Skoči na vsebino

BMW K 1600 GT in GTL


MariborBMW

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

Vprašanje : Kako se  restira servisni interval  na 1600 gtl ,Ali jo možno samo prek računalnika ali  gre tudi kako drugače 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, tomy1234 pravi:

Vprašanje : Kako se  restira servisni interval  na 1600 gtl ,Ali jo možno samo prek računalnika ali  gre tudi kako drugače 

Prideš k meni in ga resetirava, no ja pa en pir bova spila zraven. :)

Brez softwera reset res ni možen.

 

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Fantje mi lahko prosim poveste katere gume so dobre za ta motor? Mislim, da ima saj razumljivo kilometrino, da vsaj mal limajo. ?

Zanima me ubistvu za prijatelja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Vito23 pravi:

Fantje mi lahko prosim poveste katere gume so dobre za ta motor? Mislim, da ima saj razumljivo kilometrino, da vsaj mal limajo. ?

Zanima me ubistvu za prijatelja... 

Pri gumah je kot pri čevljih.

Star pregovor pravi "Dober čevelj glavo čuva".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, branko64 pravi:

Lep pozdrav,mene pa zanima katero olje uporabljate za motor

Mastno :P

Nekaj v predpisani viskoznosti za tvoj motor. Mogoče kar tisto, ki ima na nalepki sliko mašine tvojega motorja (BMW).

Jaz sicer v malem GS-u "vozim"  že svojih 250Kkm Motul v predpisani viskoznosti.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, MiNa pravi:

Pri gumah je kot pri čevljih.

Star pregovor pravi "Dober čevelj glavo čuva".

dobrih je veliko, bistvo je katere ti ustrezajo :P

Sicer pa za težke krave, morjo met oznako GT, oziroma biti dovolj ojačane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

dobrih je veliko, bistvo je katere ti ustrezajo :P

Sicer pa za težke krave, morjo met oznako GT, oziroma biti dovolj ojačane

No saj to sploh nisem vedel. ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Vito23 pravi:

No saj to sploh nisem vedel. ? 

ne vem teže GT1600, vem da kolega na K1300GT gladko vozi Mitaske SF+ in celo sprejemljivo kilometrino naredi. Sem pa prepričan da bi s Touring Force naredil še več, ker je trša guma po konstrukciji. Sem samo Mitas omenil. Majo pa nekatere znamke res oznako GT, kar pomeni za težji motor. Dejansko je najbolje na prizvajalčevi strani pnevmatike poiskati ali uporabiti iskalnik: gume za moj motor. 

Recimo Pirelli:

 

https://www.pirelli.com/tyres/en-ww/motorcycle/all-tyres/fitment/bmw/k-1600-gt-gtl-k16gt-2011

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 3. 2021 ob 22:00, Vito23 pravi:

Fantje mi lahko prosim poveste katere gume so dobre za ta motor? Mislim, da ima saj razumljivo kilometrino, da vsaj mal limajo. ?

Zanima me ubistvu za prijatelja... 

Na motorju imam Mitas TF, že drugi komplet. Kilometrina okoli 8-9.000km. 90% polno obtežen (2 potnika+prtljaga). Avtocesta + lokalne ceste. Precej bolj zadovoljen kot z original Brigeston (B21 in B23).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prosim za informacije v zvezi z BMW navigatorjem vgrajenim v K 1600. Ali in kakšna nastavitev je potrebna, da ga motor prepozna in da ga lahko upravljamo in poslušamo v sistemu motornega kolesa? Že vnaprej lepa hvala za nasvete in vaše izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 3. 2021 ob 9:50, štromar pravi:

Prosim za informacije v zvezi z BMW navigatorjem vgrajenim v K 1600. Ali in kakšna nastavitev je potrebna, da ga motor prepozna in da ga lahko upravljamo in poslušamo v sistemu motornega kolesa? Že vnaprej lepa hvala za nasvete in vaše izkušnje.

Navigator imam BMW Motorrad Navi VI. Ko ga vstaviš v motor, ga sam prepozna. Delno ga lahko upravljaš z vrtečim gumbom na balanci. Glede povezave s telefonom in interfonom v čeladi je malce zakomplicirano, ker moraš po pravem vrstnem redu priključit naprave, da ti deluje. Jaz imam glede navigacije povezavo z motorjem. Kar se tiče povezave telefpna in interfona pa direktno, mimo motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 3. 2021 ob 9:36, Toncek pravi:

Navigator imam BMW Motorrad Navi VI. Ko ga vstaviš v motor, ga sam prepozna. Delno ga lahko upravljaš z vrtečim gumbom na balanci. Glede povezave s telefonom in interfonom v čeladi je malce zakomplicirano, ker moraš po pravem vrstnem redu priključit naprave, da ti deluje. Jaz imam glede navigacije povezavo z motorjem. Kar se tiče povezave telefpna in interfona pa direktno, mimo motorja.

Hvala za tvoje izkušnje. Hvala tudi za pomoč Alešu, ki mi je v živo pomagal nastaviti navigacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Razmišljam o nakupu  1600 gt in me iz prve roke zanima ali je imel kdo kake težave s sklopko in pri koliko prevoženih kilometrih. Ali je nakup  tega motorja z znano servisno zgodovino z cca. 60.000 km varen nakup?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mimogrede....predstavljen je bil prenovljeni K1600GT z Euro5 motorjem. Dobil je tudi velik displej iz RT ter podobno masko s full LED svetili. Varianta v BMW barvah mi deluje všečno :photo:

Več pa tukaj:

https://ridermagazine.com/2021/10/28/2022-bmw-k-1600-lineup-first-look-review/

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Lastniki, kako je s servisi in stroski rednega vzdrzevanja?
redna BMW cena ali GT cena, se pravi se drazje?

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pozdravljeni

moj kolega ima BMW 1600 gt, pa bi potreboval za ta motor oba sedeža.Mogoče kdo ve za kakšnega rabljenega ali pa mi posredujete kakšen link, kjer bi se dal to pogledati

v naprej sem vam hvaležen

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!