Skoči na vsebino

MOTO oprema za močnejše, suhe, večje, manšje in izvenproporcionalne postave


kajote

Priporočene objave

Hja, je kot je... orng okrogel ded :whistle: , problem z nabavo motorističnih oblačil.... :headbang:

torej nabavil motor, rabim oblačila... touring verzija / dvodelna....

nisem še odločen med usnjem ali tekstilom.... oz. bo odvisno od "pametne" ponudbe.... :surrender:

kje nabavit kaj takega - MB del Slovenije?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, je kot je... orng okrogel ded :whistle: , problem z nabavo motorističnih oblačil.... :headbang:

torej nabavil motor, rabim oblačila... touring verzija / dvodelna....

nisem še odločen med usnjem ali tekstilom.... oz. bo odvisno od "pametne" ponudbe.... :surrender:

kje nabavit kaj takega - MB del Slovenije?

Hvala

vrjetno ti bodo temo tako prestavili v kombinezoni itn...

drugace pa teksti in leder lahko nabavis v mb avtocomerce al pa moto laba

drugace ms motooprema murska sobota

po narocilu pa imas inde vransko..

orng okrogel pomeni v kg? kaksna visina in kaksen motor

ker v profilu mas 535 napisano si ravno ne predstavljam v kombinezonu na coperu

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno ti bodo temo tako prestavili v kombinezoni itn...

drugace pa teksti in leder lahko nabavis v mb avtocomerce al pa moto laba

drugace ms motooprema murska sobota

po narocilu pa imas inde vransko..

orng okrogel pomeni v kg? kaksna visina in kaksen motor

ker v profilu mas 535 napisano si ravno ne predstavljam v kombinezonu na coperu

lp h

HJA,...

motor se bo zamenjeval, rad bi šel na tourerja - Honda Deauville, BMW 1200RT,... nekaj takega...

drgač pa kg in cm / skregana pojma,... tam nekje pri 177cm 105 kg :kava:

pa rad bi bolj casual stile,... ne vesoljskega,... mi tele tipično "dirkaške" futuristične verzije nekako ne dišijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJA,...

motor se bo zamenjeval, rad bi šel na tourerja - Honda Deauville, BMW 1200RT,... nekaj takega...

drgač pa kg in cm / skregana pojma,... tam nekje pri 177cm 105 kg :kava:

pa rad bi bolj casual stile,... ne vesoljskega,... mi tele tipično "dirkaške" futuristične verzije nekako ne dišijo....

jaz bi se za corduro odlocil. pa mislim da te ne bo tako tesko oblec kot si predstavljas.

AC Commerce ma dainese laba ma alpinestars...

drugace pa te bodo mojstri tam ze skompletirali

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

firma RACER ima v BS centru obleke prilagojene mocnejsim postavam... tudi xxxl in skrajsani xxxxl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komine v motoshopu Palma v kočevju. men se zdi odlična tekstilna touring oprema, in majo tudi take, ne popolnoma konvencionalne številke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bougdaj prekmurec.

Ges san moj gvant kujpo pri lujsi v Graci. Nema šta nema.

San pa tudi "reden" 192 cm in 125 kg, in edini pravi motor za mene je varica.

Ajd pa se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem ima Norik v Cerkljah opremo za močnejše postave. Sicer pa tvoje kile niso nek strašen ekstrem :yes:

Popravljeno . Popravil Dare1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem ima Norik v Cerkljah opremo za močnejše postave. Sicer pa tvoje kile niso nek strašen ekstrem :winkiss:

hehehehe

no ja pol pa iščem opremo za suhce - že skoraj..... :naughty: :naughty: :naughty:

realno... ja so blem,sicer na motorju jih ne čutim,ko se pa oblačim pa kar...

:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratje, podajmo si roke.. bi rekli pri maši. Ja, jaz pri 176 cm nosim naokoli 102 kili. Pa nimam neke obleke za ''močnejše''. Vse normalne številke. Če ne boš našel v redni prodaji, pač daš po meri šivat. Samo, potem ne smeš shujšati, bo zguba takoj tu... V bližini imaš Usnje Borko, pa Herman Kokol v Dolanah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobna postava :rolleyes:, kupil BUSE pri moto navtiki, pač nižji cenovni razred--za začetnika zadovoljen

lp

pa nisi prišo na pivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, tele dimenzije, ki jih navajate za "ornk deca" niso glih kaj posebnega. Jaz sem blizu :unsure: Mogoče bo treba sam kakšne hlače malo skrajšat, sicer se mi pa zdi, da so hanziji kar takih dimenzij po večini , kar se hitro dobi :beer1:

Tole je pa po moje "ornk dec"

post-5391-0-45595400-1299794230_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa kg in cm / skregana pojma,... tam nekje pri 177cm 105 kg :kava:

aha, se pravi da te jebe višina,oziroma si prenizek za svojo težo... :D .....tako kot jaz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, se pravi da te jebe višina,oziroma si prenizek za svojo težo... :D .....tako kot jaz

hehehe,...

še malo pa me boste prepričali, da sem podhranjen.... :notworthy:

kar se pa višine tiče, pa sem bil že tolikokrat "nategnjen" pa nobenega centimetra pridobil :headbang: (ponavadi kak centimeter "v denarnici" izgubil)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v MBju imaš tudi Motobee, ki ima xs do xxl številke opreme.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, je kot je... orng okrogel ded :whistle: , problem z nabavo motorističnih oblačil.... :headbang:

torej nabavil motor, rabim oblačila... touring verzija / dvodelna....

nisem še odločen med usnjem ali tekstilom.... oz. bo odvisno od "pametne" ponudbe.... :surrender:

kje nabavit kaj takega - MB del Slovenije?

Hvala

edino ,da daš delat po svoji meri, jaz sem si dal lani delat 2 delni usnjen komplet,ojačano imam kolene,komolce in v ramenih in sem zadovoljen, paše ko ata na mamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre kombinezone

za kombinezone ne vem, ze vec kot desetletje nisem bil vec v hisi usnja.

pilotska bomberca pa se vedno 1a zgleda in deluje.

..... in poceti ti naredjo v hiši usnja herman iz dolan.

ampak tale je pa bosa, ce se ni ded -oz. njegove cene- feeeeeeeeeeejst spremenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Zivjo, pri svojih 186 cm tehtam zimskih 80 kg, poleti pa se kaksno kilo manj. Problem imam pri izbiri oblacil, trenutno imam revitov tornado 2. Vse ok, samo za moje pojme presiroka jakna. Kar sem gledal po trgovinah v ljubljani, nekih ozjih modelov nisem nasel. Hlace se niso tak problem, vzamem podaljsane. Torej, katera znamka nudi ozje modele, teksil oz kombinacija z usnjem? Na izlet v sosednje drzave se se nisem odpravil, kam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Gassa pravi:

Zivjo, pri svojih 186 cm tehtam zimskih 80 kg, poleti pa se kaksno kilo manj. Problem imam pri izbiri oblacil, trenutno imam revitov tornado 2. Vse ok, samo za moje pojme presiroka jakna. Kar sem gledal po trgovinah v ljubljani, nekih ozjih modelov nisem nasel. Hlace se niso tak problem, vzamem podaljsane. Torej, katera znamka nudi ozje modele, teksil oz kombinacija z usnjem? Na izlet v sosednje drzave se se nisem odpravil, kam?

bo kar tale tema prava

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gassa, sem podobne postave, pa sem našel rešitev pri Dainese (tekstil + nekaj malega usnja). Vzel sem D-Cyclone. Ni pa to edini model, imaš še npr. Carve Master 2, pa še kar nekaj ostalih modelov.
D-Cyclone imam že cca. 2leti, narejenih 20.000+ km in sem zelo zadovoljen.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo imel, prodajam jakno. Resnično zelo lepo ohranjena, nikoli podrajsana, zimska podloga. Velikost S, uni....  dam za 45eur. 

Prodajam zgolj zato, ker sem kupil novo tekstilno opremo.

Lp

20200202_145027.jpg

20200202_145050.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!