Skoči na vsebino

zimska sezona, srečanje


sat500

Priporočene objave

Takole danes sem preveril in zadeva je sledeča:

26.2.2011 od 19:00 do 21:00 ure imamo rezervirani dve stezi (ostalo je bilo že zasedeno).

Prosil bi da vsi, ki imate namen priti javite to do ponedeljka 21.2.2011, da se bom lahko dogovoril za "prigrizek". V primeru, da vas bo "veliko" bom v sredo poizvedel ali je slučajno kdo odjavil rezervacijo in bi dobili še kakšno stezo.

1. @skuterist

2. @Pelikan

3. @Blond

4. @Posavc + sopotnica

5. @sat500 + sopotnica

6.

7.

vpišite se na seznam

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @skuterist

2. @Pelikan

3. @Blond

4. @Posavc + sopotnica

5. @sat500 + sopotnica

6. @Maxislavc

7.

vpišite se na seznam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vi pa znate izbirat datume... prvo kot prvo, na Ptuju se začne v petek karnevalski šotor in traja do pepelnične srede. In drugo kot drugo: v soboto nam popeva Severina. Ste ziher, da bi radi šli na bowling al raje začnem iskat dovolj kart za Severino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vi pa znate izbirat datume... prvo kot prvo, na Ptuju se začne v petek karnevalski šotor in traja do pepelnične srede. In drugo kot drugo: v soboto nam popeva Severina. Ste ziher, da bi radi šli na bowling al raje začnem iskat dovolj kart za Severino?

Če greš raje na Severino, pa jo pojdi gledat. :wallbash: Mi se dobimo na bowlingu. :yea1:

Maxi pozdrav, se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @skuterist

2. @Pelikan

3. @Blond

4. @Posavc + sopotnica

5. @sat500 + sopotnica

6. @Maxislavc

7. @Zvone500 + sopotnica

vpišite se na seznam

Pozdravljeni,

se pridružujeva tudi midva ;)

p.s. Matic...lahko pa pripelješ Severino na afterparty na bowling ;)

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš raje na Severino, pa jo pojdi gledat. :wallbash: Mi se dobimo na bowlingu. :yea1:

Maxi pozdrav, se vidimo.

Nisem še nič reko... nekaj mi pravi, da sem bom zadnji hip odločal, ker bowlal tudi že celo večnost nisem. še dalj časa, kot nisem videl vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

99 procentno vas pridem pogledat ,na bowling me glih ne vleče bom pa navijal za ostale :D pa seveda dam za :beer2: in da bomo katero rekli :drunk:

lep pozdrav . :yea1: Mavti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole, progi sta rezervirani 2, žal 3 ni možno dobiti :surrender: . Naenkrat nas lahko "kuglo" meče 10. Vsi ostali bodo morali do menjav navijati ali :music1: Namen pa je tako da se srečamo in kakšno rečemo, ter splaniramo kak izlet pred "sezono". Naročil sem tudi manjši prigrizek, da bomo lažje praznili žirafe.

Strošek na osebo bo cca 12-15 EUR. Se vidimo v soboto, pridite do nekje 18:50.

Nekako takole pa zgleda "spisek" prijav:

1. @Mavti

2. @Pelikan

3. @Blond

4. @Posavc + sopotnica

5. @sat500 + sopotnica

6. @Maxislavc

7. @Zvone500 + sopotnica

8. @Fluktur + (sopotnica?)

9. @Hales + sopotnica

10. @Matic7 (?)

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotni zbor je v Mariboru ob 18.00 na PETROL / StandUp cafe na Tržaški (smer CE)

odrine se ob 18.15 in se 18.45 v CE dobimo z ostalimi.

Kdor pride bo, kdor ne pride si je sam kriv ;)

P.S. pa še čisto na tiho

nekaj prvih vzorcev MAXIscooter.si majic bomo imeli .....

in še kakšno drugo presenečenje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moju žalost vrijeme nije naklonjeno putnicima tako da neću doći na meet . Snijeg pada već dva dana i nema smisla forsirati. Ugodnu zabavu i do slijedeće prilike Maxi pozdrav iz Osijeka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moju žalost vrijeme nije naklonjeno putnicima tako da neću doći na meet . Snijeg pada već dva dana i nema smisla forsirati. Ugodnu zabavu i do slijedeće prilike Maxi pozdrav iz Osijeka

No, mi smo na sončni strani -- in sonca je v izobilju. Škoda, da ne moreš priti. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moju žalost vrijeme nije naklonjeno putnicima tako da neću doći na meet . Snijeg pada već dva dana i nema smisla forsirati. Ugodnu zabavu i do slijedeće prilike Maxi pozdrav iz Osijeka

Pa ko je sada SMUČAR.? :whistle: :whistle:

Mi imamo sunce i toplo cca 7 - 12 C° no burja pa raztura tako, da z vožnjami nema ništa :evilgrin: :evilgrin: . Ali to še pride :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ko je sada SMUČAR.? :whistle: :whistle:

Mi imamo sunce i toplo cca 7 - 12 C° no burja pa raztura tako, da z vožnjami nema ništa :evilgrin: :evilgrin: . Ali to še pride :yea1:

Sunce nisam vidio ima 10 dana stalo oblaci .......no ako tako mora biti da bi u May bilo ok neka bude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uspelo mi je narediti prvih nekaj komadov majic ... ni še dovolj za vse, ampak prvi bodo že danes važni

vsi ostali še pridete na vrsto ;)

vsekakor pa bo danes zanimiv večer saj se bomo po dooolgi zimi zbrali, kakšno "pametno" povedali, kaj spili in pojedli.

