Skoči na vsebino

Kaj si mislite ženske o moških


Bmflar

Priporočene objave

Ženske morte vedet preden komentirate,da je bog dal moškemu samo toliko krvi,da lahko naenkrat napolni samo eno glavo in če je ta v dani situaciji spodnja res ne pričakujte neke diplomacije iz zgornjega dela :P in za to nismo nič krivi ,taki smo se rodil :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sash a velja to za tebe: Ko moški opešajo, ženska bere kompas :lol:

Moški ti pogosto ne pove vsega. Po navadi zato, ker je njegov spomin slabše talentiran za pomnjenje podrobnosti, ker se mu veliko tebi pomembnih stvari sploh ne zdi omembe vrednih, ali pa tisti trenutek gleda televizijo. In kot veš, moški ni sposoben opravljati dveh stvari hkrati. So pa tudi stvari, ki jih pomni, ve, da so pomembne, vendar te noče prizadeti, noče prestajati neskončnih pogovorov na to temo ali pa samo noče, da bi ga potem ti poškodovala. :lol:

Lahko, lahko mislimo na dve stvari hkrati, na obe tete. Vam bo že Anja 37 prevedla.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, lahko mislimo na dve stvari hkrati, na obe tete. Vam bo že Anja 37 prevedla.

....no anči rabimo tvoj prevod.... teta :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ženske pravite, da lahko delate več stvari istočasno, zakaj potem za hudiča :bounce: ne morete imeti glavobola in sexati hkrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ženske pravite, da lahko delate več stvari istočasno, zakaj potem za hudiča :bounce: ne morete imeti glavobola in sexati hkrati.

Kaj staviš vse v en koš :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, lahko mislimo na dve stvari hkrati, na obe tete. Vam bo že Anja 37 prevedla.

cedevida je že dost da 2 veva :P .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

moški...nujni kot 113... :devil: ......

....... brez njih ne bi bilo smejanja ...... vprašanje zakaj pozabljajo gate na balkonu...al izolir trak v firmi.... :unsure: :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moški...nujni kot 113... :devil: ......

....... brez njih ne bi bilo smejanja ...... vprašanje zakaj pozabljajo gate na balkonu...al izolir trak v firmi.... :unsure: :lol:

..ammm me prav zanima kolikokrat si v svojem življenju klicala 113.....hahaah tako da........ :smoke: ...........gate na balkonu je pozabila pa ženska pobrat a ne..... :fight2: ....izolirni trak pa bol da pozabiš ker ga ženski ne upaš prlept ćez usta.....saj jest ne poznam junaka :grrr

ženske so pa nujne....kot zrak....da prživiš tako da brez njih ne gre :friend2:

Popravljeno . Popravil bunny000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bunny moški je pozabu gate....sam noben od dveh cimrov... :unsure: ...niti sosed.... sicer pa me že spomin jeb....tko da je bil morda ET vesoljček.... :004

..........vsega pa ne morem povedat, dost je že 30% podatkov na ms o mojem lajfu....vključno z 113 :glare:

.........in ja se strinjam, moški so nujni bolj kot vse vibro naprave.... :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če si smem dovoliti podati kot moški mneneje , kaj se je zgodilo o tvojem moškem brez gat:

.."normalno" večerno druženje se je prelevilo na "klepet malo bolj na blizu"... in ko je bil dovolj blizu, da si začutila njegovo sapo, si naredila eno kretnjo, ki ga je še bolj vzburila.... nato si ti, kot-ti naredila tvojo klasično kretnjo ... v bistvu ga nisi brcnila, ampak poslala "hladit na balkon"... on je to razumel kot "uverturo"... da se gresta skrivalnice... da se greš ti zrihtat v F. štunfe....

...on se sleče... in od veselja, da se bo kaj zgodilo, skače po balkonu ko nor... in pade čez balkon.

...in tako ostanejo gate na balkonu... umetnca pa kliče 113, ker "njenga loverja" ni blo zjutraj več na balkonu... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ammm kar se pa E.T vesolčka tiče, pa spomina.....a je treba tolk trpet????? halooo poklič prjatle kateri radi pomagajo v stiski pa je....prijetno z koristnim :OK: da o fizoterapiji in raznih razgibavanjih katere zdraven dobiš sploh ne govorim a ne.....tko da, nič čakat sam telefon u roke pa mal okol poklicat da ne boš tolk....oz da tolk ne trpite ženske :grrr . Se bo že najdu en doktor k lohka pomaga :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....zivnorc in buny če dovolita.....

.............pejta enkrat mau u tri krasne :glare: .... zivnorc žal nisi podal niti približno podobnih detajlov u noči brez gat.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj bi se mi malo sami ponujal, pa se bojim, da bomo zgubili na ceni...

Ja ,zato se jaz delam tako nedostopnega :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....zivnorc in buny če dovolita.....

.............pejta enkrat mau u tri krasne :glare: .... zivnorc žal nisi podal niti približno podobnih detajlov u noči brez gat.....

Kaj pa da poda,če jih ne nosit!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......enkrat ........nekoč..... je en kr lušten model moškega.... pozabil vrečko gat na balkonu.....

...........in sm mu jih vrnila tako, da sm vrečko vrgla iz balkona v njegove roke..... :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!