Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
simonsi

Aprilia 1200 Dorsoduro

Recommended Posts

ZaskA

Z iskalnikom nisem našel kake obstoječe teme, zato odpiram novo.

Motosvet testić

Zanima me pa, kje pri nas se da videti to lepotico? smile.gif

Ali je to edina tema o dorsoduru 1200  :blush:  :jezen

Danilo D

Vcerej bi bil na golici ob ca. 19, pa bi jo vidu ;), je bil en avstrijec z njo. Moj kolega pa je bil z dorsodurko 750

46simon

Vcerej bi bil na golici ob ca. 19, pa bi jo vidu ;), je bil en avstrijec z njo. Moj kolega pa je bil z dorsodurko 750

A ima kolega gor akrapota? Poslikava pa je črno-bela? :)

46simon

akrapota ni, motor je pa zlo črn, ne vem če sploh kj beuga gor :D

Aha potem pa to ni ta :) če ga je pred kratkim kupil, ga je verjetno pri Triglavu?

ZaskA

Prou velik jih zgleda niso prodal, je pa cena zelo ineresantna...9000eur   :grim

Ali ima kdo kakšne izkušnje z 1200tko....Razen parih testov ne vem kaj dosti

siks

js sm šel probat ergonomijo. visok sem 186  in je sedež zelo visoko (po moje pod 180 vlki nikakor ne morejo manevrirat tega mopeda). motor je ozek, pač dvovaljnik, sedenje izrazito pokončno, pač v stilu supermoto.me je pa zmotilo to, da ko noge privijem h tanku jih ne morem čisto, ker zadenem v tiste usmernike na vrhu tanka, kar bi me motilo pri prestavljanju. zato se nisem odločil za nakup, pa me je imelo, ker ima dober motor in ostale komponente...se pa vidi nekaj sledi površne italijanske proizvodnje na drugi pogled... me je pa zelo matralo, da bi ga nabavil...

gp2

Pozdravljeni,

nikjer nisem zasledil neke hude teme o tem motociklu, kar se mi zdi kar malo krivično glede na specifikacije in vtisov novinarjev o tem kolesu... Prav tako sem opazil da so vsi oglasi iz avto.net-a izginili za ta motor. Na avto triglav pa obvestilo:

Potek pogodbe s principalom Piaggio & Co. S.p.A.
Obveščamo vas, da je dne 31.12.2013 potekla pogodba, ki jo je podjetje Avto Triglav d.o.o. sklenilo s principalom Piaggio & Co. S.p.A. za zastopanje in distribucijo motociklov Aprilia, Scarabeo in Moto Guzzi. 

Lep pozdrav, 
Avto Triglav d.o.o. 

Koliko pa je dejansko lastnikov tega motocikla v Sloveniji in kakšne so izkušnje če kdo pozna koga...? Nenazadnje pa seveda, če se ga da sploh še kje v Sloveniji kupiti?

Hvala in lp

skalar36

Aprili uradno odhaja iz našega trga. Oziroma ne bo več uradnega zastopnika za to firmo v Slo. vem, ker je moj brat kupil tazadno Dorsoduro 750, k je bla v slo.

gp2

Aprili uradno odhaja iz našega trga. Oziroma ne bo več uradnega zastopnika za to firmo v Slo. vem, ker je moj brat kupil tazadno Dorsoduro 750, k je bla v slo.

Hvala za info. 

lp

Edited by gp2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      nekaj nabijaš s tem tvojim teoretiziranjem.. kaj bi bilo če bi bilo pa če bi pa zakaj ne..  dejstva so pa taka kot so..poglej si lestvico - so tam trditve in razlage na istem mestu.. če gre zarco na poltovarniškega ducatija si bo naredil še eno bolečino. gigi nima neomejenega budgeta.. ima pa "neomejenega " petronas, ki je imel l.2016 nekih 5x toliko čistega dobička kakor ducati bruto prodaje (55000 enot po 20000e je 1.100.000.000 oz.1.1mrd)..  l.2018 je petronas zaključil z 26mrd čistega (honda recimo 8.7mrd). petronas ni autsajder v motošportih...v sbk so tekmovali z motorjem , ki so ga sami naredili .dosegli l-2004 eno drugo in eno 3 mesto kar ni bilo slabo glede na to , da so proti 1000ccm ostalih tekmovali z 900cc.
    • Darko3g
      Ko sem prebral samo besedilo, sem si predstavljal nekaj takega  
    • Snečer
      o novem traceru700 govorimo
    • farang
      Eeeeeem, mam Tracer 700 letnik 2018, in ima spredaj nastavljivo samo šipo, tolk o tem. Res da za 7 jurjev nimam kej dost jamrat, sam sorry, ne more se v nobeni stvari primerjat z BMW, pa še katerim drugim proizvajalcem ne (KTM, Ducati, Triumph...). Karkoli primeš ti da vedet da sediš na budget motorju.  Da ne bo pomote, meni je ok, sicer je ne bi kupil, ampak nikoli pa ne bom rekel da je to isto dober motor kot BMW F850GS al pa ne vem, KTM 790 Adventure ipd..   
    • sergini
      Če pogledamo vozni park na naših cestah bi človek reku, da so plače odlične. Po mojem skromnem mnenju so politiki, direktorji in šefi (no, vsaj večina njih) uničili kar se je včasih prakticiralo in se kar dobro obnese (pa to nima veze s kakim komunizmom ali kaj podobnega), to je pripadnost. Jaz ne morem delati v podjetju, če ne čutim pripadnosti. Da bi hodil 2-5-10 let nekam samo zato, da nekaj počnem? Ne hvala. Za folk, ki prihaja k nam, sem istega mnenja. Če ti ni všeč tukaj (sistem, jezik, folk...), pokaj naprej ali pa nazaj.   Pa, da še malo dregnem mojstra Nejca... za takšne poteze pa res ne rabimo državnih mej odpret in navabit par tisoč folka brez dokumentov in nelegalnim prestopom, da popestrimo nam manjkajoči kader ane? Ali pa si res iz Luzerna, tukaj v Slo (po možnosti pa v Lj) pa oddajaš stanovanje in s tujim lulčkom (da me Alla ne da na hladno spet zaradi opolzkih besed) po koprivah mal tolčeš in nas malo prc prc v glavo v tej temi 😜. Kdo ste vi, ki boste vabili nove migrante? Ker v naslednjem postu pišeš kaj delajo slovenci...torej, kdo ste vi oziroma ti?  
  • Similar Content

• kasti
      By kasti
      Aprilia je na EICMI predstavila nov model v trenutno trendovsko obarvanem segmentu motociklov - maximotardov:

Aprilia SMV 750 Dorsoduro

Aprilia SMV 750 Dorsoduro - Aprilia celebrates a great 2007 full of victories (2 World titles in 250 GP, 2 World titles in 125 GP, the World Supermoto S2 Constructors' title) amazing its fans with another innovative design. The Aprilia 750 Dorsoduro motard has been conceived and developed on the basis of experience gained from the world's Aprilia-dominated GP and supermotard circuits. The Dorsoduro is powered by a 750 cc, 95hp, liquid cooled engine with a second generation ride-by-wire control system. This exciting new motorcycle combines power and agility, sports construction and essential design, and incorporates the best features of racing supersport and supermotard machines. A concentration of performance and technology capable of delivering riding pleasure and great fun, the Dorsoduro is a special, extreme and elite bike with the unique ability to elevate its rider to the level of a champion.

VEČ...

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!