Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
kajote

MOTO oprema za močnejše, suhe, večje, manšje in izvenproporcionalne postave

Recommended Posts

sklopka

Mene pa zanima, če je katera od deklet kje zasledila poletne moto jakne, ki bi bile močno telirane - torej za ozek pas in širše boke.... Vse kar sem uspela najti v moji številki, mi opleta okoli pasu in poleti ko si malo moker, da ti potem piha čez ledvice....😖

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Ma ne sej jst vsakemu privoščim da si zasluži denar kakor ve in zna, samo me kdaj pol moti tisto.."jst bom meu miljone in vi boste glupe revne ovce"... sej ne vem če je bilo tako mišljeno, ampak vsak ma svoje  finančne možnosti, z veseljem gledam in spremljam vse nove trende tudi to z novim mikro hitrim dilanjem delnic in dtrige fore, samo par tistih € ki mi ostane .. mi praktično ne ostane zdej pa nekaj varčevat in škrtarit samo zato da bi bitkojne kupoval... lahko bi ampak mi to ni v tako veselje. Drugače otroke delat je veselje ja.. še posebaj treningi  samo pol prenašat jih je težje pa se komaj par let to delam.. kaj šele bo.
    • Darko3g
      Verjetno hoče povedati, da je normalna.
    • vandrovec
      Ne verjamem...da si bez? 
    • Darko3g
      Kak je že reko Črnogorc: Ko grem v službo, poknem ženo po riti, in ko pridem iz službe, se ji rit še vedno trese. Ne zato, ker je tako debela, ampak jaz tako kratko delam.
    • vandrovec
      Če bodo z veseljem narejeni ti bodo tudi v veselje...ampak to je drugo kot denar. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!