Jump to content
  • Sign Up
  1. Bremzer

Bremzer

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Nikjer nisem zapisal, da je MM zmagal tako lahko, mali je itak zaenkrat najboljši, najbolj agresiven in največji fenomen trenutno v GP, mi je bilo pa moteče (bom drugače zapisal) taka razlika v moči posameznih agregatov. Vsaj meni, kot gledalcu mi sede zanimiva dirka, kjer uspe nekdo iz zavetrja komaj mimo in potem šele na zaviranju, prehiteti konkurenta. GP gledam, ker mi je všeč borbanje, ker mi je všeč prehitevanje čez ovinke, po ravnini pač ne. Ne morem pa se strinjati, da Honda izgublja čez ovinke, ker vsaj na uč ni videti. Se pravi če matematično gledam, po ravnini ga poči, čez ovinke ga vsaj sledi, je rezultat jasen..oziroma je rahlo dolgočasen.    
    • SteeZ
    • VS800
      sej sam še dons , pa du smrt......
    • jskrablin
      A ni Dovi izjavil po Sepangu da se mu je Rossi prav smilil, ko ga je nekak stisnil mimo na zaviranju, pol pa je na prvi daljši ravnini sam gas odprl (Dovi) in malo počakal? Nekaj več moči je komot lahko razlika med prvim ali drugim (ali petim) mestom. Če hočeš ob trenutnih razlikah v MGP konstatno zmagovati, pol kombinacija motor-voznik ne sme imeti nekih izrazitih slabosti. Samemu sebi nasprotuješ. Če ne bi mel MM prednosti po ravnini bi ostal zadaj. Se pravi - prednost na ravnini je odločila dirko. Kot si sam pogruntal po ovinkih ne bi imel veliko možnosti priti mimo.   Se mi pa zdi tale Hondina strategija gradnje motorja izključno okoli MM precej tvegana. Ostali se zelo trudijo zmanjšati ali izničiti zaostanek. Ko jim bo to ratalo, bo šlo na nož. In ko gre na nož, se ljudje poškodujejo. Še ene take sezone kot je bila letošnja MM naslednje leto verjetno ne bo ponovil. In če se jim kam konkretno razsuje (kar se ob konstantnem tiščanju na polno bo), bojo začasno ostali brez MM in s svinjo, ki je nihče drug ni sposoben konstantno privlečti na prvo mesto. https://www.crash.net/motogp/news/934577/1/marquez-i-want-fastest-bike-not-easier-bike
    • ligenjček
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!