Skoči na vsebino

Rabljena oprema za MAXI-je


Priporočene objave

Živjo maxiscooteraši,

ker nisem nikjer zasledil določene ponudbe na vaših straneh, imam predlog, kot bivši scooteraš, da odprete novo temo za prodajo rabljene opreme. Ta tema naj bi ponujala samo opremo za maxije, tako bi lažje našel specifično rabljeno opremo, kot pa, da jo iščeš med ostalimi oglasi za motoriste.

Za dober začetek in ker nikoli ni dovolj prostora za razne drobnarije, bi ponudil kar svojo torbo GIVI (spredaj za na sedlo, med nogami) za maxije, ki je ne rabim več, saj sem maxija (kymco xciting 500i) prodal.

Oglas imam tudi na staneh MALI OGLASI - motosvet, lahko pa tudi pokličete mene osebno na gsm 051/632 236.

Lp, Mrki

PRODANO!

post-27309-0-78161500-1300351511_thumb.jpg

post-27309-0-04896200-1300351594_thumb.jpg

post-27309-0-90098400-1300351603_thumb.jpg

post-27309-0-72921000-1300351624_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa imam viška 2 šipici za Yamaho T-MAX letnik 2002 (paše tudi na novejše modele, samo ne vem na katere vse).

Info na linkih:

Original vizir:

http://www.bolha.com/okvirji-deli-karoserije/yamaha-t-max-original-vizir-oglas1273698860

GIVI nizek, temen vizir:

http://www.bolha.com/okvirji-deli-karoserije/yamaha-t-max-givi-vizir-oglas1273699055

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavi neku cjenu za početak

lp

Opa, pozabil na ceno! :headbang: BILA je 50e, pa sem jo takoj prodal. :OK: Tudi oglasa na motosvet strani ni več.

Lp, Mrki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živijo, ja bi potreboval sedelno torbo za Burgmana, če gre kdo do Louisa bi prosil če mi jo kdo prinese, pridem jo iskat. Seveda pa se prej podrobno dogovorimo moj gsm 051 683 796.

Vesele praznike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo, ja bi potreboval sedelno torbo za Burgmana, če gre kdo do Louisa bi prosil če mi jo kdo prinese, pridem jo iskat. Seveda pa se prej podrobno dogovorimo moj gsm 051 683 796.

Vesele praznike

Za katero torbo si se odločil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo, ja bi potreboval sedelno torbo za Burgmana, če gre kdo do Louisa bi prosil če mi jo kdo prinese, pridem jo iskat. Seveda pa se prej podrobno dogovorimo moj gsm 051 683 796.

Vesele praznike

jaz bom verjetno v torek šel v Louisa, če bo lepo vreme. Greš zraven? Če ne, katero torbo? Imaš model ali Louis šifro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še vedno kupujem gril za kufer. Najlepše bi bilo, da je od Maxie E52 (ni pa nujno)

Če se komu valja po kleti in praši potem sem ga pripravljen odkupiti.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še vedno kupujem gril za kufer. Najlepše bi bilo, da je od Maxie E52 (ni pa nujno)

Če se komu valja po kleti in praši potem sem ga pripravljen odkupiti.

LP

Blond

Zakaj ne rečeš Lovrotu, dele prav lepe in mislim da ti ga tudi naredi po meri in želji.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če bi imel rostfrei prtljažnik ...

najhuje je ko še sam ne veš kaj bi imel ;):wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živijo,

po nekaj turah po Gorenjski in Savinjski sem zopet ves vesel, da imam takšen motor, Burgman 650. To je prava odločitev. Pravzaprav pa se želim zahvaliti X RAIDERJU, da mi je prinesel sedelno torbo iz Luisa. Super paše in je zelo uporabna, cena pa zmerna 30 €. Skratka po Zofki pa zopet raidat po širši okolici.

Lep pozdrav

IGRIV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Ali ima kdo odvečno povišano šipo za Burgmana 650 letnik 2004 za prodat???

Originalna mi je prenizka.

lp Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je pravi naslov TC-MOTOSHOP v LJ in YOGI center v Velenju (prelska).

Ne dolgo nazaj sem sam ponujal novo in je šla kot med. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Jaz sem mojo nabavil v LJU . cena pa je bila 82€ !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Jaz sem mojo nabavil v LJU . cena pa je bila 82€ !

lp

Kje pa, če smem vprašat??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni!

Mene pa zanima kje bi lahko nabavil orodje za pritrditev variomata za aprilio atlantic 500 2002 Letnik.Če ima gdo za prodat ali ve kj bi ga kupu.Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

Mene pa zanima kje bi lahko nabavil orodje za pritrditev variomata za aprilio atlantic 500 2002 Letnik.Če ima gdo za prodat ali ve kj bi ga kupu.Hvala

Kompresor in pnevmatska pištola,mislim,da drugega ne potrebuješ,aja pa še dobra volja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompresor in pnevmatska pištola,mislim,da drugega ne potrebuješ,aja pa še dobra volja :naughty:

voljo in kompresor mam ampak samo do 8 barov ali bo dovol? pištolo bom pa kje sposodu.hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!