Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Darko3g
      V ponedeljek sem šel v Stinico in se od Senja vozil tudi po Jandranki. Imam občutek, da je malo več "glodanih" odsekov, sicer pa je cesta res krasna. Pravi užitek. Peljal sem se tudi skozi Seline, ki so bile tukaj omenjene v zvezi z radarji. Mislim, da nisem videl niti ene hiše, le nekaj odcepov, ki bolj spominjajo na poljske poti. Pa tudi sicer je tabla za naselje običajno dosti pred prvo hišo in konec dosti kasneje. Sploh naselje Brinje (pred Žuto Lokvo na stari cesti), ki traja skoraj 10 kilometrov. V planu je še nekaj izletov v okolico, tudi do Pakoštan in do Malega Lošinja.
    • BIF
      Ja ja...saj moj odgovor ni bil mišljen kot napad. Ampak dejansko ta trenutek je tako. Več kje sem prebral, ko so "poznavalci" udrihali čez rudarje...češ kako pridejo do kripta..."brez da kaj plača"...mhm.... No kakorkoli...rudarjenje je trenutno pač aktualno za kripto...socer pa po moje v prihodnje ne bo šlo tako enostavno...če se bo blockchain želel konkretno razvit bo potrebno procesorskp moč dejansko porazdelit na nek način....nimam pojma kako...me ne zanima. To je problem mlajše generacije...mi smo samo vrgli kost. Drugače pa če imaš ustrezno strojno opremo lahko že sedaj prodajaš procesorsko moč, kar nekateri tudi počnejo....ampak moraš iskat stranke, pa se jebat z razlagami...pa handalt za ceno ....pol se pač raje na en pool priheftaš pa se fukneš v mrežo, in je to to... Nikakor pa to ni poceni hec...še do nedavnega ni bil več rentabilen...zdaj je spet rentabilen...nekega dobička pretiranega pa ni...še...
    • krucymucy
      Agregat mi je vsec ja. Biser.
    • apirko
      Lowes se je menda še hecal, da je hotel zbežat pred Reo, da bi imel več varnostne razdalje... (spomin na prejšnjo dirko) 
    • Kugelschreiber
      Roger Moore. Ne Connery, ne Dalton. Roger Moore. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!