Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Motor je odlično ohranjen,odlične vozne lasnosti, pravkar narejen servis,menjava olja ter filtrov,nova ketna,nove zavorne ploščice...veliko dodatne opreme,zraven podarim tank torbo ter priložim originalna ogledala...

Pozabil je dodati: "pravkar iz ličarske delavnice ... " :naughty:

LP

:OK:

Lp, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kakšen dan nazaj, je kolega po mailu spraševal, in je bil še na voljo. Mi je pa res čudno na moto.it je cca 5 1098k po smešnih cenah tam med 5 in 6kE,vsi naj bi meli okoli 6k km nato pa cene skočijo na 9k in kilometri na 16,17. Tako da teli so pomoje na foro, I am a soldier, and i neeed a real person, bla bla bla :P

Odvisno, a je to 6k km na dirkališču ali pa med Lendavo in Koprom ...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno, a je to 6k km na dirkališču ali pa med Lendavo in Koprom ...

Čist vseeno :) 6k km po pisti ob predpostavki da človek lepo dela z mopedom in ga redno servisira je glih tolko kot če ga ima en vseznalec in mrzlega nažiga na blokado in tko, pa samo zadnja pa prva pa žgat gume ipd. Tako je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Čist vseeno :) 6k km po pisti ob predpostavki da človek lepo dela z mopedom in ga redno servisira je glih tolko kot če ga ima en vseznalec in mrzlega nažiga na blokado in tko, pa samo zadnja pa prva pa žgat gume ipd. Tako je...

Zakaj si ravno izbral ekstrema... in kaj pa če je ravno obratno?!?

Ali pa če oba lepo ravnata z motorjem oz. oba grdo ravnata z motorjem?

Samo kar ti paše, ne? ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne isces več 1000 ti prodam mojo je v piko :naughty: ?drugače se pa že po sliki vidi, da marsikaj ni ok, barvana oba boka,barvan okvir motorja, neoriginal stopalke, xy nalepke na zadnjem delu, x smerokazi itd :whistle:

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne isces več 1000 ti prodam mojo je v piko :naughty: ?drugače se pa že po sliki vidi, da marsikaj ni ok, barvana oba boka,barvan okvir motorja, neoriginal stopalke, xy nalepke na zadnjem delu, x smerokazi itd :whistle:

definitivno je bila na tleh, če je popravlena ok, me to ne moti, pobarvu bi jo pa itak na modro tako da me zeleni odtenki zaenkrat ne motjotrance_25_naughty.gif kaj cena za 10ko je ista winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno je bila na tleh, če je popravlena ok, me to ne moti, pobarvu bi jo pa itak na modro tako da me zeleni odtenki zaenkrat ne motjotrance_25_naughty.gif kaj cena za 10ko je ista winkiss.gif

motor je bil vsaj 2 krat na tleh kolikor jaz vem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa vidiš da maska ni original? :hmm:

ker je original iz 2h delov nad žmigovcom je napis 636 in pa šravfi, pri tej pa vse v enmu kosu, pa še kolega ma 636 enak letnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si ravno izbral ekstrema... in kaj pa če je ravno obratno?!?

Ali pa če oba lepo ravnata z motorjem oz. oba grdo ravnata z motorjem?

Samo kar ti paše, ne? ;)

lp

Poglej komu sem odgovarjal, ter na kaj se nanaša in nato še 1x preberi moj post. Hotu sm pa samo poedat, da ni nujno če je bil motor na pisti, da je uničen.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazadnje je zraven namesto ovce ponujal gilero rc 125...izgleda da je to prodal, zdaj pa drugega ni kot ovca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!