Jump to content

BMW K 1600 GT in GTL

MariborBMW

Recommended Posts

• 1 year later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• nemo

10

• Bremzer

6

• damjandugi

6

• tomy1234

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Duša in ostali dodatki so še lepši-boljši od obleke !! Sicer pa sta oba čista potovalca,jaz pravim tej zvsti motorjev - avto na dveh kolesih!! Ps: zame je res nekje maximum 4-cil.,1300ccm in teža

Novemberski sončni zahod

Pri BMW-ju je ta 6-cilindraš pomemben, ker je nasploh 6 valjev v liniji zelo pomembna zadeva v BMW avtomobilskem svetu. In konkretno je dosežek to, da je motor precej kompakten kljub 2 valjem več. V

Posted Images

pred 4 urami, tomy1234 pravi:

Vprašanje : Kako se  restira servisni interval  na 1600 gtl ,Ali jo možno samo prek računalnika ali  gre tudi kako drugače 

Prideš k meni in ga resetirava, no ja pa en pir bova spila zraven. :)

Brez softwera reset res ni možen.

Edited by kasti
  • 8 months later...

Fantje mi lahko prosim poveste katere gume so dobre za ta motor? Mislim, da ima saj razumljivo kilometrino, da vsaj mal limajo. 😎

Zanima me ubistvu za prijatelja... 

pred 19 urami, Vito23 pravi:

Fantje mi lahko prosim poveste katere gume so dobre za ta motor? Mislim, da ima saj razumljivo kilometrino, da vsaj mal limajo. 😎

Pri gumah je kot pri čevljih.

Star pregovor pravi "Dober čevelj glavo čuva".

pred 5 urami, branko64 pravi:

Lep pozdrav,mene pa zanima katero olje uporabljate za motor

Mastno :P

Nekaj v predpisani viskoznosti za tvoj motor. Mogoče kar tisto, ki ima na nalepki sliko mašine tvojega motorja (BMW).

Jaz sicer v malem GS-u "vozim"  že svojih 250Kkm Motul v predpisani viskoznosti.

Edited by MiNa
pred 15 minutami, MiNa pravi:

Pri gumah je kot pri čevljih.

Star pregovor pravi "Dober čevelj glavo čuva".

dobrih je veliko, bistvo je katere ti ustrezajo :P

Sicer pa za težke krave, morjo met oznako GT, oziroma biti dovolj ojačane

pred eno uro, DAMI34 pravi:

dobrih je veliko, bistvo je katere ti ustrezajo :P

Sicer pa za težke krave, morjo met oznako GT, oziroma biti dovolj ojačane

No saj to sploh nisem vedel. 😎 

Pravkar, Vito23 pravi:

No saj to sploh nisem vedel. 😎 

ne vem teže GT1600, vem da kolega na K1300GT gladko vozi Mitaske SF+ in celo sprejemljivo kilometrino naredi. Sem pa prepričan da bi s Touring Force naredil še več, ker je trša guma po konstrukciji. Sem samo Mitas omenil. Majo pa nekatere znamke res oznako GT, kar pomeni za težji motor. Dejansko je najbolje na prizvajalčevi strani pnevmatike poiskati ali uporabiti iskalnik: gume za moj motor. 

Recimo Pirelli:

https://www.pirelli.com/tyres/en-ww/motorcycle/all-tyres/fitment/bmw/k-1600-gt-gtl-k16gt-2011

Ob 3. 3. 2021 ob 22:00, Vito23 pravi:

Na motorju imam Mitas TF, že drugi komplet. Kilometrina okoli 8-9.000km. 90% polno obtežen (2 potnika+prtljaga). Avtocesta + lokalne ceste. Precej bolj zadovoljen kot z original Brigeston (B21 in B23).

• 2 weeks later...

Prosim za informacije v zvezi z BMW navigatorjem vgrajenim v K 1600. Ali in kakšna nastavitev je potrebna, da ga motor prepozna in da ga lahko upravljamo in poslušamo v sistemu motornega kolesa? Že vnaprej lepa hvala za nasvete in vaše izkušnje.

Ob 18. 3. 2021 ob 9:50, štromar pravi:

Prosim za informacije v zvezi z BMW navigatorjem vgrajenim v K 1600. Ali in kakšna nastavitev je potrebna, da ga motor prepozna in da ga lahko upravljamo in poslušamo v sistemu motornega kolesa? Že vnaprej lepa hvala za nasvete in vaše izkušnje.

Navigator imam BMW Motorrad Navi VI. Ko ga vstaviš v motor, ga sam prepozna. Delno ga lahko upravljaš z vrtečim gumbom na balanci. Glede povezave s telefonom in interfonom v čeladi je malce zakomplicirano, ker moraš po pravem vrstnem redu priključit naprave, da ti deluje. Jaz imam glede navigacije povezavo z motorjem. Kar se tiče povezave telefpna in interfona pa direktno, mimo motorja.

Ob 21. 3. 2021 ob 9:36, Toncek pravi:

Navigator imam BMW Motorrad Navi VI. Ko ga vstaviš v motor, ga sam prepozna. Delno ga lahko upravljaš z vrtečim gumbom na balanci. Glede povezave s telefonom in interfonom v čeladi je malce zakomplicirano, ker moraš po pravem vrstnem redu priključit naprave, da ti deluje. Jaz imam glede navigacije povezavo z motorjem. Kar se tiče povezave telefpna in interfona pa direktno, mimo motorja.

Hvala za tvoje izkušnje. Hvala tudi za pomoč Alešu, ki mi je v živo pomagal nastaviti navigacijo.