Skoči na vsebino

Kaj si mislite ženske o moških


Bmflar

Priporočene objave

Kje so slike?? :boobies:

anči tole je zate... dej že enkrat prilimaj svoje balone... boš takoj v plusu... in boš več kot zasluženo VZORNICA :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze::hmm: Za pr bajt ponucat................ga ne dam...........

mu je rok že zdavni preteku. :P

Ampak za kakšne :boobies: ...............nafilat, bi pa moral biti še dober. :naughty:

Rok bo tebi poteku,ne silikonu!!! A si ti kak FRANCOSKI kirurk,ki ima silokon z pretečenim rokom za girl.gif pa silikon za 17.gif imaš,da ne bo tolk joka....love3.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči tole je zate... dej že enkrat prilimaj svoje balone... boš takoj v plusu... in boš več kot zasluženo VZORNICA :OK:

šopam sama PLUSE,še mal pa bom NADZORNICAwhis_kissass03_26434.gif pa da vidmo pol AL BO GOR AL PA DOL....015.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči tole je zate... dej že enkrat prilimaj svoje balone... boš takoj v plusu... in boš več kot zasluženo VZORNICA :OK:

ideja na mestu, da ne boš več v rdečem polju :grim

Popravljeno . Popravil wulf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ideja na mestu, da ne boš več v rdečem polju :grim

Vi ne vete kaj je RDEČE POLJE....Da vam mal namignem,pa naj vas kr SRBI...Ko je ALARM se vedno neki dogaja-JE RES,tko je isto ko si v RDEČEM POLJU umetnica51 in wulfwhis_kissass02_567.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok bo tebi poteku,ne silikonu!!! A si ti kak FRANCOSKI kirurk,ki ima silokon z pretečenim rokom za girl.gif pa silikon za 17.gif imaš,da ne bo tolk joka....love3.gif

:nono: A to pa ne Anči. Meni rok uporabnosti poteče leta 2042 :kva1::smoke: , garancija pa tut še traja :naughty: , sm jo še ta 5 let podaljšal. O:-)

Zdej ne vem, če je moj silikon za girl.gifglih ta naj bol taprav, ampak probat je treba - ne de?

17.gifA za to je tut kak silikon.............maš kak link, al ti to iz prakse.. :naughty: .. mislm, ker pr nas to še vedno dela na "hidravliko". :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: A to pa ne Anči. Meni rok uporabnosti poteče leta 2042 :kva1::smoke: , garancija pa tut še traja :naughty: , sm jo še ta 5 let podaljšal. O:-)

Zdej ne vem, če je moj silikon za girl.gifglih ta naj bol taprav, ampak probat je treba - ne de?

17.gifA za to je tut kak silikon.............maš kak link, al ti to iz prakse.. :naughty: .. mislm, ker pr nas to še vedno dela na "hidravliko". :lol1:

Papež finger.gifknuddel01.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ideja na mestu, da ne boš več v rdečem polju :grim

anči vse čestitke, da si končno krepko čez zeleno vejo...

sam da ne boš zdj fasala ta rdeče.... pomlad je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči vse čestitke, da si končno krepko čez zeleno vejo...

sam da ne boš zdj fasala ta rdeče.... pomlad je

Ja da si nisem sam in moji prjatli,prjateljice pomagal,BI VEČKRAT BILA NA SUHEM IN RDEČEM :grim :004

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja da si nisem sam in moji prjatli,prjateljice pomagal,BI VEČKRAT BILA NA SUHEM IN RDEČEM :grim :004

ja sam reees anci, zaj to nej u stilu s temi hudimi laskmi v avatarju noooo _:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno privlačiš vse živo...

Hahahhahahahah si jo ustrelu,VIDT ME NE MORJO,zato je tko...Vpraš,vpraš jih :lol: :lol: .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahhahahahah si jo ustrelu,VIDT ME NE MORJO,zato je tko...Vpraš,vpraš jih :lol: :lol: .) :P

Nočem nobenga spraševat. o tebi si bom ustvaril svoje mnenje, a prav? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahhahahahah si jo ustrelu,VIDT ME NE MORJO,zato je tko...Vpraš,vpraš jih :lol: :lol: .) :P

Anči ene te rade slišmo in vidmo.... ker priznamo,da s stabo tekmovat ne mormo...vsaj u balonih zihr ne :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jaz malo off topic... :P

nisem si mislila, da bom imela kdaj tako nice mnenje o kakem moškem, kot ga imam sedaj o enem... .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anči ene te rade slišmo in vidmo.... ker priznamo,da s stabo tekmovat ne mormo...vsaj u balonih zihr ne :lol:

Sam res!!? A u balonarskem društvu si Anči?? Sej veš ugodnosti pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miliy

....sladko sanjaj...

emoticon-anime-050.gif

Uf a res? sam js pa nisem glih ljubitelj balonarskega društva...

Živnorc sj veš kk je s tem, na trgu je tolk ponudbe, da ni treba glih sanjat... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽENSKE NE MISLIJO, KER JIH TO BOLI... BASTA! TEMA SE LOH ZAPRE.

Zdajle bom tvegala bolečine in napisala kaj si mislim o zgoraj napisanem, Aspirin imam že pripravljen :). Pravzaprav je to unikatna izjava in lahko pride le iz moških logov. Bolečine ne pridejo zaradi razmišljanja o vas ampak zaradi vaših dejanj, ki so včasih vse prej kot prijetna. Ne trdim, da ste vsi taki, no in takrat nas pa nič ne boli :P , a veš :lol1: . No saj bom nehala, če ne bom še na urgenci končala :D .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojamiska lepo od tebe da si se tako poglobila v wix-sovo končno razmišlanje o ženskah... In še prav si napisala.

Vsaj meni ni bilo treba stipkat nobene neumnosti...

A fant z vitrine z blond princeso ob sebi je unikat. In basta :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!