Skoči na vsebino

MOTO oprema za močnejše, suhe, večje, manšje in izvenproporcionalne postave


kajote

Priporočene objave

Mene pa zanima, če je katera od deklet kje zasledila poletne moto jakne, ki bi bile močno telirane - torej za ozek pas in širše boke.... Vse kar sem uspela najti v moji številki, mi opleta okoli pasu in poleti ko si malo moker, da ti potem piha čez ledvice....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Je kateri kjerkoli zasledil poletne MREŽASTE hlače v velikosti 6XL KURZ.

Yogi ima samo 5 in so mi premale plus tega so neke taljanske številke.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 27. 4. 2021 ob 20:06, Buschi pravi:

Je kateri kjerkoli zasledil poletne MREŽASTE hlače v velikosti 6XL KURZ.

Yogi ima samo 5 in so mi premale plus tega so neke taljanske številke.

Hvala.

Kdorkoli?

Ali vsaj neke jeans hlače v 6XL kurz varijanti. Lahko tudi tujina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ima kdo izkušnje kje imajo na voljo motoristične obleke za višje ljudi? Se pravi podaljšane verzije kombinezonov...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali kdo potrebuje enodelni dežni kombinezon 4xL, mislim, da je ixis, meni je preširok in še vedno mace kratek....
samo enkrat v uporabi, pred leti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Belaglava pravi:

Ima kdo izkušnje kje imajo na voljo motoristične obleke za višje ljudi? Se pravi podaljšane verzije kombinezonov...

 

V yogi jiu v BTC zelo slaba izbira... jaken sploh nimajo podaljšanih verzij, hlač pa nobenih podaljšanih na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Belaglava said:

Ima kdo izkušnje kje imajo na voljo motoristične obleke za višje ljudi? Se pravi podaljšane verzije kombinezonov...

 

Moto Charlie Trst.

Cena dobra, velika izbira. Artikle probaj v trgovini.

Prej poglej  na netu, kaj ti ustreza.

https://motocharlietrieste.it/30-giacche

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Belaglava said:

V yogi jiu v BTC zelo slaba izbira... jaken sploh nimajo podaljšanih verzij, hlač pa nobenih podaljšanih na zalogi.

Mene je AS domzale presenetil z izbiro. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zaradi fitnesa imam zelo debela bedra in rit (prevec pocepov) in nikakor ne morem najti modelov oblacil, ki bi bili primerni temu. Ce vzamem vecjo stevilko hlac, da spravim cez rit, potem so hlace ponavadi prevelike v pasu in predolge (sicer eni proizvajalci imajo short verzije). Trenutno nosim Shima Giro, ki imajo precej elasticen material. Na zalost so z novo verzijo sli na enotne stevilke medtem, ko si prej lahko kupil npr 34W32L imajo sedaj samo eno cifro za velikost. Zelel bi si tudi kaksnega drugega tipa hlac npr. bolj offroad, adventure. Pri teh sem mislil, da bodo proizvajalci vgrajevali dosti stretch materialov ampak pri vecini teh adventure hlac ne morem spravit noge cez motor.

 

shima_giro_2.0_jeans_khaki_front_1600px.thumb.jpg.2ef18623d7613490be8feb9e19844874.jpg

 

Najvec upanja trenutno polagam v Klim znamko, ker sem slisal dobre stvari o njih. Predvsem offroad usmerjene stvari naj bi imele dosti stretch materialov. Na zalost je taka znamka, ki jo je zelo tezko sprobat (Luis v Grazu ima nekaj malega od njih, drugje pa ne vem).

 

Tako, da prosim za nasvete se posebej od malo bolj mocnih ljudi kot npr @Kmet2. Ste nasli kak model z dobrim krojem ali model, ki ima vgrajenega dosti stretcha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Ragezor pravi:

Zaradi fitnesa imam zelo debela bedra in rit (prevec pocepov) in nikakor ne morem najti modelov oblacil, ki bi bili primerni temu. Ce vzamem vecjo stevilko hlac, da spravim cez rit, potem so hlace ponavadi prevelike v pasu in predolge (sicer eni proizvajalci imajo short verzije). Trenutno nosim Shima Giro, ki imajo precej elasticen material. Na zalost so z novo verzijo sli na enotne stevilke medtem, ko si prej lahko kupil npr 34W32L imajo sedaj samo eno cifro za velikost. Zelel bi si tudi kaksnega drugega tipa hlac npr. bolj offroad, adventure. Pri teh sem mislil, da bodo proizvajalci vgrajevali dosti stretch materialov ampak pri vecini teh adventure hlac ne morem spravit noge cez motor.

