Skoči na vsebino

Kaj si mislite ženske o moških


Bmflar

Priporočene objave

Jest osebno mislm.........

da je moški nujno potreben zjutraj :yawn: ..........da me zbudi in :pos: in potem zvečer,da me spet :pos: ....da lahko zaspim

aha, kaj pa desert po kosilu? trance_06_beer2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........Jada jada....tud take modele poznam, ki imajo svoje stanovanje, pa so raje v "mama hotelu". Ker je bolj udobno in ker je ceneje.

In, ja, odrasla mularija vse preveč izkorišča starše. ...........

ti povem da mama hotel je kar špica in tu je obojestranska korist.

Prideš domov in imaš kosilo in večerjo in poln hladilnik, ki ga je treba praznit, ker drugače se lahko hrana pokvari.

In mama je vesela, da ji daš cunje za oprat, ker drugače mora cel teden čakati da se nabere robe za en stroj,

tako pa lahko stroj laufa 3x tedensko.

Isto je z likanjem, se ji vsaj splača zalaufat likalnik ker mora vse cunje zlikat, ker samo za njen fertah se pa res

ne splača imeti likalnika.

In ker so mame v penzjonu in nimajo kaj delat, jih zaposliš s pospravljanjem svoje sobe. Ji tako cajt hitreje

mine (edino pazit je treba da se dobro skrije playboy in penthause).

Da pa ji ne hodijo neumnosti po glavi, kam z ostanki penzije, ti pa da tedensko še žepnino za pijačo

in bencin (obleko in čevlje tako ali tako ona kupuje, saj najbolje ve kaj in kako)

Seveda, ko pa najdeš punco ki je podobna mami in te zna tako doboro opedenat kot mama in tako dobro

kuhat kot mama - ja pol se pa preseliš k njej in brez večjega stresa (samo sprememba naslova) nadaljuješ

zgodbo naprej (prepustiš ji tudi vsa domača kuhinjska opravila in tudi motor lahko pelje na servis, da ne bo v skrbeh

ali je motor izpraven ali ne) - in tako osrečiš punco ker lahko skrbi zate.

Za nagrado greš pa sam s prijatelji na izlet z motorjem, da lahko ona doma v miru pospravi stanovanje (ker drugače si ji v napoto).

saj vem kaj vas matra, od kod vse to - firbci .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem da mama hotel je kar špica in tu je obojestranska korist.

Prideš domov in imaš kosilo in večerjo in poln hladilnik, ki ga je treba praznit, ker drugače se lahko hrana pokvari.

In mama je vesela, da ji daš cunje za oprat, ker drugače mora cel teden čakati da se nabere robe za en stroj,

tako pa lahko stroj laufa 3x tedensko.

Isto je z likanjem, se ji vsaj splača zalaufat likalnik ker mora vse cunje zlikat, ker samo za njen fertah se pa res

ne splača imeti likalnika.

In ker so mame v penzjonu in nimajo kaj delat, jih zaposliš s pospravljanjem svoje sobe. Ji tako cajt hitreje

mine (edino pazit je treba da se dobro skrije playboy in penthause).

Da pa ji ne hodijo neumnosti po glavi, kam z ostanki penzije, ti pa da tedensko še žepnino za pijačo

in bencin (obleko in čevlje tako ali tako ona kupuje, saj najbolje ve kaj in kako)

Seveda, ko pa najdeš punco ki je podobna mami in te zna tako doboro opedenat kot mama in tako dobro

kuhat kot mama - ja pol se pa preseliš k njej in brez večjega stresa (samo sprememba naslova) nadaljuješ

zgodbo naprej (prepustiš ji tudi vsa domača kuhinjska opravila in tudi motor lahko pelje na servis, da ne bo v skrbeh

ali je motor izpraven ali ne) - in tako osrečiš punco ker lahko skrbi zate.

Za nagrado greš pa sam s prijatelji na izlet z motorjem, da lahko ona doma v miru pospravi stanovanje (ker drugače si ji v napoto).

saj vem kaj vas matra, od kod vse to - firbci .)

edin drug del te ma matra.... a si jo že najdu punco na drugem naslovu? :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin drug del te ma matra.... a si jo že najdu punco na drugem naslovu? :naughty:

o najdel, najdel, pa še mami je pomagala izbirat (on vse najbolje ve in zna).

Ko sem pa lepotički dobornamerno svetoval naj si pri mami mal ogleda kako se kaj skuha (in da izve

kaj imam jaz rad in kako mora biti narejeno) in kako se sesalec drži, je pa ugotovila, da zanjo kar naenkrat

nisem dovolj velik, lep, pameten in bogat. in je šla.

