Skoči na vsebino

Bifokalna zaščitna/sončna očala


FLY

Priporočene objave

Obstajajo prozorna zaščitna očala z 3/4 brez dioptrije in 1/4 z + diopt.za branje,oz.zatemnjena sončna očala z UV faktorjem z sicer enakimi lastnostmi.Pri nas optiki ponujajo samolepilne leče za 30-80 eur! medtem ko so pri sosedih vsaj polikarbonatna bifokalna zaščitna očala ceneša od naših nalepk.Ima kdo kakšne izkušnje/informacije?

post-1419-0-30598700-1298217815_thumb.jpg

post-1419-0-52381600-1298217832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te zanima glede očal, oziroma za kakšen namen ji rabiš ?

Zdravo

Rad bi špegle ki so brez dioptrije,le spodji del(recimo 30%)imajo + dioptrijo.Za samo vožnjo (mopeda,avta..) jih ne rabim,problem je ko moram mal pokukat na GPS!Ne bi zdaj tukaj o glasovnem vodenju,varnosti...tudi če parkiram in hočem pogledat zemljevid,mobitel.. moram vlečt navadne bralne špegle iz žepa.Mi pa ne diši imet tistih ozkih na koncu nosa sploh pa med vožnjo pod čelado!Z omenjenimi bifokusi normalno voziš,bereš drobnarije pa še muhce ne nagajajo pri izi vožnji z uzdignjeno preklopno čelado.

LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh... niti pomislil nisem na taka očala. Dobro, 0.50 za blizu še tako ni taka dioptrija, če bo vid slabši, pa bo treba na kaj takega pomisliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam očala Adidas, sončna z dioptričnim odstranljivim vložkom ! Takšen vložek bi lahko bil tudi verjetno samo z dioptrijo "spodaj".pozanimaj se!!še tole, očala so me spremljala tudi na zadnji poti po Mongoliji 21TKM in ni bilo problemov!Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!