 

shima_giro_2.0_jeans_khaki_front_1600px.thumb.jpg.2ef18623d7613490be8feb9e19844874.jpg

 

Najvec upanja trenutno polagam v Klim znamko, ker sem slisal dobre stvari o njih. Predvsem offroad usmerjene stvari naj bi imele dosti stretch materialov. Na zalost je taka znamka, ki jo je zelo tezko sprobat (Luis v Grazu ima nekaj malega od njih, drugje pa ne vem).

 

Tako, da prosim za nasvete se posebej od malo bolj mocnih ljudi kot npr @Kmet2. Ste nasli kak model z dobrim krojem ali model, ki ima vgrajenega dosti stretcha?

Jaz sem najdel bmw model raally3, zdaj je že 4 zunaj. 

Pride malo dražji cca 1500€ a je top. 

Imel iste tažave kot si jih opisal. 

Ta pa je podaljšan model(hlače) 

In tudi v pasu so ok. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ragezor pravi:

Zaradi fitnesa imam zelo debela bedra in rit (prevec pocepov) in nikakor ne morem najti modelov oblacil, ki bi bili primerni temu. Ce vzamem vecjo stevilko hlac, da spravim cez rit, potem so hlace ponavadi prevelike v pasu in predolge (sicer eni proizvajalci imajo short verzije). Trenutno nosim Shima Giro, ki imajo precej elasticen material. Na zalost so z novo verzijo sli na enotne stevilke medtem, ko si prej lahko kupil npr 34W32L imajo sedaj samo eno cifro za velikost. Zelel bi si tudi kaksnega drugega tipa hlac npr. bolj offroad, adventure. Pri teh sem mislil, da bodo proizvajalci vgrajevali dosti stretch materialov ampak pri vecini teh adventure hlac ne morem spravit noge cez motor.

 

shima_giro_2.0_jeans_khaki_front_1600px.thumb.jpg.2ef18623d7613490be8feb9e19844874.jpg

 

Najvec upanja trenutno polagam v Klim znamko, ker sem slisal dobre stvari o njih. Predvsem offroad usmerjene stvari naj bi imele dosti stretch materialov. Na zalost je taka znamka, ki jo je zelo tezko sprobat (Luis v Grazu ima nekaj malega od njih, drugje pa ne vem).

 

Tako, da prosim za nasvete se posebej od malo bolj mocnih ljudi kot npr @Kmet2. Ste nasli kak model z dobrim krojem ali model, ki ima vgrajenega dosti stretcha?

da se ne boš islač, tule v tej temi je tvoj post

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Ragezor pravi:

Zaradi fitnesa imam zelo debela bedra in rit (prevec pocepov) in nikakor ne morem najti modelov oblacil, ki bi bili primerni temu. Ce vzamem vecjo stevilko hlac, da spravim cez rit, potem so hlace ponavadi prevelike v pasu in predolge (sicer eni proizvajalci imajo short verzije). Trenutno nosim Shima Giro, ki imajo precej elasticen material. Na zalost so z novo verzijo sli na enotne stevilke medtem, ko si prej lahko kupil npr 34W32L imajo sedaj samo eno cifro za velikost. Zelel bi si tudi kaksnega drugega tipa hlac npr. bolj offroad, adventure. Pri teh sem mislil, da bodo proizvajalci vgrajevali dosti stretch materialov ampak pri vecini teh adventure hlac ne morem spravit noge cez motor.

 

shima_giro_2.0_jeans_khaki_front_1600px.thumb.jpg.2ef18623d7613490be8feb9e19844874.jpg

 

Najvec upanja trenutno polagam v Klim znamko, ker sem slisal dobre stvari o njih. Predvsem offroad usmerjene stvari naj bi imele dosti stretch materialov. Na zalost je taka znamka, ki jo je zelo tezko sprobat (Luis v Grazu ima nekaj malega od njih, drugje pa ne vem).

 

Tako, da prosim za nasvete se posebej od malo bolj mocnih ljudi kot npr @Kmet2. Ste nasli kak model z dobrim krojem ali model, ki ima vgrajenega dosti stretcha?

Prav razmišljaš glede Klima, saj imajo kot ameriška znamka za naše razmere zelo poseben kroj, široko rit in stegna. Obrni se na Rožleta, ki ima v Pazinu skladišče, mogoče ima tvojo številko. Moj nosi št. 30 (Leviske za primerjavo 31/30) in mu ne stojijo prav nič tejlirano te hlače. So pa zato zelo udobne za off.

Screenshot(50).thumb.png.37b755774b6af5f844ae6c2a4373086f.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!