Jump to content
  • Sign Up
  1. Kawc

Kawc

2. ELO

ELO

3. Bremzer

Bremzer

4. Pips

Pips

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• KARMEN1
      Punca ti reši problem 🙈! Na vikiju 3 kepice sladoleda, s smetano 🤣🤣🤣!
    • KennyJR
      Kakšna dirka... Kej takšnega je pa užitek pogledat, če si MotoGP fan, če nisi je dost bedno. Hehe.  Binder suvereno, rutinirano in prepričljivo. Moje mnenje je, da bi danes opral tudi MM in da je zmaga vredna 100%. Danes je bil najboljši, daleč najboljši.  Franco je peljal dobro in zaslužil podium ne glede na vse. Dobro izbral gumo, ki mu sicer ni omogočila zmage, je pa verjetno iztisnil največ kar je lahko in dočakal prve stopničke. Zanimivo, da danes nobena Yamaha ni crknila...  Zarco na stopničkah z Avintio, tudi to je fenomen, ampak po drugi strani pa je to lanski Ducati, to je praktično aktualen motor. Avintia je predvsem šepala na osebju, sedaj ko majo par v rdeče oblečenih noter je to čist drugo... Bravo...  Kazni si Zarco NI zaslužil. Me ne briga kdo je bil v času trka pol gume spredaj in kdo zadaj... Ni mel it kam.. Lahko bi samo na silo zabremzal, pa bi šla oba v maline... Espargaro je naredil napako in se vračal na linijo... Pogleda naj drugič, če je frej, ne pa na silo.... Tle je Espargaro kriv 100%, Zarco pa 0%. Na koncu bi Alexu res privoščil podium iz večih razlogov, ampak sem tako navijal za Zarcoja, da bo pravici zadoščeno!  Rossi solidno, Oliveira odlično, oz boljše pozicije bi bil lahko na stopničkah.  Fabio slabo, kaj je bil razlog bomo videli.. Na gume nebi tako hitro stavil...  Viñales, sram te je lahko... Nisi vreden zica v GP, kaj šele pri Yamahi... Spel se...  Pol Espargaro... Nula si... Brez vesti, brez časti, brez filinga... Navadna krešalica, ki krivi druge ne glede na vse...  Dorna... Žalost... Groza... Če bi bilo obratno in bi Španec bil na notranji strani ne bi bilo nič...  Čestitke tudi Snečerju, ker je dislajkal moj post, ker sem jaz njegovo nebulozo...
    • Erik99
      Degustiranje v pršutarni Ščuka...
    • bajkr88
      dons se je pa gaber res velikrat zmotu... drgac me ne moti, sam danes pa stalno neke napake oz. napacni podatki... joo
    • bajkr88
      vodo si fasal... kje oz kero stikalo oz med kabli sveck... neveš ce bi men po pranju jebu in prej nikol bi ga dal na vroce sonce za en dan ... pol se vse presuši, v garaži zlepa ne....
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!