Zraven vsega pa še MAXIscooter majčke, nalepke, transparenti .....

naj nekdo vzame fotoaparat zraven, da bo dokumentiral to zadevo.....

se vidimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zimsko srečanje maxiscooteristov na našem koncu Slovenije je uspelo in hvala Marku za idejo :worship: in Bojanu za uspešno realizacijo (rezervacijo in vse ostalo... :beer1: ). Primož se je zelo potrudil :yes: in nam naredil reklamni trasparent in tudi prve majice maxiscooter :yea2: . Primož tudi tebi hvala. Da pa bodo ostali videli malo vzdušja :OK: na srečanju in se nam morda v prihodnjosti pridružili pa nekaj fotk.

Hvala vsem za prijeten večer in da kmalu spet srečamo.

Maxi pozdrav! :yea1: :yea1: :yea1:

post-24352-0-84249400-1298805310_thumb.jpg

post-24352-0-93308400-1298805319_thumb.jpg

post-24352-0-50373700-1298805334_thumb.jpg

post-24352-0-21878400-1298805350_thumb.jpg

post-24352-0-76609100-1298805364_thumb.jpg

post-24352-0-12614800-1298805377_thumb.jpg

post-24352-0-49737700-1298805394_thumb.jpg

post-24352-0-12852500-1298805407_thumb.jpg

post-24352-0-90493100-1298805420_thumb.jpg

post-24352-0-36386900-1298805438_thumb.jpg

post-24352-0-77854400-1298805461_thumb.jpg

post-24352-0-86536100-1298805480_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Posavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pa velja tudi zahvala Borisu, za hitro izvedbo tiskanja naših vizitk, ki smo jih včeraj prisotni že dobili.

Maxi pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pa velja tudi zahvala Borisu, za hitro izvedbo tiskanja naših vizitk, ki smo jih včeraj prisotni že dobili.

Maxi pozdrav.

Zahvala za vizitke gre seveda @Gorazdu, ki je vložil maximalni trud in še kaj,... da smo uspeli vse sprovest, kot je bilo zastavljeno... :notworthy:

Zahvala za MAXI transparent pa gre v celoti k @maxiscooter-ju, ki je dal idejo za to, jo realiziral... in se tudi maximalno potrudil, da nam je (v zelo kratkem času) to tudi dostavil na štajersko... tako, da smo bili prav ponosni, da smo ga lahko pokazali tudi širši javnosti, kdo smo... in zanimanje je vsekakor bilo... kar se odraža tudi po večji obiskanosti tako maxi portala, kot (verjetno) tudi tega maxi foruma... :worship:

Zahvala tudi vsem ostalim maxi prijateljem, ki ste si vzeli čas, da se po dolgih mrzlih dneh spet srečamo.... kako rečemo na MAXI teme... in se MAXI poveselimo... :notworthy:

Hvala vam za prijetno družbo!!!

Vsi tisti, ki pa niste utegnili... pa vabljeni prihodnjič... :OK:

Lep maxi pozdrav vsem

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups! Moja napaka. Se opravičujem @maxiscooter-ju, sem pač mislil, da je to transparent napravil @Blond . Še enkrat opravičilo.

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zimsko srečanje maxiscooteristov na našem koncu Slovenije je uspelo in hvala Marku za idejo :worship: in Bojanu za uspešno realizacijo (rezervacijo in vse ostalo... :beer1: ). Primož se je zelo potrudil :yes: in nam naredil reklamni trasparent in tudi prve majice maxiscooter :yea2: . Primož tudi tebi hvala. Da pa bodo ostali videli malo vzdušja :OK: na srečanju in se nam morda v prihodnjosti pridružili pa nekaj fotk.

Hvala vsem za prijeten večer in da kmalu spet srečamo.

Maxi pozdrav! :yea1: :yea1: :yea1:

V redu je bilo, super smo se imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups! Moja napaka. Se opravičujem @maxiscooter-ju, sem pač mislil, da je to transparent napravil @Blond . Še enkrat opravičilo.

Maxi pozdrav

Vsak je po svojih močeh in znanjem pripomogel, da smo se prvič dostojno predstavili.

Vsako naslednje srečanje bo še boljše saj se vsakokrat naučimo kaj novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako vas sram bude,...samo jedete in pijete,...

:notworthy:

Saj ni res, da samo jemo in pijemo. :nono::slap:

Najprej smo dve uri bowlali, izgubili kar precej energije in tekočine :beer1: , ki jo je bilo potrebno potem nadoknaditi. :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka vam čast !:yea1:

Uživajte dokler morete !:OK:

Jaz pa še samo služba in druga nujna opravila (imam maxsimalno gužvo).:wacko: Do 1Maja naredim še doma nov vrt,malce uredim in izpopolnim okolico,kakšno urco v delavnici, za prvomajske praznike pa na dopust za nekaj dni (odklop):alko:, potem pa takoj tablice na maxsija in mislim in da naredim veliko km v letošnji sezoni :lol1:, samo da bo vreme lepo.:? Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!