Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• motozajebant
      Torej, da obudimo temo med zimskim premorom.... Na začetku sezone, se zaenkrat nisem veliko zmotil, presenetil me je edino MB s svojimi res zelo slabimi igrami... In škoda, da sta prva dva kola spomladanskega dela prestavljena na 2020....  teržko verjamem, da bi se derbi pozitivno končal za MB s takšno igro, kot so jo pokazali v zaključku jesenkega dela....   Klub OT Z NI P DZ PZ RVZ Toč Zadnjih 5     1 Olimpija 20 13 3 4 47 24 23 42         2 Aluminij 20 11 5 4 39 19 20 38         3 Maribor 20 11 5 4 37 20 17 38         4 Celje 20 9 7 4 41 22 19 34       5 Mura 20 8 9 3 32 24 8 33       6 Domžale 20 7 4 9 29 37 -8 25         7 Triglav Kranj 20 6 2 12 25 50 -25 20         8 Tabor Sežana 20 5 4 11 22 33 -11 19         9 Bravo 20 4 5 11 23 38 -15 17       10 Rudar 20 0 8 12 21 49 -28 8    
    • RobiRoberto
      Bi, toda obe moji nogi tega nočeta ...   Mojemu "vinskemu dobavitelju" z mojo asistenco v Vipavi, sem obljubil, da ga bom letos prišel obiskat s kolesom, toda tega nisem naredil in upam da prihodnje leto bom ...
    • SF
      Profiji? Profiji so tisti strici, ki po jadranu skrajno neetično lovijo z ludarjem v kombinaciji s tramato in potapljači, podkupljena policija in inšpektorati, pa imajo ravno takrat, ko se to dogaja vedno delo s kaznovanjem otrok, ki brez kupljene karte namakajo plovce v bližnjem kempu... Zaradi njih so za prazno morje vedno krivi tako Italiani, kot otroci, ki v kempu futrajo babice... Cena opreme: Kot bi financiral  ekipo WorldSBK... Tu sploh ne gre za konjiček, ampak v večini primerov za organizirane kriminalne združbe, zato besede profi niti ni smiselno uporabljati...  Zdi se, da je zelo malo ljudem jasno, kako drag lahko postane nek konjiček. Sam se z ribolovom namerno ukvarjam samo na morju in z minimalnimi stroški, kar pomeni nabavo najcenejše možne predvsem rabljene opreme in samogradnjo. Kljub temu, da lovim bolj po sistemu "močim kurac u Savu", zmečem za to zabavo letno vsaj 500 eur, v kar ni vštet prihod na morje,  hrana in pijača. Za motorje sicer zmečem nekajkratnik te vsote, a to predvsem zaradi samoomejitve pri ostalih konjičkih... Naj povem, da ob obisku lokalne  dobro založene trgovine Monster bite kartico zavestno puščam doma, , v žep dam minimalno gotovine... Lahko rečem, da ob zapravljenih skromnih 500 evrih na leto za to zabavo še vedno ne spadam med spodobnega "turista", kaj šele rekreativca... Malo hujši rekreativci vržejo v ta hobi en spodoben "moped" na leto... Drznem si trditi, da je motorizem proti ribolovu  cenovno popolnoma enakovredna zabava. Če nimaš težav z nečimernostjo, se za 1500 eur opremiš iz nule tudi če prej nisi imel čisto nič. Ker pa vrednost ribiški opremi pada hitreje kot staremu, še voznemu motociklu, je stroškovno ribičija morda celo malenkost dražja...  
    • motozajebant
      Vsako trošenje denarja (razen položnic in rednih osnovnih izdatkov), je neke vrste gušt. Pa čeprav se tega morda ne zavedaš... v nekaterih primerih gre za kratkotrajno zadovoljstvo, v nekaterih pa za dolgotrajno...   In če ti motor nebi bil gušt, uživanje, sprostitev, verjetno nebi naredil toliko km in potrošil toliko denarja, ane?
    • DAMI34
      jp, trošenje denarja lahko tudi imenuješ gušt  al pa duševna hrana.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!