Skoči na vsebino

IZPIT ZA ČOLN DO 24m


Kawc

Priporočene objave

TEČAJ ZA VODITELJA ČOLNOV DO 24m

V O.Š. Ivana Cankarja Vrhnika, začetek 14.3.2011

Cena: 135€ (Vključuje izvedbo tečaja, učne pripomočke, prijavo k izpitu, takse ter izpit)

Vse dodatne informacije na telefon: 040 288 281

ali email: dkavcnik@hotmail.com

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh potem pa sestavit ekipo za jadralne regate ! :rolleyes:

Bladzo a ti še zmeraj nič vetra ne koristiš ?! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:notworthy:

huh potem pa sestavit ekipo za jadralne regate ! :rolleyes:

Bladzo a ti še zmeraj nič vetra ne koristiš ?! B)

Edini veter, ki ga jaz koristim, je veter v laseh :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar drag tale izpit,če računam, da je mene stalo samo eno kapetanovo kosilo !!! :010

Jaz se ne bi hvalil s tem!

Meni se zdi cena več kot sprejemljiva, saj sem jaz za svoj izpit skupaj s tečajem plačal 160€, 3 leta nazaj! Ni mi bilo žal niti centa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam izpit te v Kopru stane samo par 10€, torej samo kolicino uradnih kolekov. Tecaj je pa tisti, ki nosi denarce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne bi hvalil s tem!

Meni se zdi cena več kot sprejemljiva, saj sem jaz za svoj izpit skupaj s tečajem plačal 160€, 3 leta nazaj! Ni mi bilo žal niti centa!

Za naš kvadratni meter morja????Ali ti velja izpit tudi na hrvaškem?Sam ko sem se odločil,da ga bom delal sem šel na hrvaško delat!Bi šel takoj še enkrat tako kakovostno in odlično smo se imeli,da lahko samo :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaški izpit ti velja samo na hrvaškem in nikjer drugje (razen, če si njihov državljan).

lp

Franc

Kolk jz vem mi velja povsod razen v Sloveniji :hmm: je pa res,da so me do zdaj ustavili le na hrvaškem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar drag tale izpit,če računam, da je mene stalo samo eno kapetanovo kosilo !!! :010

Si ga plačal dražje kot izpit za motor po tvojih besedah si se kar navzel navad ki so v navadi v tvcji okolici :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ga plačal dražje kot izpit za motor po tvojih besedah si se kar navzel navad ki so v navadi v tvcji okolici :whistle:

To niso navade!!Temu se reče "pravi čas na pravem mestu"!!! leta 1991 sem hrvaški izpit za čoln prepisal v Slovenskega tako mi kot Slovencu za plovbo v Slovenskih vodah velja kakor tudi v vseh drugih državah! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dandanes vsi samo nekaj prepisujejo ! eni diplomske, drugi govore, tretji pa kar izpite za čolne ! :stupid:

buka u modi ! ne ! prepisovanje u modi ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dandanes vsi samo nekaj prepisujejo ! eni diplomske, drugi govore, tretji pa kar izpite za čolne ! :stupid:

buka u modi ! ne ! prepisovanje u modi ! :whistle:

kupovanje je najlazja varjanta ni treba nic prpisat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ga delal dve leti nazaj in sicer pri Spinaker-ju, http://www.spinaker.si/ in moram rečt, da so bila predavanja supr,

izpit pa naredil brez problema, tako da priporočam...

njihov moto je uspeh zagotovljen in res je, nobeden od njihovih kandidatov ni padel...

