeni 😄 🤔

Dobivam občutek da se prodajajo impulzivno kupljene igrače. Ne samo pri motorjih, tudi pri kolesih. Če bi moral stavit, bi rekel da spremenljiva obresta mera zelo pripomore k tem...razduževanjem nepotrebnih investicij

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zanimivo, da grejo za probo kupiti kar nov motor? Mogoče so to tisti, ki ne vedo kam z denarjem pa kupujejo bolj za hec :?

...pa pod čelado se ti frizura pokvari, to je neuporabno 🙂

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, vandrovec said:

Samo zanimivo, da grejo za probo kupiti kar nov motor? Mogoče so to tisti, ki ne vedo kam z denarjem pa kupujejo bolj za hec :?

...pa pod čelado se ti frizura pokvari, to je neuporabno 🙂
 

 

a ni blo 04-07 cist enako? Razno razni ugodni lizingi, sivi uvozniki, kreditki kar na blagajnah…men se je zdelo da je bil vsak drugi motor nov Z750, s pilotom v novi ledr jakni F1rst  in Shark celado.  Pac folk je sel v TC, podpisal, odpeljal. Ce ne prej, je slo zarad krize 08ega vse na avtonet.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te ne briga za druge se maš lahko čist super...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh dajte nehat, v Ljubljani se prodajajo stanovanja po 200k ali pa po 9-10k/m2 v 70% na kes, kle se pa sprasujemo zakaj se par mesecev ali leto star motor prodaja. 
 

Zelja, realnost, prodaja. Umes naredis 1000-5000km, zgubis jurja in je to to. 

nic takega, folk ma dnar tist ga pa ni imel mu je pa itk useen ker je blo na fafing s 3% obrestno mero(btw danes je od 7-10%) in je titga jurja v tem casu ze odplacu..

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je poln denarja,pa je rekel,da si bo omislil motor.Kupil je BMW 1000RR.Pa ga je po pol leta prodal.Razlog pa je bil,da se je dobesedno usral,ko je videl,kaj je kupil.Toliko o temu,da to ni za vsakogar....

In to za pol cene....itak ga boli....za denar

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
pred 16 urami, Bizic99 pravi:

Pozdravljeni, me zanima če je že kdo bil na tej spletni strani?

https://sveterotike.si/

:lol1:

Grem v trgovino.
Ni moke, ni cukra, ni olja, ni krompirja, ni riža ... Vprašam prodajalca, kaj se dogaja in on mi reče: "Gospa, v Obiju ste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!