In to se je spomnila ravno takrat ko sva z mami v hiši pripravila in uredila eno sobo

za vsak slučaj, če bi punca kdaj pri nas prespala - da bi imela svojo sobo in posteljo.

Res ne vem kaj ji ni bilo všeč.

uh zdaj moram pa it, mami kliče na zajtrk; pol pa na referendum (mi je že povedala kaj obkrožit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... maminih sinčkov ...........

če bodo šle pa zadeve tako naprej kot bi nekateri zelo radi videli (pa tuki ne mislim nate, da ne boš preveč huda /oz. jezna, ker huda

si lahko, posebno na kakih slikah/),

potem pa z leti ne bo več problemov z maminimi sinčki temveč .... z očkovimi sinčki :slap:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest osebno mislm.........

da je moški nujno potreben zjutraj :yawn: ..........da me zbudi in :pos: in potem zvečer,da me spet :pos: ....da lahko zaspim

jst vem da ženske ne morjo brez moškega ampak moški pa sploh ne brez ženske!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vem da ženske ne morjo brez moškega ampak moški pa sploh ne brez ženske!!!!!!!!!!

Jest sm pa vedno mislila,da moškim ženska ni tako zelooo nujno potrebna...no ja razen v postelji ..... :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa vedno mislila,da moškim ženska ni tako zelooo nujno potrebna...no ja razen v postelji ..... :pos:

Jaz sem prepričan,da velja z ženskami je težko brez njih pa ne gre. Hvalabogu da ste vas imamo radi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vem da ženske ne morjo brez moškega ampak moški pa sploh ne brez ženske!!!!!!!!!!

Po mojem je obojestransko,sam nekateri pokažejo-povedo,nekateri pa :headbang:

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je obojestransko,sam nekateri pokažejo-povedo,nekateri pa :headbang:

:glare:

večinoma pokažejo in povedo samo ženske si to velikokrat drugače predstavljate oziroma slišite ali hočete drugače slišat!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je obojestransko,sam nekateri pokažejo-povedo,nekateri pa :headbang:

:glare:

Po mojem tudi, samo nekatere pokažejo-povedo,nekatere pa :headbang:

:glare:

Ps:ni pa dobro preveč kazat(moškemu) lahko odbijejo,ženski pa zabijejo ! :hmm:

Popravljeno . Popravil Bremzer
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj pa priznam...

V mojem življenju so najboljše črno-bele slike nastale pred leti samo zaradi ljubezni do moškega,ki mi je nekoč znal vnemati srce...

Zaradi njega sem cvetela in se učila ljubiti z vsem srcem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj pa priznam...

V mojem življenju so najboljše črno-bele slike nastale pred leti samo zaradi ljubezni do moškega,ki mi je nekoč znal vnemati srce...

Zaradi njega sem cvetela in se učila ljubiti z vsem srcem...

Veramem, kaj pa komentar na TO ....?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veramem, kaj pa komentar na TO ....?

komentar na kaj že???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

U51 saj boš našla pravega itak se ti ne mudi

umetnca ce pa drgac ne se pa jst s tem tolazm da mamo druga drugo, ampak sej smo se mlaaadeeee

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U51 saj boš našla pravega itak se ti ne mudi

Jaoooooo vinko pa od kdaj jest tipa iščem???? :slap:

Ko bo padu bo... Pa še to je bolje da se pobere in da me dobr...... zavrti po plesišču gor in dol :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umetnca ce pa drgac ne se pa jst s tem tolazm da mamo druga drugo, ampak sej smo se mlaaadeeee

Gangy počak da bo zima...takrat rabijo gretje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gangy počak da bo zima...takrat rabijo gretje :lol:

Kar v vrsti stojijo in čakajo :whistle: na gretje.Problem je edino,da jih doma babe čakajo ! !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar v vrsti stojijo in čakajo :whistle: na gretje.Problem je edino,da jih doma babe čakajo ! !

Bremzer ah mau heca mora bit, sicer sm pa že srečala velik žena, deklet teh "motorčkov" pa so vse prave face ... :notworthy:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer ah mau heca mora bit, sicer sm pa že srečala velik žena, deklet teh "motorčkov" pa so vse prave face ... :notworthy:

Pazi FACA večkrat vara! važno je kako je, ko se deli dobro in zlo !

Ps: še posebno za štirimi zidovi.:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A veš ti kje ti je ded :grrr ti pokažem al pa vsaj povem :004

....kdo...kaj.....

...kera me spet išče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!