Skoči na vsebino

ATV papirji


_gagy_

Priporočene objave

LP....imam eno vprašanje okoli papirjev Suzukija LTZ 400....imam nehomologirano verzijo in imam eno možnost dobit papirje od kitajskega ATVja 200cc...ima mogoče kdo kake izkušnje okoli tega??....jaz bi ga rad registriral pač pod neko drugo ime,itd....se splača ali ne? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumi me napak, ampak...

Imam Hrošča, brez papirjev, imam pa možnost dobiti papirje od Porscheja 911. Vidi kdo kakšno oviro, da ga registriram pod Porschejevim imenom?

Resno: upam, da se hecaš. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumi me napak, ampak...

Imam Hrošča, brez papirjev, imam pa možnost dobiti papirje od Porscheja 911. Vidi kdo kakšno oviro, da ga registriram pod Porschejevim imenom?

Resno: upam, da se hecaš. :naughty:

hehe, vem za nekaj takih primerov....pa še vseeno tu vprašam, če ma kdo kakšne...baje da policaji niso še nikol resno pregledval teh stvari....in kar nekaj se jih na ta način vozi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..baje da policaji niso še nikol resno pregledval teh stvari

Baje, da nobenega tudi na tem forumu ni ! :nono:

In ker imam dolgoletne izkušnje z ATV-ji iz srca in toplo odsvetujem tak način registracije. Pa ne zaradi policajev, temveč zaradi tvoje varnosti. Naj se naredi slučajno nesreča, kjer bo ugotovljeno na kakšen način imaš urejene papirje. No takrat boš pogruntal, da je ceneje kupiti legalno registriranega LTZ-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Imam ltz 400 homologiran in registriran.So me ustavl policaji in prečekiral vse številke od vozila homologacijo prometno še po radio povezavi je preveru če je vse v računalniku.vse skupaj pol ure pa srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!