Skoči na vsebino

Kaj si mislite ženske o moških


Bmflar

Priporočene objave

Moški jst brez vas ne morem :lol1:

Mislim, da si nam dala večkrat vedeti....evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami take kot si ti pa še bolj pogrešam itd :evilgrin:

A lahko tvoj psihodelični avatar tako prirediš, da bo tista slika z ženskama malo bolj vidna? :yea1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damjan Murko je tudi srečen, ker je moški....blush.gif.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to ne silijo mame, niti sinčki, ampak drzava, ki mladim ne omogoci, da bi lahko prisli do svojega stanovanja!!! Sam najlažje je rect, mamini sincki. Jst še nisem slišal za primer, da bi punca imala svoje stanovanje, in bi ji fant reku, bom raje se naprej pri mami zivel, sej nama gre tako vredu...?!? Ali pa da bi fant imel na razpolago đabe stanovanje, pa bi ga pustu prazno in pri mami zivel?!? V takem primeru bi mu lahko rekli mamin sincek. Lih po TV je blo, ko je nek parlamentarc trobu, kako mladi izkoriscajo starse, kako se jim ne ljubi it na svoje, kako se jim je lepo razvajat...banda hudiceva, bi ga rad vidu, kako bi on s 700€ plače plačeval 400€ najemnine + stroške + hrano +...o tem, da bi si en mlad par lahko stanovanje kupu, je itak iluzija. No, vsaj na primorskem je tako, ko je eno malo stanovanje v bloku od 100.000€ navzgor!

Ker če so to mamini sinčki, potemtakem ste tudi ve očkove hčerkice...

eto, sem povedal kar mi tezi :P ...jst sem si ze leta prizadeval it na svoje, ampak ce si tega ne mores privoscit niti teoreticno, kaj ti pa pol preostane? Zato mi pa pol tlak dvigne, ko ti nek posranec s 3000+€ moralizira...ma vsaj tiho bi bli!

Drugace sem pa vesel da sem moški...kakor bi bil najbrz vesel da bi bil ženska, če bi se ženska rodil...en brez drugega enostavno ne moremo rolleyes.gif

Jada jada....tud take modele poznam, ki imajo svoje stanovanje, pa so raje v "mama hotelu". Ker je bolj udobno in ker je ceneje.

In, ja, odrasla mularija vse preveč izkorišča starše. Ker mislijo, da morajo po defoltu met polno rit vsega, pa zadnji hit telefona, pa oh in sploh avto, pa moped, pa ne vem kaki luksuz že. Prav ničemer se niso pripravljeni odreči za samostojnost.

In, ne, ne pravim, da so vsi takšni, ampak so pa. Preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jada jada....tud take modele poznam, ki imajo svoje stanovanje, pa so raje v "mama hotelu". Ker je bolj udobno in ker je ceneje.

In, ja, odrasla mularija vse preveč izkorišča starše. Ker mislijo, da morajo po defoltu met polno rit vsega, pa zadnji hit telefona, pa oh in sploh avto, pa moped, pa ne vem kaki luksuz že. Prav ničemer se niso pripravljeni odreči za samostojnost.

In, ne, ne pravim, da so vsi takšni, ampak so pa. Preverjeno.

Imaš čisto prav, samo precej so v tem primeru krivi starši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je država prevečkrat le izgovor, da ni treba iz varnega gnezdeca. Poznam kakšen primer opravilnih nesposobnežev. Tako da se kar strinjam z Allinimi opazkami. Če si nekdo leta in leta prizadeva že mora nekaj nastati iz tega. V nasprotnem ima napačen pristop ali pa ne misli resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tudi povem, da imajo vsi moji prijatli enak problem, vsi smo v podnajemnistvu, in nihce si ne more privoščit enega SKROMNEGA stanovanja! Pa mi boš reku, ja preseli se na koroško, kjer so cene 4x manjse... :)

Ne rečem, da ni maminih sinkotov v sloveniji, samo pravim, da je v glavnem tudi problem, da si mladi, ki si zelimo, ne moremo privoscit stanovanja. Pa pol po defaultu pademo v skupino: mamin sinko. Poleg tega, da je zdej ta kurčeva situacija, ko niti dela ne dobiš, če si brezposelen...

Na Nizozemskem je 70-80% ljudi v podnajemniških stanovanjih. Ni kulture posedovanja nepremičnin, kot je pri nas, ampak vlagajo v druge stvari. Če ti živiš v podnajemniškem stanovanju verjetno ne pašeš v temo '' mamini sinčki'', razen če hodiš k staršem domov na kosilo in pranje.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In preden je nastopila zlata doba socializma, ko so si ljudje sorazmerno lahko privoščili vse to...a misliš, da so bili prej tudi tako rožnati pogoji?

