Skoči na vsebino

zimska sezona, srečanje


sat500

Priporočene objave

A je kdo, ki bi organiziral bovling v Celju? @skuterist?

Primorci so imeli srečanje brez mopedov v Istri.

Štajerci, Prekmurci in Korošci bi pa lahko imeli zimsko srečanje :yea1: :beer1: v Celju (ali v Mariboru).

Pa hitro, da se ne bo prej sezona začela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo, ki bi organiziral bovling v Celju? @skuterist?

Primorci so imeli srečanje brez mopedov v Istri.

Štajerci, Prekmurci in Korošci bi pa lahko imeli zimsko srečanje :yea1: :beer1: v Celju (ali v Mariboru).

Pa hitro, da se ne bo prej sezona začela!

I ja dođem.....ak bude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo, ki bi organiziral bovling v Celju? @skuterist?

Primorci so imeli srečanje brez mopedov v Istri.

Štajerci, Prekmurci in Korošci bi pa lahko imeli zimsko srečanje :yea1: :beer1: v Celju (ali v Mariboru).

Pa hitro, da se ne bo prej sezona začela!

:yea1:

Če Vam odgovarja Celje, lahko rezerviram stezo ali dve odvisno od udeležbe, drugače bomo pa @Blond ali @Pelikana zadolžili. Še datum povejte in na spisek se dajte :grim

1. @Sat500 + sovoznica

2. @Osnexus (?)

3. ......

4. ......

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blond je ZA sicer bolj za MB kot za CE ampak v vsakem primeru ZA

Še 1x DA... kjerkoli to bo... Če se pa ne bomo mogli zmenit, potem pa enkat v CE, drugič pa v MB.... :D

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

Če Vam odgovarja Celje, lahko rezerviram stezo ali dve odvisno od udeležbe, drugače bomo pa @Blond ali @Pelikana zadolžili. Še datum povejte in na spisek se dajte :grim

1. @Sat500 + sovoznica

2. @Osnexus (?)

3. ......

4. ......

os nexus bez upitnika........dolazi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

os nexus bez upitnika........dolazi

Onda kaži gde ti više odgovara CE ili MB i reci nam datum koji ti najviše odgovara(i jedan za "rezervu"), jer češ imati najviše km do nas. Mi čemo se pobrinut i obavjestit ostale, te rezervisati stazu. Vjerujem da ostali neče imat ništa naprotiv :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 1x DA... kjerkoli to bo... Če se pa ne bomo mogli zmenit, potem pa enkat v CE, drugič pa v MB.... :D

Lep maxi pozdrav

Določiti še moramo termin - bo 26.februar v redu? Tako je dovolj časa, da si uredimo "izhod" :naughty: Lahko je pa tudi nedelja 27.feb

Navedel sem moja prosta termina. Kaj pa drugi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem za CE, 26.2.

Kdor je car bo prišel z mopedom ;)

MD

Določiti še moramo termin - bo 26.februar v redu? Tako je dovolj časa, da si uredimo "izhod" :naughty: Lahko je pa tudi nedelja 27.feb

Navedel sem moja prosta termina. Kaj pa drugi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo v poznih popoldanskih ali večernih urah prideva tudi midva (26.2.), ker imam ta mesec vse delovne sobote. Dopusta pa ne morem dobiti. Nedelja pa ni problem. Bolj mi odgovarja Celje.

Maxi pozdrav vsem.

Popravljeno . Popravil Posavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onda kaži gde ti više odgovara CE ili MB i reci nam datum koji ti najviše odgovara(i jedan za "rezervu"), jer češ imati najviše km do nas. Mi čemo se pobrinut i obavjestit ostale, te rezervisati stazu. Vjerujem da ostali neče imat ništa naprotiv :grrr

Kako god okreneš ja uvijek imam najviše kilometara samo vi dogovorite i ja dođem...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako god okreneš ja uvijek imam najviše kilometara samo vi dogovorite i ja dođem...

To ONEXUS,ti si pravi skuteraš...

Pa ajde i ja dođem,vseeno kje.lp vsem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako god okreneš ja uvijek imam najviše kilometara samo vi dogovorite i ja dođem...

EEEEEEEEEE, naslednje leto pa greste bovlat v Osijek. Ekrat tu, drugič tam. :lol1:

Svaka ti čast, nema problema za eskime.

Scarabeo

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se prijavljam...........kdaj in kje pa bom sledil ?

Zaenkrat imamo termin 26.februar, verjetno v Celju, v bolj pozno popoldne, da bo lahko prišel tudi @Posavc. Termin je določen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat imamo termin 26.februar, verjetno v Celju, v bolj pozno popoldne, da bo lahko prišel tudi @Posavc. Termin je določen.

Potem recimo takole termin 26.2.2011 ob 18:00 uri ali raje rečemo 19:00? Rezerviram 2 stezi v CE za 2 uri (bo dovolj?). Danes ali jutri se pozanimam kako in kaj ter javim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18.00

Jaz bi predlagal, da ob 18h gremo iz MB, ker ne morem prej... Gre tudi @B0ka...

Bi pa šli z enim avtom, mi ki smo iz MB in okolice...!? :hmm:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zbirno mesto 18.00 v MB (lokacijo še dorečemo)

zbirno mesto 18.30-19.00 CE

skuterist pa bo rezerviral 19-21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zbirno mesto 18.00 v MB (lokacijo še dorečemo)

zbirno mesto 18.30-19.00 CE

skuterist pa bo rezerviral 19-21

Midva prideva v Planet Tuš okrog 18,30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo :headbang:, na žalost ne bo šlo, ker imava z mojo :boobies: že druge načrte, je pa škoda :slap:, bi vam vsaj pokazal, kako se to dela :evilgrin: !

Fajn se mejte :beer1:, pa kako slikco bi bilo lepo videt :kva2::book::yes: !

Lep :yea1: iz Prekmurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ako se mi samo budemo kuglali , ja ne dolazim. AKo bude nešto s vilicom i nožem onda da. Što se mene tiče uz dobar razgovor kuglanje se može i preskočiti. Osim toga na 70% sam da dolazim sa suputnicom........Samo moramo riješiti gdje prespavati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole danes sem preveril in zadeva je sledeča:

26.2.2011 od 19:00 do 21:00 ure imamo rezervirani dve stezi (ostalo je bilo že zasedeno).

Prosil bi da vsi, ki imate namen priti javite to do ponedeljka 21.2.2011, da se bom lahko dogovoril za "prigrizek". V primeru, da vas bo "veliko" bom v sredo poizvedel ali je slučajno kdo odjavil rezervacijo in bi dobili še kakšno stezo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!