Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ligenjček
      Nasploh se mi zdi, da so policaji postali prav fanatični, kar se tiče alkotestov. Bil sem že udeležen v prometni nesreči, kjer je eden od udeležencev, za katerega je bilo očitno, da nesreče ni povzročil, kazal očitne znake po potrebi takojšnje nujne medicinske pomoči. Preden ga je rešilec odpeljal je moral opraviti alkotest, katerega je moral celo večkrat ponoviti, saj je imel zaradi poškodbe reber velike težave. V takšnih primerih lahko o življenju odločajo sekunde, ubožca pa so mučili par minut. Meni se zdi človeško življenje vredno več, kot potencialnih par sto evrov kazni, alkotest pa bi lahko opravili tudi v bolnici, ko bi človeka pokrpali in se prepričali, da njegovo življenje ni več v nevarnosti. Še najbolj žalostno pa se mi zdi, da veliko ljudi podpira takšno prakso...
    • Akito
    • Zivnorc
      ... v glavnem... kdorkoli mi že briše poste...
    • Ris
      Najbol enostavno je po moje samo pogledat kakšne gume dajo v fabriki gor pa je to to.   
    • DAMI34
      Se strinjam, se pa tudi strinjam, da je potrebno opraviti alkotest vseh vpletenih in če je otrok v postopku mora biti zraven zakoniti skrbnik, ki da ali ne da dovoljenje, kako naprej so pa spet predpisani postopki in odgovornost vpletenih. Hočem povedati, da se ga tudi mularija zna nakresati. Se pa popolnoma strinjam s tabo, da smo birokratski narod, tog in brez kančka empatije.
  • Similar Content

• kasti
      By kasti
      Aprilia je na EICMI predstavila nov model v trenutno trendovsko obarvanem segmentu motociklov - maximotardov:

Aprilia SMV 750 Dorsoduro

Aprilia SMV 750 Dorsoduro - Aprilia celebrates a great 2007 full of victories (2 World titles in 250 GP, 2 World titles in 125 GP, the World Supermoto S2 Constructors' title) amazing its fans with another innovative design. The Aprilia 750 Dorsoduro motard has been conceived and developed on the basis of experience gained from the world's Aprilia-dominated GP and supermotard circuits. The Dorsoduro is powered by a 750 cc, 95hp, liquid cooled engine with a second generation ride-by-wire control system. This exciting new motorcycle combines power and agility, sports construction and essential design, and incorporates the best features of racing supersport and supermotard machines. A concentration of performance and technology capable of delivering riding pleasure and great fun, the Dorsoduro is a special, extreme and elite bike with the unique ability to elevate its rider to the level of a champion.

VEČ...

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!