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ga delal dve leti nazaj in sicer pri Spinaker-ju, http://www.spinaker.si/ in moram rečt, da so bila predavanja supr,

izpit pa naredil brez problema, tako da priporočam...

njihov moto je uspeh zagotovljen in res je, nobeden od njihovih kandidatov ni padel...

lp

tudi mi 2 ali 3 leta nazaj ... ma organizacija tečaja od Spinakerja je bila obupna, predavatelji so bili pa OK, eden je bil zelo poseben ;) ... za izpit pa res ne rabiš prav veliko pameti in znanja tako, da je bolj to faktor da noben od Spinkerja ni padel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so pri spinakerju prav v redu naučili. za predavateljico sem imel kapitanko bojano, strokovno in prijazno.

za vhf pa nekega tipa. šel sem bolj za hec, saj sem (bil) radioamater, in mi zadeve niso bile tuje.

sam definitivno priporočam spinakerja, vsaj po mojih izkušnjah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ga delal dve leti nazaj in sicer pri Spinaker-ju, http://www.spinaker.si/ in moram rečt, da so bila predavanja supr,

izpit pa naredil brez problema, tako da priporočam...

njihov moto je uspeh zagotovljen in res je, nobeden od njihovih kandidatov ni padel...

lp

Tudi jaz sem delal lani pri Spinakerju. Jih je pa v naši rundi tip pri navigaciji kar konkretno metal. Po mojem nas je naredilo glih ena polovica.

Prvi del predavanj je bila OK, potem pa je predaval en tip ki je bil poln samega sebe in je kar jeb... ljudi v glavo čisto brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem delal lani pri Spinakerju. Jih je pa v naši rundi tip pri navigaciji kar konkretno metal. Po mojem nas je naredilo glih ena polovica.

Prvi del predavanj je bila OK, potem pa je predaval en tip ki je bil poln samega sebe in je kar jeb... ljudi v glavo čisto brez veze.

A mu je bilo ime Rado? Kot je napisala Kat, smo imeli tudi mi predavatelja, ki je bil nekoliko "poseben"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Slišal sem,da bo kmalu za voditelja čolna potrebno opraviti poleg teorije tudi praktični del (vožnjo :glare:)...Priporočam vsem,ki ga nimajo in so razmišljali o tem,da bi ga naredili,naj to storijo čimprej. Ne vem kako bodo to izvedli,ampak eno je sigurno:strošek bo ohoho večji kot zdaj. Sam sem ga naredil v Kopru (8let je že ....brez tečaja) in moram povedat,da ni glih tako lahek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem si enkrat v Kopru (so mi prestavli sestanek pa sem imel čas) vzel par urc pa ga šel delat in mi je malo manjkalo pa bi naredil. padel sem na lučkah, drugi dan pa se mi ni dalo na popravnega hodit. zleda bo treba se še enkrat spravit preden bo tudi praksa.

no sem pa dosti let prej vozil, navigacijo znam, vozle znam od plezanja, motoroznanstvo tudi tako da ni bilo (razen jebenih lučk) težko. brez predznanja pa verjetno je.

če pa gledamo realno pa bi praktični preizkus moral bit ker kaj eni delajo na morju je katastrofa, samo teorija je premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel predavanja v Domžalah pri bazenu, izpit pa v Ihanu v gasilskem domu.

:? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja večina gre na predavanja pa potem na izpit v organizaciji kake šole. to stane 150+€. lahko pa greš v koper na kapetanijo, mislim da imajo 2-3 tedensko termin in plačaš cca 20€ za izpit. no pod pogojem da narediš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prakso bojo sigurno enkrat uvedli samo uprašanje kdaj, zdej že več kot 4 leta govorijo, da jo bojo, pa je do danes še niso.

Za tečaj pa mislim da je samo potrata časa in denarja, ker se, da vse naučit iz priročnika, samo navigacijsko karto je dobro če ti kdo razloži.

Ko prideš na izpit so trije člani komisije. Prvi te sprašuje vozle, pravila,veter,...drugi motorznanstvo in luči, tretji pa navigacijsko karto.

Jaz sem šla izpit delat letos v Lj, sam izpti s takso vred pride okoli 40€.

Tuki je pa še nekaj več o tem: http://www.up.gov.si/si/storitve/izpiti/izpit_za_voditelja_colna/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jaz sem ga tudi lani delal v Mariboru...res da me je prišel malo dražje kot tu omenjate(160€ če se prav spomnim)

predavanja so bila kar zanimiva, vendar sem precej že pozabil, ker zaenkrat izpita še ne koristim, bi pa vse znanje hitro dobil nazaj, če bi preletel učbenik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!