Skoči na vsebino

Aprilia 1200 Dorsoduro


simonsi

Priporočene objave

  • 3 let pozneje...

Z iskalnikom nisem našel kake obstoječe teme, zato odpiram novo.

Motosvet testić

Zanima me pa, kje pri nas se da videti to lepotico? smile.gif

 

 

Ali je to edina tema o dorsoduru 1200  :blush:  :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcerej bi bil na golici ob ca. 19, pa bi jo vidu ;), je bil en avstrijec z njo. Moj kolega pa je bil z dorsodurko 750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcerej bi bil na golici ob ca. 19, pa bi jo vidu ;), je bil en avstrijec z njo. Moj kolega pa je bil z dorsodurko 750

 

A ima kolega gor akrapota? Poslikava pa je črno-bela? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapota ni, motor je pa zlo črn, ne vem če sploh kj beuga gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapota ni, motor je pa zlo črn, ne vem če sploh kj beuga gor :D

Aha potem pa to ni ta :) če ga je pred kratkim kupil, ga je verjetno pri Triglavu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou velik jih zgleda niso prodal, je pa cena zelo ineresantna...9000eur   :grim

Ali ima kdo kakšne izkušnje z 1200tko....Razen parih testov ne vem kaj dosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm šel probat ergonomijo. visok sem 186  in je sedež zelo visoko (po moje pod 180 vlki nikakor ne morejo manevrirat tega mopeda). motor je ozek, pač dvovaljnik, sedenje izrazito pokončno, pač v stilu supermoto.me je pa zmotilo to, da ko noge privijem h tanku jih ne morem čisto, ker zadenem v tiste usmernike na vrhu tanka, kar bi me motilo pri prestavljanju. zato se nisem odločil za nakup, pa me je imelo, ker ima dober motor in ostale komponente...se pa vidi nekaj sledi površne italijanske proizvodnje na drugi pogled... me je pa zelo matralo, da bi ga nabavil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

 

nikjer nisem zasledil neke hude teme o tem motociklu, kar se mi zdi kar malo krivično glede na specifikacije in vtisov novinarjev o tem kolesu... Prav tako sem opazil da so vsi oglasi iz avto.net-a izginili za ta motor. Na avto triglav pa obvestilo:

 

Potek pogodbe s principalom Piaggio & Co. S.p.A.
Obveščamo vas, da je dne 31.12.2013 potekla pogodba, ki jo je podjetje Avto Triglav d.o.o. sklenilo s principalom Piaggio & Co. S.p.A. za zastopanje in distribucijo motociklov Aprilia, Scarabeo in Moto Guzzi. 

Lep pozdrav, 
Avto Triglav d.o.o. 
 

 

Koliko pa je dejansko lastnikov tega motocikla v Sloveniji in kakšne so izkušnje če kdo pozna koga...? Nenazadnje pa seveda, če se ga da sploh še kje v Sloveniji kupiti?

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprili uradno odhaja iz našega trga. Oziroma ne bo več uradnega zastopnika za to firmo v Slo. vem, ker je moj brat kupil tazadno Dorsoduro 750, k je bla v slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprili uradno odhaja iz našega trga. Oziroma ne bo več uradnega zastopnika za to firmo v Slo. vem, ker je moj brat kupil tazadno Dorsoduro 750, k je bla v slo.

Hvala za info. 

 

lp

Popravljeno . Popravil gp2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!