Pa se je mularija vseeno prej osamosvojila.

In kdo pravi, da si mora glih vsak kupit svoje stanovanje? Kaj pa najem?

Ja, trenutno res niso rožnati časi, ampak krivit samo državo za lasten neinteres osamosvojitve maminih sinčkov in očkovih hčerkic....nope, ne gre.

In ja, temu je v veliki meri kriva generacija staršev, ki je mislila, da mora svojim otročičem vse k riti prinest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, trenutno res niso rožnati časi, ampak krivit samo državo za lasten neinteres osamosvojitve maminih sinčkov in očkovih hčerkic....nope, ne gre.

In ja, temu je v veliki meri kriva generacija staršev, ki je mislila, da mora svojim otročičem vse k riti prinest.

Pa to je najlažje. Država je moj zunanji sovražnik, država nisem jaz, nisi ti, država je tista pizda, ki je za vse kriva, država so "oni", tiste pizde, ne jaz, jaz že ne, država pa nisem, v državi samo živim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Nizozemskem je 70-80% ljudi v podnajemniških stanovanjih. Ni kulture posedovanja nepremičnin, kot je pri nas, ampak vlagajo v druge stvari. Če ti živiš v podnajemniškem stanovanju verjetno ne pašeš v temo '' mamini sinčki'', razen če hodiš k staršem domov na kosilo in pranje.

Ne vem kako je to pri njih. Če pa jih tolko zivi v podnajemnistvu, pa imajo najbrz povsem drugacne pogoje kot pri nas, torej boljso ponudbo in bolj dostopne cene. Nisem vec mamin sincek, toda do selitve sem ocitno bil, ceprav sem si prizadeval it na svoje ze kr neki let nazaj. Sej, najbrz bi lahko sou tut 5 let nazaj v podnajemnistvo. Stanje bi blo sledece: zivel bi v zanikrnem stanovanju, placo bi porabu za najemnino, stroske in hrano...in na kredit bi si eno tv kupu, zato da bi imel kaj pocet doma, ker si itak ne bi mogu privoscit, da bi kam sou na izlet, da bi imel kak hobi itd... surrender.gif Motor bi lahko sanjal, kaj šele opremo za motor...morda bi si lahko privošču 1x na mesec it ven na pijaco s prijatli...in to bi blo to. OK, morda malo pretiravam, ampak ne bi blo dalec od resnice. Oprosti, ampak ce lahko izbiram, bom pa res raje se kako leto "doma" da se malo nasparam in si kaj privoscim, pa čeprav bom veljal za maminega sinkota. Te razmere ne vodijo nikamor. Na obali imamo ogromno stanovanj, ki so celo leto prazna, ker je blo pred leti popularno, da je vsak premoznez kupu eno stanovanjce na obali, bodisi zato, da ga uporablja kot vikend, 5x na leto, bodisi kot nalozbo, da mu vrednost naraste, in ga obisce 5x na leto. Zdej pa imamo sranje. Tudi fizicno, če bi se vsi mladi zeleli preselit, se nimajo kam, ker stanovanj na razpolago pac ni. Res, da je obala en specifičen problem, sam vseeno mi gre na k... , da morem jst, ki sem se tu rodil, imam tu prijatle, vse sorodnike, spomine, primoran it nekam drugam zivet, zato da lahko en "zabar" ( s tem ne mislim na ljubljancane na splosno, ampak na arogantneze, ki mislijo da je vse njihovo :P ) pride sem 5x na leto namocit svoje noge. Sam o tem nima smisla razglabljat, ker itak ne moremo nic. Kapitalizem pac + to, da sem se na napačnem kraju rodil? :)

In preden je nastopila zlata doba socializma, ko so si ljudje sorazmerno lahko privoščili vse to...a misliš, da so bili prej tudi tako rožnati pogoji?

Pa se je mularija vseeno prej osamosvojila.

In kdo pravi, da si mora glih vsak kupit svoje stanovanje? Kaj pa najem?

Ja, trenutno res niso rožnati časi, ampak krivit samo državo za lasten neinteres osamosvojitve maminih sinčkov in očkovih hčerkic....nope, ne gre.

In ja, temu je v veliki meri kriva generacija staršev, ki je mislila, da mora svojim otročičem vse k riti prinest.

