Skoči na vsebino

Kaj si mislite ženske o moških


Bmflar

Priporočene objave

..........hahahah sam nisi pa povedala a je spodi model brez spodnjih hlač stal al si v prazno vrgla vrečko tko da :grrr .....(njegove roke....hahahahah da jih ni kdo na glavo dobu pa fasu pol doma....ccc)....

Ma saj bi se mi malo sami ponujal, pa se bojim, da bomo zgubili na ceni...

sej smo že zastonj :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......enkrat ........nekoč..... je en kr lušten model moškega.... pozabil vrečko gat na balkonu.....

...........in sm mu jih vrnila tako, da sm vrečko vrgla iz balkona v njegove roke..... :lol:

A biu brez pod balkonom,kje ga imeu????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A biu brez pod balkonom,kje ga imeu????

hahahah....najprej je model čez balkon letu za njim pa še kufri....najbrž ni bil pridn U51 al kaj :whistle: ...

al se pa ni dovolj izkazal.........pri čišenju kopalnice ali pa pranju belega perila :O

ne moreš verjet da nimajo pojma

pol se pa še pred jutranjo :kava: nč ne izkažejo v :pos: pa pride do konflikta....samo zakaj je tko :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......enkrat ........nekoč..... je en kr lušten model moškega.... pozabil vrečko gat na balkonu.....

...........in sm mu jih vrnila tako, da sm vrečko vrgla iz balkona v njegove roke..... :lol:

Pogumno.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A biu brez pod balkonom,kje ga imeu????

anči matr si firbčna.... :glare:

.........ah ne bi ga pustila brez gat, tolk žleht pa zdj nisem več.... me je izučilo ko mi je en bivši enkrat vrnu eno zadevo milo za drago......

......nek večer mi je u avtu vzel vse obleke in me pustu sredi vaške ceste v štrumpantelnih..... :BUA: :lol: ...nekoč smo ga pa res srali..... :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.......ženske naj bi komentirale nabijamo pa sam moški z mano na čelu :slap: no pa dveh punc,ki sta v vseh fuk temah enostavno nepogrešljive.....tooooo palačinka in Anči :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.......ženske naj bi komentirale nabijamo pa sam moški z mano na čelu :slap: no pa dveh punc,ki sta v vseh fuk temah enostavno nepogrešljive.....tooooo palačinka in Anči :OK:

palačinkaludaci.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči matr si firbčna.... :glare:

.........ah ne bi ga pustila brez gat, tolk žleht pa zdj nisem več.... me je izučilo ko mi je en bivši enkrat vrnu eno zadevo milo za drago......

......nek večer mi je u avtu vzel vse obleke in me pustu sredi vaške ceste v štrumpantelnih..... :BUA: :lol: ...nekoč smo ga pa res srali..... :004

gace.gifsarmica.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaške ceste znajo presenetit....vsemogoče srnice se tam najdejo...

...in kakšni ubrisani težki jeleni..... :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

anči matr si firbčna.... :glare:

.........ah ne bi ga pustila brez gat, tolk žleht pa zdj nisem več.... me je izučilo ko mi je en bivši enkrat vrnu eno zadevo milo za drago......

......nek večer mi je u avtu vzel vse obleke in me pustu sredi vaške ceste v štrumpantelnih..... :BUA: :lol: ...nekoč smo ga pa res srali..... :004

BI GA RAJŠI BREZ TIČA PUSTILA,KOT GAT Araz_044.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pa ni rad v fuglovžu,obožuje pa težke delovne pogoje.....tema,vlaga,gozd,vonj...... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kmet izogibaj se mal te vlage no,da ne.....raz_prc.gifludaci.gif

Ma star sm že,pa hodm v klet spat,da se vlage navadm,ko bom...... :blush: :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pa ni rad v fuglovžu,obožuje pa težke delovne pogoje.....tema,vlaga,gozd,vonj...... :kva2:

skratka, bi se reklo specijalc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo 4strani teme sem prebral, pa mi je nekaj kapnilo v glavo!

Ženske ste genau iste ko naši politiki v parlamentu, same velike besede, sama obljubljanja, ko je pa treba kaj naredit-nastavit, takrat pa nobene :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti žek GOVOR ZA SEBE,VPRAŠEJ MOJEGA PA TI POVE,to govorim za sebe.....

Hvala za odgovor..

po statistiki počakamo še na odgovor 3,398,058,251 žensk, pa potem razsodimo.... čeprav jaz že od prej vem :D

Ste redke k daste na pogosto... ampak pogosto se zgodi, da da ženska bolj po redko :P

ne sej ženske ste čist fajn to treba priznat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žek evo TI si en od 3,398,058smeh.gif

SI redkI kI das na pogosto... ampak pogosto se zgodi, da SI bolj po redko :P

ne sej MOŠKI ste čist fajn to treba priznat uraaaaaa.gif

Ančka jz ti vrjaaameeeem :kva2:

Ti pa sploh moreš verjet,ker si VIDU,se prepričau,tko da....uraaaaaa.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!