Skoči na vsebino

meteorološka napoved 2011


Blond

Priporočene objave

To temo sem odprl, da vidim ali je med maxiscooteristi kak hobby vremenar, ki bi nam v prihodnosti pomagal napovedovati vreme malo bolj kot Trontelj.

Sam se spoznam na vreme točno toliko kot na jedersko fiziko. Zato slepo zaupam Trontlu in po soncu hodim z marelo in po dežju doma s čelado čakam, da se zvedri.

Koliko gledam pro-vreme.net bo ta teden in vikend že primeren za vožnjo.

Kakšna pa je napoved za naprej ???

Ali lahko še pričakujemo sneg do nižin in temperature pod -5C ???

Kdo se spozna na te zadeve ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule imaš 10 dnevne napovedi. Uporabljam že kar nekaj časa in so precej dobre http://www.weather.com/weather/tenday/SIXX0004

Problem je, ker ni vseh krajev not. Če iščeš kak kraj, najprej vpiši državo in nato dobiš seznam krajev.

Je pa ta tema - podobna po moje že vsaj ene 10 x odprta na forumu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yp, jest ti lahko povem dost točno.

Včeraj je bilo sonce, danes je bilo tudi sonce za jutri ti pa povem jutri zvečer ;-)

Nikoli se še nisem zmotil.

Dan brez smeha je isto kot dan brez pira ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo! evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam je dolgcajt jaz pa ne vem ali naj dam motor ven ali ne ...

Ti ga kar zapel na cesto saj motor ni samo za lep vreme. Sam previden bod cesta je še mrzla polna peska in druge svinjarije, ki je ostala od zime.

Pa velik sreče in veselja v vožnji.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot gledam to vreme, manj mi je všeč ...

Do vključno sobote bo še prevladovalo stanovitno in povečini sončno vreme. V nedeljo kaže na skromno severno fronto, ki naj bi razmeroma hitro prešla naše kraje, vendar bi naj prinesla nekaj skromnih padavin. Ničla se bo spustila do okrog 1300 metrov, meja sneženja bo po sedanjih izgledih nad okrog 800 metrov.

Kaže, da bo druga tretjina meseca nekoliko manj topla, vseeno pa ne ravno izrazito mrzla, in da bodo občasno možne tudi padavine. Anticiklon naj bi začel postopno popuščati. Zaenkrat pa smo še daleč od tega, kar je kazalo pred nedavnim, da bi se lahko proti nam začel spuščati od severovzhoda zelo mrzel zrak. Mrzel celinski zrak se bo približeval, toda ne bo uspel prebiti anticiklonske pregrade. Zaenkrat zgleda, da se bo to morda zgodilo v zadnji tretjini meseca, ki naj bi bila, sodeč po sedanjih izgledih, občutno bolj zimska in mrzla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot gledam to vreme, manj mi je všeč ...

Do vključno sobote bo še prevladovalo stanovitno in povečini sončno vreme. V nedeljo kaže na skromno severno fronto, ki naj bi razmeroma hitro prešla naše kraje, vendar bi naj prinesla nekaj skromnih padavin. Ničla se bo spustila do okrog 1300 metrov, meja sneženja bo po sedanjih izgledih nad okrog 800 metrov.

Kaže, da bo druga tretjina meseca nekoliko manj topla, vseeno pa ne ravno izrazito mrzla, in da bodo občasno možne tudi padavine. Anticiklon naj bi začel postopno popuščati. Zaenkrat pa smo še daleč od tega, kar je kazalo pred nedavnim, da bi se lahko proti nam začel spuščati od severovzhoda zelo mrzel zrak. Mrzel celinski zrak se bo približeval, toda ne bo uspel prebiti anticiklonske pregrade. Zaenkrat zgleda, da se bo to morda zgodilo v zadnji tretjini meseca, ki naj bi bila, sodeč po sedanjih izgledih, občutno bolj zimska in mrzla.

no vidiš, saj ti gre napovedovanje vremena... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj se bo zgodilo.....

...ko bom pripeljal motor domov iz garaže bo v roku 2 dni sneg in mraz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj se bo zgodilo.....

...ko bom pripeljal motor domov iz garaže bo v roku 2 dni sneg in mraz.

Če bi ga že ta vikend se ti to ne bi zgodilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj se bo zgodilo.....

...ko bom pripeljal motor domov iz garaže bo v roku 2 dni sneg in mraz.

Lahko Ti dam nasvet, ki pa je butast! "Pusti ga v garaži".

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam je dolgcajt jaz pa ne vem ali naj dam motor ven ali ne ...

Tukaj pa res ni dileme, še manj trileme ;-)

Ven pa gasaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zgodilo se je točno to kar sem predvideval.

Včeraj pripeljal motor domov in danes sneg ... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zgodilo se je točno to kar sem predvideval.

Včeraj pripeljal motor domov in danes sneg ... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ne vozi več motorja domov! Takoj v garažo z njim, da bomo imeli lepo vreme! :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo po mopi !

Žalostno, ni in ni bilo časa za nakup in tudi odločitve ne prave,kaj bi kupil pa čeprav sem bil vrsto let motorist in me je na rahlo vleklo nazaj na motor, ko pa sem poskusil nekaj turing modelov kateri so mi bili všeč je nazadnje prevldala odločitev nazaj na Burgmana.

To je četrti Burgman od vseh različnih maxsijev v zadnjih desetih letih ki prihaja k hiši, le kaj to pomeni ???

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo po mopi !

Žalostno, ni in ni bilo časa za nakup in tudi odločitve ne prave,kaj bi kupil pa čeprav sem bil vrsto let motorist in me je na rahlo vleklo nazaj na motor, ko pa sem poskusil nekaj turing modelov kateri so mi bili všeč je nazadnje prevldala odločitev nazaj na Burgmana.

To je četrti Burgman od vseh različnih maxsijev v zadnjih desetih letih ki prihaja k hiši, le kaj to pomeni ???

Lp.

da so najboljši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da so najboljši?

To ne morem reči da je najbolši, saj sem vozil različne maxsije in imajo vsi dobe in slabe lastnosti, kot Burgman pa osebno meni izpolnjuje vse zahteva ki jih pričakujem od dvokolesnika. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, edino kar Burgiju manjka je 'SONCE CEU LET' :kva2: .Če bi se to dalo, bi to doplačal tudi kot dodatno vgradnjo. :yea1:

5.2. se z bicikli vozva po mestu, pa kliče tip, da bi prišel gledat X9.

Hitro domov, akumulator not, prideta oba z damo, se gre peljat slabe pol ure.. Ja, saj se nama še ne mudi, še ni sezona....

Jaz nato aku še v Burgmana, mala furca v nedeljo, malce daljša na Prešernov dan. Pa pol do petka 11.2. vsak dan po mestu.

Po tem pa f e b r u a r.. Ven poglejte. Brrr. :wallbash:

Edino kar Burgiju manjka je B)'SONCE CEU LET' .Če bi se to dalo, bi to doplačal tudi kot dodatno vgradnjo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!