Sej se strinjam s tabo Alla, sej zato pa trenutno tut sem v podnajemnistvu. Sam glede na cene se clovek vprasa, ce je to res normalno kar se dogaja? Ce bi si lahko stanovanje kupu, bi moj dnar ostal pri meni + nekaj kar bi slo v banko za obresti. Tako pa, gre xxx€ na mesec drugemu v zep, v stanovanje vec kot tolko nima smisla vlagat, ker ni moje, po koncu pogodbe ne vem, ali bom lahko se tukaj al ne..itd. Naceloma nisem proti zivljenju v podnajemnistvu, vendar naj bodo cene temu primerne.

Na splošno pa ja, mislim da je drzava kr precej kriva, da smo v takem stanju. Nenazadnje o nasem roznatem stanju prica tudi povprečno 500 samomorov letno v sloveniji. Ampak sem ze precej trance_28_offtopic.gif Se opravičujem, mal me je zaneslo v zadnjih postih :P

No, ker imam moznost iz prve roke videt, kakso je razmerje med ITA mamami in njihovimi figlioloti, se slovenski sinčki niti 20% ne priblizajo njim :) In definitivno jih tudi noben narod ne bo prekasal v tem segmentu trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je najlažje. Država je moj zunanji sovražnik, država nisem jaz, nisi ti, država je tista pizda, ki je za vse kriva, država so "oni", tiste pizde, ne jaz, jaz že ne, država pa nisem, v državi samo živim ...

Mashina, na žalost, če pogledaš kar se dogaja boš opazu, da je res tako. So ONI oz. elitnezi, in smo mi, navadni delavci oz. ovcke. Pa reci mi, ko ti v državi prepovejo, da bi svojemu bratu sou pomagat stanovanje prepleskat, a je tu sploh drzava se na moji strani? a sem jst taka drzava? Če sem jst res ta drzava, a si jst tega zelim, da tako postane?!?!? :)))) No, ce sem si jst kriv, ker si bom sam sebi prepovedal, da ne morem it svojim prijatlom pomagat, pol pa najbolje da sam sebe j... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mashina, na žalost, če pogledaš kar se dogaja boš opazu, da je res tako. So ONI oz. elitnezi, in smo mi, navadni delavci oz. ovcke. Pa reci mi, ko ti v državi prepovejo, da bi svojemu bratu sou pomagat stanovanje prepleskat, a je tu sploh drzava se na moji strani? a sem jst taka drzava? Če sem jst res ta drzava, a si jst tega zelim, da tako postane?!?!? :)))) No, ce sem si jst kriv, ker si bom sam sebi prepovedal, da ne morem it svojim prijatlom pomagat, pol pa najbolje da sam sebe j... :)

*RV imaš čisto prav v vsem kar pišeš in ni mamin sinko tisti, ki zaradi nastale situacije živi s starši in je celo enakopraven član gospodinjsta, se pravi da nosi svoj delež stroškov in opravil. Če sem prav razumel Allo in kakor jaz mislim, se v veliki večini "maminih sinkov" dogaja, da so jim starši prinesli vse k riti in jim še vedno nosijo vse k riti...saj mladina pri 30 potem niti ne razume, da mora iti na svoje, ker jim je ležanje, pranje in uživanje pri starših čisti luksuz.

*Pravljice, ki jih nekateri navajate, pa kupi stanovanje, pa sezidaj...dajte no, napravite računico nakupa malega stanovanja v vrednosti cca 130000€, razdelite na obroke in zračunajte do katerega leta bo kupec odplačeval stanovanje, polega tega vzamite v osnovo recimo eno povprečno plačo. Da ne govorimo o zidavi...jaz sem zidal pred 20 leti, dobil kredit za mlade družine, v 10 letih sem ga 2x preplačal...cenej bi me prišlo, če bi vzel kredit za marcedes, le tega z izgubo takoj prodal in zidal. Gradnja hiše v sedanjem času pa se je podražila za približno 3x v primerjavi 20 let nazaj.

*In ne, država res ni kriva...država smo vsi....nam jo pa nategujejo pijavke politične tatinske, skorumpirane srake, da bo res umrla od sramu, če ne od kake druge spolno prenosljive bolezni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa reci mi, ko ti v državi prepovejo, da bi svojemu bratu sou pomagat stanovanje prepleskat, a je tu sploh drzava se na moji strani?

Ne vem, če to drži -b om prav preveril ob priliki ... za brate in to ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Jest osebno mislm.........

da je moški nujno potreben zjutraj :yawn: ..........da me zbudi in :pos: in potem zvečer,da me spet :pos: ....da lahko zaspim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!